Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PrietenCuTine View Post
    Sa nu cumva sa cumparati masina asta, a fost a mea si a fost dauna totala.
    http://www.autovit.ro/hyundai-accent-C30859156.html
    Nu inteleg, tu ai vĂ¢ndut masina lui iar el nu o poate vinde mai departe? :|

    Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

    Comment


    • Eu i-am vandut masina lovita, iar el a reparat-o si o vinde de buna. Ce e greu de inteles ?! Ori nu m-am exprimat eu bine ?!
      Am postat aici ca o "avertizare", sa nu ia lumea teapa...
      sigpic

      Comment


      • Nu e nimic greu de inteles, ca nu discutam fizica cuantica, doar ca nu te-ai exprimat bine.

        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

        Comment


        • Kilometrii sunt reali, sau i-a manevrat si p-aia?
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • Sunt reali, are 99.xxx
            Masina a fost cumparata de noua de tatal meu. Detin factura de noua, pot oferi seria de sasiu pentru verificare.
            Masina mergea bine, nu am avut probleme cu ea, dar m-am simtit dator sa anunt si aici, si pe forumul hyundai, si pe inca doua-trei forumuri auto, ca masina a fost avariata.
            sigpic

            Comment


            • un gand bun, pacat ca s-a umplut tara de samsari... hai ca o iei si o cosmetizezi e o chestie dar sa faci masini din bucati sau lovite grav e deja altceva...

              Comment


              • Se aduc si din Germania masini facute din 2 jumatati sudate impreuna. Una parea asa perfecta incat samsarul roman voia sa o tina pentru el.
                A descoperit cand a vrut sa instaleze ceva la masina si a desfacut o parte din interior.

                Comment


                • Ce parere aveti http://mercador.ro/oferta/bmw-316i-c...tml#a5990e7c13 mai merge macar un an doi? sau alte alternative coupe pana in 2000 e ? nu cu motoare exagerate
                  "PH-66-SIX"
                  Dacia Golan 1.4

                  Comment


                  • Ce sa faci cu junghiul ala ?! Mai bine cumpar un logan care a facut taxi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nu pare intretinuta nici la nivel minim. Iti dai seama ca o dai direct la Rabla cand vrei sa scapi de ea.

                      Comment


                      • La e36 vezi ca diferentele de consum intre 1.6 si 1.8 sunt foarte mici . Gasesti e36 la 2300-2500 de euro in stare decenta , grija la pasaje spate si aripi fata la rugina + praguri , cel mai bine o urci pe un elevator inainte de a o lua....
                        Cauta si pe 4ciuning si o sa gasesti destule . Alea la 1300-1500 deja sa te pregatesti sa bagi ceva bani in ele ....

                        Comment


                        • De ce ar da cineva 2500 E pe un E36, in 2013? Masina pe care in tara natala o mai poti gasi doar la pasionati ori la schrottplatz.
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • stiu ca diferentele sunt foarte mici, dar o iau pentru fimiu si 100 de cai sunt deja extrasuficienti, de asta ce zice'ti http://mercador.ro/oferta/bmw-316-ID...tml#c96623dad1 pare ca a fost intretinuta are si ceva dotari
                            "PH-66-SIX"
                            Dacia Golan 1.4

                            Comment


                            • @PH.66.six , masina coupe ieftina si buna http://www.autovit.ro/renault-megane-C30756115.html
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment


                              • eu zic sa nu stai pe ganduri, lasa gurile rele si sari pe ea, auzi cica prefera logan fost taxi in loc la e36, pai e36-le mai tine 10 ani daca ai grija de el dar loganul(ex taxi) nu prea.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google