Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by vali2008 View Post
    nu contest aptitudinile sportive ale masinii, dar mie modelul asta de clio mi se pare urat cu spume. in general renault si designul sunt cam paraleli.

    Comment


    • Originally posted by Eu4yas View Post

      Nu, nu mi se pare scump. Mai este de platit manopera care dupa mine ar trebui sa coste 150-200 maxim, iti voi spune.
      Totodata cred ca daca m-as fi dus la bavaria altfel ar fi stat treaba, dar, de astea sunt bune pana la urma forumurile. Te invata sa cauti si sa iei decizii bune pt masina si pt buzunar.
      Suna la BAVARIA si ai sa vezi ca nu au prețuri mari, s-au cumințit si ei. Manopera este 100 de lei

      Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

      Comment


      • 240k in 07/2013:
        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.



        Km reali si fara daune:
        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

        Comment


        • de unde stii care sunt cu km reali sau nu?
          Ai verificat VIN'ul?

          Comment


          • eu sunt curios de ce esti asa sigur ca sunt km reali si mai ales de ce masina nu are daune

            Comment


            • Originally posted by Drogas View Post
              de unde stii care sunt cu km reali sau nu?
              Ai verificat VIN'ul?
              NU eu personal,ci un tip ce se ocupa cu asa ceva..Eu doar am preluat info.
              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

              Comment


              • Daunele se pot verifica doar daca masina avea casco si nu a fost folosit.
                o/____\o
                (i)
                .........

                Comment


                • sunt tot in cautare dupa un break ieftin
                  am gasit 3 masini
                  Skoda Fabia
                  VW GOLF
                  Opel Astra

                  Comment


                  • Laguna nu iti place?
                    sau Nissan Primera ?
                    decat sau cauti pe autovit, mai bine cauti pe mobile sau pe blocket

                    Comment


                    • In toate tarile de nord masinile sunt mai scumpe decat media europeana, pana si aia isi cumpara masini sh din Germania.

                      Almera asta e ieftina.


                      Iar asta merita cumparata.
                      Last edited by mr.K; 18 October 2013, 10:12.

                      Comment


                      • mr.K, eu am bagat mai multe filtre. De exemplu sa aiba pana in 150k km, sa fie benzina, motorizare intre 1.6 si 1.8, esp, geamuri electrice si din 2002 incoace.
                        Asta am vazut comun la masinile puse de el

                        Comment


                        • Primera aia consuma foarte mult, mai ales ca e un adevarat vapor, varumeu pe Almera cu acelasi motor avea consum de 7,5 exterior, pe primera nici nu vreau sa ma gandesc
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • Originally posted by djxhouse View Post
                            sunt tot in cautare dupa un break ieftin
                            am gasit 3 masini
                            Skoda Fabia
                            VW GOLF
                            Opel Astra
                            Ai grija la golfurile cu motor 1.6. De putin timp si-a luat un prieten si s-a bucurat de el doar 2 saptamani. Ii mananca 1L ulei in 200km. Luat de la un vecin.

                            Comment


                            • Originally posted by B997NDL View Post
                              nu contest aptitudinile sportive ale masinii, dar mie modelul asta de clio mi se pare urat cu spume. in general renault si designul sunt cam paraleli.
                              O astfel de masinarie trebuie PILOTATA, nu ADMIRATA !
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Costi-bc View Post
                                Daunele se pot verifica doar daca masina avea casco si nu a fost folosit.
                                Daca a schimbat pe barba lui capota far aripa etc in reprezentanta,tadaaa.afli ca masina a avut o dauna..Totul e sa fi calcat macar o singura data printr o reprez..Macar iti faci o idee asupra masinii.
                                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google