Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai daca nu vrei Logan, de ce nu cauti Sandero? Intreb si eu....

    Comment


    • Originally posted by Razvy View Post
      masinile alea au sub 200k km cand o zice cucu "ham"


      N-as fi asa de categoric, ba din contra

      I-a zi la ce masina ai incredere in kilometraj?

      golf 1.9 TDI vechi de 10 ani si 150.000 de km sau Mitsubishi 3000 benzina twin turbo 350 CP?

      Parca e un pic ciudat sa faci naveta, sa mergi la supermarket , sa mergi la peste, sa cari soacra cu Mitsu.
      Deci e plauzibil sa aiba un rulag de 7500km/ an benzina costa mult iar 350 de cp nu sunt deloc placut de condus, cu masina asta e o pacoste sa mergi normal. Iar cand ai de gand sa mergi multi km nu cumperi asa ceva, e mult mai obositor sa conduci un astfel de bolid decat sa mergi cu trascarabeta 1.9 TDI

      Comment


      • Pai daca nu vrei Logan, de ce nu cauti Sandero? Intreb si eu....
        Ploua si in Sadero.

        Comment


        • Originally posted by PCH View Post
          Pai daca nu vrei Logan, de ce nu cauti Sandero? Intreb si eu....
          Stie Nilă.
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • niki mai bine asta http://www.autovit.ro/toyota-yaris-C30805162.html
            pozele sunt facute cu brelocul dar poate in realitate nu sunt bani multi de bagat in ea
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • Originally posted by aleXpeed View Post
              O masina ca pentru sufletul meu, sedan, tractiune fata, motor aspirat benzina... http://www.autovit.ro/honda-accord-C30923741.html .

              Raritate..
              Imi place mult Honda asta, m-ar tenta si mai mult in varianta Coupe insa.. daca nu ar fi fost taxa asta pe capacitate cilindrica asa de mare si benzina asa de scumpa...
              Last edited by Cristian100; 22 October 2013, 09:55.

              Comment


              • Originally posted by 827sam View Post
                niki mai bine asta http://www.autovit.ro/toyota-yaris-C30805162.html
                pozele sunt facute cu brelocul dar poate in realitate nu sunt bani multi de bagat in ea

                Ai masini la vanzare?

                Publicat 14 Oct 14:10 de persoana fizica Sami

                Comment


                • cel mult un logan ar fi de vanzare, dar cu taxa asta ramane decat sa-l duc la tara si sa-l fac tractor
                  Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                  Comment


                  • @mr.K: Acum vreo doua luni mi-am luat un Passat din 2003(facelift-ul modelului pe care l-ai postat), 1.8 turbo, tot Variant, clima(nu AC cum are cel din anunt), inmatriculat, cu taxa platita si nerecuperata si m-a costat 2800 de euro. Nu stiu ce sa zic de ala din anunt, dar mi se pare cam scump...sau am dat eu prea putin pe al meu...
                    Ce-i drept, l-am luat de la o cunostinta
                    sigpic

                    Comment


                    • Daca nu cumperi o masina pe care o stii de ceva timp, un Passat de 15 ani e un risc prea mare.
                      Astea sunt masini care vor ajunge donatoare de piese, la dezmembrari.

                      Asta mi-a atras atentia.
                      Last edited by mr.K; 22 October 2013, 14:06. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Km. nu sunt reali, culori interior, exterior pretentioase la intretinere, taxa maricica - anunt tipic samsaresc; ce-i aia: "Motorizare = benzina" ? pai zi domne ce motor are, e vreun secret asta?

                        Comment


                        • Mai oameni buni, pe bune daca inteleg.

                          Cum ati stabilit daca acel audi are km sau nu ii are reali?

                          Omul accepta test la reprezentanta unde accesezi si istoricul masinii, daca masina are service an de an in reprezentanta si km la ultima revizie sunt "aproape de bord " ?

                          De ce ar manari cineva KM ca ulterior sa accepte test reprezentanta unde se vor vedea KM ?

                          Acel Audi vechi de 11 ani arata foarte bine, e mult mai accesorizat deca un logan 2 nou iar tabla mai tine 15 ani, e groasa si galvanizata si cantareste 1.5 Tone, adica un Duster si vreo 6 saci de ciment in portbagaj.

                          Care e problema daca acel om a vandut si alte masini la viata lui ? E obligatoriu ca masina din anunt sa fie rasturnata sau km dati inapoi ? Raspuns NU
                          Last edited by Drogas; 22 October 2013, 15:53.

                          Comment


                          • Cromatic, la motorizare ai de ales doar tipul de combustibil ;)
                            adica generator(benzina), tractor(diesel), aragaz (gpl) sau polizor (electric)

                            Drogas, cat te costa intretinerea la audi si cat te costa la logan. Pe drumurile de la noi, cu audi nu te bagi pe unde te bagi cu loganul.
                            Last edited by Razvy; 22 October 2013, 16:03.

                            Comment


                            • Razvy, si de unde-ar trebui sa deduc cam ce "capacitate" are generatorul? poate vreau unul de 1MW si ala e de 100KW.

                              Comment


                              • Probabil e 2.0 benzina, asa ca hai sa nu o dam in off-topic.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google