Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai dreptate...e un Ambiance cu servodirectie. Acum, nu mai stiu cum le catalogheaza Dacia, in functie de echipari.
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • E ambiance,numai ca acum e mai dotat fata de unul din vechia generatie..are airbag pasager, AFU,CIP CIRIP ..etc
      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

      Comment


      • servo au toate modelele dacia Dark! pare a fi acces cu barele vopsite! dar cum s-a putut asta nu imi dau seama!

        ambiance nu e sub nicio forma micutzu666!
        Keep walking...

        Comment


        • Acum studiam,da se poate sa fie acces.De ce or trece la dotari "parbriz incalzit" nu stiu..
          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

          Comment


          • http://suchen.mobile.de/auto-inserat...eatures=EXPORT cat de frumoase pot fi masinile astea
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • Chestie de gust. ;)

              Plus ca motorul nu aduce cu exteriorul ...

              Comment


              • Originally posted by jonnie007 View Post
                Va trebui sa fac un test drive ceva pe 1.6 tdi cr... ca sa vad cum sta treaba Costica!
                am avut 2.0 tdi 140cp si cred ca se simte ceva diferenta inte cel doua motoare!
                Trecerea de pe 2TDI PD pe 1,6TDI CR va fi mai mult decat dezamagitoare(daca vorbim de aceeasi masina - Skoda Octavia). Doar sa te bucuri ca distributia se schimba la 210.000Km. si de un consum bun in rest numai dezamagire...

                Comment


                • Originally posted by Cromatic View Post
                  Trecerea de pe 2TDI PD pe 1,6TDI CR va fi mai mult decat dezamagitoare(daca vorbim de aceeasi masina - Skoda Octavia). Doar sa te bucuri ca distributia se schimba la 210.000Km. si de un consum bun in rest numai dezamagire...

                  Am mers azi cu un 1.6 tdi cr...din 2009 (nu eu am condus) si se misca bine de tot...mi-a lasat o impresie buna spre foarte buna (tot octavia)! Cromatic, puterea aia in plus era buna in depasiri si alte manevre in afara orasului...in oras era inutila!
                  daca gasesc un 2.0 de 110 sau 140 cp E5 ma agat de el...dar sunt cam rare!
                  Last edited by jonnie007; 20 September 2013, 17:57.
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Din dreapta si 1.4 pare ca merge

                    Comment


                    • Originally posted by Cezar View Post
                      Din dreapta si 1.4 pare ca merge
                      sa fac test-drive cu 1.6 si 2.0 la skoda... dar nu stiu cu care sa fac mai intai! (asta in caz ca e posibil sa fac cu 2 motorizari in aceeasi zi...sa nu strambe din nas aia de la dealer)
                      Keep walking...

                      Comment


                      • Mergi la volan cu 1,6TDI, 4pers. in masina, depaseste un tir si urca un deal si dupa aia mai vorbim.
                        De ce nu mergi pe 1,4 TSI?

                        Comment


                        • nu o iau noua Cromatic! benzina voi avea pe loganu ce sta sa apara! vreau diesel la octavia! foarte rar merg cu 4 pers in masina! eu as lua 2.0 dar e foarte rar pe E5! momntan stau la panda!
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Ce ti-e si cu fixatiile astea pe brand.

                            Gasesti motoare 2.0 diesel E5 la foarte multi alti producatori diferiti de VAG.

                            Recunosc ca si eu ma uit dupa un SH dar eu am o fixatie inversa: am exclus VAG.

                            Comment


                            • Originally posted by madhorsefuzzy View Post
                              Ce ti-e si cu fixatiile astea pe brand.

                              Gasesti motoare 2.0 diesel E5 la foarte multi alti producatori diferiti de VAG.

                              Recunosc ca si eu ma uit dupa un SH dar eu am o fixatie inversa: am exclus VAG.
                              felicitari !
                              o/____\o
                              (i)
                              .........

                              Comment


                              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                                Cititi descrierea!
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google