Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci NDL poa' sa o caute linistit cu xdrive.
    Numai sa nu gaseasca doar varianta coupe cu motor de 2 litri .

    Comment


    • Pe seria 3, xdrive la motorizări pe benzina de 2.5 si pe 2l diesel la E92. Discutia era despre E90.

      @mr.k coupe e E92, evident
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • Tot n-ai nimerit-o...
        http://www.mobile.de/magazin/tests_u...drive_e90.html

        Comment


        • dar de asta ce ziceti ? ce naiba are motorul atat de mic ?! mai mic decat cel de logan. cum s-o misca ? 90 cp nu prea sunt destui pe caroseria aia. sau o vad eu prea mare ?

          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

          Comment


          • Asa pare tigaia asta mare, dar la interior nu e asa mare.
            Cu asta noua nu am mers, dar Corolla cu motor de 1.4 97 CP pe benzina sa stii ca se descurca binisor.

            Comment


            • dar la 18.000 eu cu 10.000 km la bord nu are si ea clima, are AC ?!

              Comment


              • Decat Corolla aia, mai bine Avensis-ul asta.
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                Comment


                • Si totusi, care e diferenta intre Corolla aia si hyundai i40, eu nu vad chiar nici-una, nici macar de design.
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • Japonezii fac masina iar koreenii o copie. Ca intotdeauna.

                    Comment


                    • ce ziceti de asta
                      dotari de bun simt, pare in regula din poze si din pretul cerut, km putini daca or fi reali pentru ca proprietarul parcului, ce sa vezi, e un turc
                      la un audi/bmw nu prea ma uit la an, oricum sunt sanatoase
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • Arata bine. Dar nu la fel de bine ca A4 B8.

                        Comment


                        • Evident ca nu-s reali.
                          Acela nu este un interior de 76.000 km.

                          Cam asa arata unul http://www.autovit.ro/audi-a4-C30522150.html
                          Masina din 2013.

                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                          Asta de 220.000 are un interior mai putin uzat

                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                          Last edited by Cezar; 10 October 2013, 12:32. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • http://www.autovit.ro/dacia-sandero-C30853310.html de asta ce parere aveti pentru cineva care isi doreste sandero folosit putin?

                            Comment


                            • Tara de origine: Germania
                              Arata-mi neamtul care cumpara masina ca sa o tina in garaj. 6.000 de km pe an face si un somer din Romania, care n-are bani de benzina.
                              Si mai ales, ce l-a determinat sa o vanda asa rapid?
                              Rulaj: 12,878 km
                              Oricum e cam mare pretul. Face acusi 3 ani, a aparut noul model de un an de zile.
                              Mai e si pe 1.2 pe GPL, o sa te rogi de ea la depasiri.
                              Last edited by mr.K; 10 October 2013, 16:17.

                              Comment


                              • De 1,2 am nevoie pt prietena mea. In italia ca incepatoare nu are voie sa conduca masina peste 75 de cai. Sandero il vad mai practic decat loganul deoarece poate sta si catelusa in portbagaj fara a ajunge pe bancheta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google