Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • arata penal!
    Keep walking...

    Comment


    • E da' curse pentru blonde. Face mult zgomot si arata binisor , dar si-o ia si de la un logan 1.6 16v stock...
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • Arata horror. Parca e din nfs4.

        Comment


        • am primit raspuns de la tipul care are acest anunt
          si scrie:


          Buna

          Am primit emailul dumneavoastra si am vazut ca sunteti interesat de masina mea DACIA LOGAN model KISS FM din anul 2007 pe care o am la vanzare pe internet la pretul de 1500 EURO.

          Masina am cumparat-o in 2008 din reprezentanta din Romania , sunt primul proprietar al masini . Masina se afla in BACAU intr-un garaj , acolo unde am eu domiciliu .

          Taxa de mediu nu am recuperat-o . Ofer dovada. Oricum a fost mica de tot , sub 200 euro .

          Arata si merge perfect, niciodata nu a fost lovita si niciodata nu am avut probleme cu ea la motor sau la cutia de viteze sau alte probleme grave . Am carte service si sunt trecute in ea toate reviziile pana in prezent.

          As fi preferat sa vorbim toate aceste lucruri la telefon dar din pacate nu am acces la telefon deoarece eu ma aflu in Anglia unde locuiesc de 6 ani si aici lucrez ca soldat angajat in armata Angliei. Acum sunt intrun stagiu de pregatire de 6 luni intro baza militara si nu avem acces la telefoane, avem doar acces la internet si acesta fiind monitorizat .

          Masina o vand deoarece in tara nu mai am pe nimeni , singurul care il aveam in tara era fratele meu care de 2 luni a plecat si el cu sotia sa in America. Iar eu aici nu o pot folosi ca se conduce pe partea cealalta .

          Masina o cumparasem pentru fratele meu si pentru cand mai mergeam eu in tara la el, sa am cu ce umbla dar acum el fiind plecat nu ma mai leaga nimic de Romania si din acest motiv vreau sa o vand , nu are rost sa mai platesc impozite si taxe dupa ea daca nu o foloseste nimeni , plus ca ar fi pacat sa stea in garaj sa se strice nefiind utilizata, inca masina e ca noua.

          Daca sunteti intradevar interesat de masina si vreti sa o cumparati eu pot sa imi iau bilet de avion si sa vin in Romania pentru a incheia vanzarea.
          Pentru a pleca din unitatea trebuie sa fac o cereere comandantului de parasire de tara si nu am voie mai mult de 6 zile sa stau plecat!

          Eu vin in tara sa fac vanzarea masini, numai daca sunt sigur ca dumneavoastra chiar vreti sa imi cumparati masina si ca aveti banii disponibili pentru acest lucru, nu imi permit sa risc sa imi iau liber din unitate si sa vin in tara doar pentru o plimbare .

          Masina, garantez ca este intr-o perfecta stare de functionare si ca niciodata nu a fost accidentata. Accept orice fel de test inainte de a face contractul de vanzare cumparare, inclusiv la reprezentanta !

          Aveti mai jos toate datele masini :

          DACIA LOGAN , MODEL Kiss Fm , fabricatie 2007 , prima inmatriculare 2008 .

          Motor 1.4 benzina , cutie manuala, 75 cai putere, 46.000 km reali ( am circulat putin cu ea )

          abs, 2 airbaguri , geamuri electrice , aer conditionat , cd- player , inchidere centralizata cu telecomanda pe cheie, computer de bord , oglinzi electrice incalzilte, cauciucuri de vara 60 %.

          AM ATASAT LA ACEST EMAIL SI NISTE POZE LA CALITATE MAI BUNA CARE LE AVEAM !!!

          Din cauza ca nu pot comunica la telefon am incercat in acest email sa fiu cat mai explicit , sper ca m-am facut intru totul inteles.

          Daca doriti sa facem aceasta afacere trimiteti-mi un mail pentru a va explica modalitatea prin care putem incheia vanzarea fara niciun fel de probleme pentru amandoi !

          Cu stima ,
          Antoniu Jebelean

          Comment


          • Teapa ieftina.
            Last edited by rudy_grf; 8 October 2013, 07:50.
            sigpic

            Comment


            • Si incepe cu trimis banii catre el pe western union si ii incaseaza doar daca nu apari tu la intalnire bal bla.
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • Dar de asta ce ziceti ... acum am un logan 1.4 din 2006 si parca as vrea sa o schimb...
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                Comment


                • E in Curlanda la pescuit capace de bere ala cu loganu la 1500 de euro!
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Originally posted by Khaymera View Post
                    Dar de asta ce ziceti ... acum am un logan 1.4 din 2006 si parca as vrea sa o schimb...
                    http://www.autovit.ro/dacia-logan-C30735545.html
                    La banii aia iti cumperi Logan 2.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Khaymera View Post
                      Dar de asta ce ziceti ... acum am un logan 1.4 din 2006 si parca as vrea sa o schimb...
                      http://www.autovit.ro/dacia-logan-C30735545.html
                      sa stii ca merita. este echiparea TOP.

                      una noua costa ~11.000 euro. deprecizere de ~60% intr-un an.

                      eu zic ca merita

                      Comment


                      • Logan 2 cu echipare de top...la banii aia...nu cred ...mai trebuie sa aduagi niste lovele...va multumesc ptr pareri!

                        Comment


                        • Dar de asta ce ziceti ... acum am un logan 1.4 din 2006 si parca as vrea sa o schimb...
                          http://www.autovit.ro/dacia-logan-C30735545.html
                          De unde ESP si fabricatie 2013?

                          Sper ca nu trebuie sa-ti mai amintesc de samsarii din Pitesti.

                          https://www.google.ro/search?q=07215...sm=93&ie=UTF-8

                          Comment


                          • Bine punctat Cromatic! Manarie in toata regula!
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.



                              Si daca e samsar, ce?! Conteaza sa fie masina ok.
                              Daca o cumperi de la primul proprietar si dupa 2000 de km ii cad rotile si are mamaliga in motor, esti mai impacat?
                              Last edited by Niki; 8 October 2013, 11:35.
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • Mare pretul Niki! sareta are 11 ani deja! SI E SAMSAR!
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google