Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu toate astea, Corolla e cea mai vanduta masina ever, ajunge in curand la fo' 40 de meleoane unitati.
    Cine vrea calitate si fiabilitate in acest moment, isi ia japoneza. Un Camry de pe piata USA as vrea si eu.

    Comment


    • Lasa-ma cu tigaile japoneze... O mazda 3 te-ar coafa?

      Comment


      • Cu o tigaie de Accord iti dau fum bah, la Flocusul tau.

        Camry e rara in Romania, dar Avensis se gaseste si inca la pret bunisor.

        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
        Last edited by mr.K; 9 October 2013, 12:04.

        Comment


        • Cu un M6 iti dau fum la Accordul tau...

          Comment


          • O mazda 3 te-ar coafa?
            Doar ca masina de servici, nu sa dau eu bani pe ea.

            Cu un M6 iti dau fum la Accordul tau...
            Cu un Enzo nici nu stii ce masina a depasit M6-le tau.
            Acum astept sa zici si de vreo masina de F1.
            Last edited by mr.K; 9 October 2013, 12:13.

            Comment


            • Hai ca deja o dati in GT-R de 1000 cai plecand de la 100 de pe flocus
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • Asa si Focusul daca nu se schimba denumirea putea fi Cortina nr 320000000, daca vrei sa compari zi cate golf V au fost produse si cate focus 2 de exemplu. Si broasca ar fi o masina f buna daca adaugam la seria curenta pe alea produse din 45 incoace, chiar mai buna decat golful.
                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                Comment


                • Golf V s-a produs in 2003-2009, Focus 2 in 2004-2012.
                  Deci 6 ani respectiv 8. Nu prea merge comparatia.
                  Oricum ar fi , tot Corolla e in top, chiar si pe 2012, cand Focus 3 a fost scos pe primul loc, dar la japoneza nu s-au numarat si derivatele gen Auris.

                  In USA Golful se numeste Volkswagen Rabbit.
                  Last edited by mr.K; 9 October 2013, 13:37.

                  Comment


                  • golf v de cand pana cand?

                    Comment


                    • Am editat. 6 ani.

                      Comment


                      • eu am pus exemple aleatorii direct la golful cu pricina. cautarea a durat un minut. stiu ca hyundai-ul coupe nu e in acceasi clasa cu golful 5 , dar e la aproximativ acelasi pret. in rest golful e mult sub hyundai la toate capitolele , poate mai putin numarul de usi. megane-ul e 2012 (sau 2011) , deci iar nu exista comparatie. leonul e si mai nou si are si o motorizare net superioara in aceeasi bani si arata si mai bine pe exterior , deci se poate.

                        ideea e ca romanului de rand i-a intrat ceva in cap:
                        "Volkswagen e net superior @E#$ din multe puncte de vedere! de la fiabilitate la calitatea materialelor! miloanele de exemplare vandute stau marturie! in rest hibe au toate masinile! "
                        e net superior desi nu prea si-au pus fundul in celelalte masini sa faca macat 1000 km pe diferite drumuri ...

                        de asta si loganul e apreciat si isi mentine pretul in tara noastra.

                        si in incheiere as vrea sa relatez o intamplare . ma duc in service cu fordul sa fac distributia (la 130 si ceva de mii de km) si un mecanic pe care-l cunosteam de ceva timp imi zice ca de ce mi-am luat focus , ca nu-s masini prea bune. il aveam de 2 ani si era prima data cand il vedea. daca-mi luam golf m-ar fi laudat si l-as fi vazut mai des probabil. acum am 152.000 km cu focusul si mi s-a ars un bec ...
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • Ei vezi? Daca aveai Golf, nici becul ala nu ti se ardea!

                          Comment


                          • da da !!! buna asta ! sau ma duceam la mecanicul-prieten sa mi-l schimbe si-l mai vedeam o data.
                            o/____\o
                            (i)
                            .........

                            Comment


                            • uite ceva edificator..
                              focusul se spunea ca e manevrabil si are tren de rulare bun.
                              nu stiu cat mai e cazul.


                              la sfarsit e scris "clasament" dati click pe el.

                              Comment


                              • La grupul VAG pica volanta, injectoare, in VESELIE! Un amic cu parc auto de recuperate leasing nu aduce Megane si Passat, "se strica stand".

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google