Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai dreptate senior K. Acel Mercedes are 8 ani deja...Dar cand ai suma limitata iti alegi: joci la lotto, sau mergi la sigur

    Comment


    • Merge si un E Klasse sh, nu musai sa stai sa astepti un castig la loto, un coleg a cumparat acum 2 ani un E280 cu 25 de mii de euro, masina de 3 ani. Acum o cumpara mult mai ieftin. Oricum, e o masina in care pui baza.

      Comment


      • Doar ca-i 25000, iar noi vorbim de masini de 9000.

        Comment


        • un inlocuitor pt E'ul acela http://www.autovit.ro/bmw-525-C20479625.html
          "PH-66-SIX"
          Dacia Golan 1.4

          Comment


          • pai ce conteaza chiar asa mult motorul, doar nu iti cumperi E-klasse sa faci liniute si drifturi cu el . doar o parere
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              Daca e 4X2 (si asa pare, cu motorul de 90CP), eu n-as da banii.
              E 4x4 daca nu minte in privinta ESP-ului. ESP exista doar pe varianta Laureate 4x4.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • http://stirileprotv.ro/stiri/financi...m_nooverride=1 asa ca mai bine inchidem thread-ul ca nu ne ajung banii de SH-uri. cumparam noi

                Comment


                • intr'o luna maxim doua o sa scada destul de mult pretul la masinile de pana in 2007..
                  http://www.autovit.ro/gwm-hover-C22402447.html de asta ce parere aveti?)
                  "PH-66-SIX"
                  Dacia Golan 1.4

                  Comment


                  • e chinezeasca. asa nu arata rau, dar in rest... si 126 cp la aproape 2,5 l benzina mi se pare cam putin. ma mir ca scrie ca e "powered by mitsubishi
                    Last edited by B997NDL; 14 January 2012, 00:11.

                    Comment


                    • Troaca sinistra... Am vazut una, si loganul ii da clasa la imbinari si calitatea materialelor.

                      Comment


                      • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                        De asta ce spune-ti?
                        Mie imi place cum arata

                        Comment


                        • Si mie imi place, insa 12 000 la veci asteapta...
                          Totusi, parca mai mult imi place noua Hyundai Elantra. Are niste linii de te ameteste cu totul.

                          Comment


                          • e chiar frumoasa..mai ales bordu ala
                            "PH-66-SIX"
                            Dacia Golan 1.4

                            Comment


                            • @Cezar: o fi cum spui dar la interior hoverul arata mai bine ca loganul

                              Comment


                              • 12 mii pt ca e full...dar una acum "cheala"(care e la dotari peste loganul full)este 9500(cu 3 rable)si asta la preturile de la dealer,nu cele de pe site.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google