Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • masina aia e deja caruta! de fapt caruta e mai sigura...te duci din a in b cu 3 bice` pe spinare!
    Keep walking...

    Comment


    • Originally posted by Nimeni View Post
      Este gresita logica ? Masina ma duce din A in B. Atat timp cat tehnic/optic este in regula , nu ma intereseaza ca este din 45' toamna . Merg cu masina , nu cu anul ei de fabricatie sau cu kilometrii pe care ii are .
      Pai tie nu iti este logic ca o masina veche ca si an de fabricatie, cu multi km nu e tocmai tehnic/optic (optic o fii) in regula?

      Comment


      • Dar daca ar fi, ce ati avea impotriva?

        Comment


        • Daca e masina intretinuta nu ar trebui sa aiba mari probleme. Mie mi se pare ca are si schimbatorul scurtat, nu stau samsarii sa scurteze schimbatorul, poate e unic proprietar, poate nu e samsar. Si masina lui alexspeed are o gramada de kilometrii, daca o pune la vanzare si nu stiti ca e a lui sigur ati zice la fel, ca are lufturi cand defapt loganul are luft din fabrica, ca are volanul schimbat etc etc
          http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

          Comment


          • Originally posted by ionescu liviu View Post
            ...poate e unic proprietar... ...loganul are luft din fabrica...
            "al doilea proprietar persoana fizica"
            "Istoric:fara accident"

            aia e clar masina tavalita si la propriu si la figurat.
            poate are lufturi de la primul proprietar , ca din fabrica nu ar cumpara-o nimeni asa.. si faruri schimbate asa de amorul artei cu chinezarii de 2 lei. macar daca punea faruri ciuning ca sa nu-mi fac o impresie gresita ca le-a facut tandari pe alea originale. si scaune tot de logan a pus. care-i faza ? ii era lene sa le spele ? si volan tot de dacia. pune-i macar de 1300 ca sa fie altfel ca asta-i ideea ciuningului...

            si daca vad un cazan si-mi dau cu parerea despre el poate fi si a lui basescu ca tot cazan e si tot asa i-as zice.
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • sunt anunturi berechet cu an 2005-2006 , km mai putini si pret similar!
              Keep walking...

              Comment


              • Doar ca ala e gata tunat.


                Din acelasi grup cu Loganul.

                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                Last edited by mr.K; 1 October 2013, 14:05.

                Comment


                • Un Logan fara taxa platita si euro3 este foarte scump la 1900E indiferent de motor si echipare.

                  Comment


                  • Originally posted by mr.K View Post
                    Doar ca ala e gata tunat.


                    Din acelasi grup cu Loganul.

                    http://www.autovit.ro/nissan-almera-C30726336.html

                    Nu pricep cum de a platit taxa... desi zice ca e primul proprietar din 2007!
                    De fapt peste 90% din ce gasim pe autovit e cu prim proprietar...in realitate procentul e serios sub 50% !
                    Keep walking...

                    Comment


                    • Nu pricep cum de a platit taxa... desi zice ca e primul proprietar din 2007!
                      Incepand cu 1 ian 2007 se platea taxa.

                      TOATE REVIZIILE AU FOST EFECTUATE NUMAI LA REPREZENTANTA;
                      Asta se poate verifica rapid.

                      Comment


                      • si la masinile noi se platea taxa?
                        Keep walking...

                        Comment


                        • Da, si la cele noi.

                          Comment


                          • Daca scoti NISSAN-ul la 3500E(si cred ca se poate) e parfum la banii astia(pe langa celelalte are si ESP) - pretul de nou cred ca e undeva la 12.000+ E. Bineinteles, toate informatiile sa fie reale.

                            Comment


                            • o iei la bani marunti si afli daca e ceva de masina sau e torobita!
                              Keep walking...

                              Comment


                              • Originally posted by jonnie007 View Post
                                Nu pricep cum de a platit taxa... desi zice ca e primul proprietar din 2007!
                                De fapt peste 90% din ce gasim pe autovit e cu prim proprietar...in realitate procentul e serios sub 50% !
                                Cumnatu-miu are logan 1.4 din 2007 si are taxa platita (100 de iepuroi) are inclusiv chitanta. Mie mi-e ciuda de mor ca el ia pe troaca mai mult decat iau eu pe frigider

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google