Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uita-te si tu la pedale si altele.

    Comment


    • De asta ce parere aveti, nu inteleg de ce e asa ieftina http://www.auto.ro/renault-laguna/1870326.html
      sigpic

      Comment


      • Pt ca taxa este foarte mare.
        Euro 4 in 2002?

        Comment


        • eu zic ca e mult 3900,cat ai zis, pe loganu ala...
          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

          Comment


          • Originally posted by Cezar View Post
            Pt ca taxa este foarte mare.
            Euro 4 in 2002?
            Poate fi euro 4..eu mai adus o Skoda Octavia 1.6 cod motor AVU an fabricatie 2002 si a iesit euro 4 la rar,deci se poate.Din cate am inteles unele motoare benzinare din gama Vag au euro 4 din anii 2000.Poate si la francezi e valabila treaba asta.

            Comment


            • Si un amic de`al meu se lauda ca Ford-ul lui Mondeo din 2000-2001, cu motorul 1.8 benzina este euro4.
              sigpic

              Comment


              • Benzinarele de la VAG au trecut direct de la euro2 la euro4 in 2001. Nu exista benzinar VAG euro3. Nu cred ca se lasa Renault mai prejos, mai ales la varful de gama LAGUNA(al 2-lea model adica cel din link a fost prima masina cu 5 stele EuroNcap la siguranta pasagerilor).

                Comment


                • Si eu cred ca-i dubioasa laguna aia. Ori e euro 3 , la reno s-au facut , ori consuma ulei ca trabantul in amestec cu benzina...
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • Pai dubios la ea ar fi cam asa: dupa nr de inm. reiese ca ar fi rulata in Franta si ma-ndoiesc ca nr. de km. sa fie real(195.000Km. in 11 ani???) apoi, aici zice ca motorul de 1,8l este euro3 iar aici zice ca are 120CP nu 150CP cum se lauda vanzatorul iar taxa de timbru in acest caz este 5907 lei.

                    Acum intelegeti de ce e asa de ieftina?

                    Din poze masina arata bine, mult mai bine decat unele de 6-7ani de pe la noi.

                    Comment


                    • Originally posted by LOOOL View Post
                      asta e http://www.autovit.ro/dacia-logan-C30729157.html

                      ignorati interiorul (huse, volan, cotiera) - arata urat, insa sunt puse din prima zi deci sub ele e totul nou
                      Mda, pe lumina se vede altfel :P Masina nu arata rau dar nici prea bine. Are mai toate elementele indoite (diverse lovituri, infundaturi), vopsea sarita in cateva locuri, bara fata cred ca e revopsita desi jura ca nu e, pedale tocite mai rau decat la masina mea care are 75k, covorase tocite (gaurite)... In rest nu pare uzata rau la interior... nu stiu ce sa cred. Se vede ca masina nu a fost pregatita pt vanzare cum fac samsarii, omul e proprietar si o vinde ca atare.

                      Si ar mai fi o pata MARE de ulei in zona centrala, acoperit cu praf, se vede pe langa cutia filtrului.

                      Distributia nu e facuta dar are discurile schimbate. Chiar ca nu mai stiu ce sa cred...

                      Comment


                      • Eu as spune "pas", in 2008 s-a platit taxa auto/mediu ?!
                        sigpic

                        Comment


                        • Da.

                          LOOOL, la ce oferta este pentru Logan berlina eu zic ca ai de unde alege.

                          Comment


                          • Haideti sa va arat un Logan..


                            Si pentru ca tot a fost o discutie despre renault, cred ca abia acesta se apropie de realitate cu pretul..
                            Last edited by vali2008; 6 October 2013, 20:34. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • In ceea ce priveste Loganul, trebuie sa fii la mare inghesuiala si sa ai nevoie prea urgenta de bani ca sa-l vinzi la 1500E, ma mir cum de nu l-a vandut in 2 saptamani+ de cand are anuntul!!! Eu daca as fi interesat de a cumpara un Logan acum si daca datele sunt reale iar masina n-a fost lovita nici n-as mai sta pe ganduri in a o cumpara - e pomana curata.
                              Last edited by Cromatic; 6 October 2013, 20:58.

                              Comment


                              • Anuntul cu Loganul eu zic ca e teapa la greu....prea mic pretul...numai zic de kilometraj...in mod sigur are ceva masina...a fost lovita....cred....e suspect de mic pretul....
                                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google