Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cezar View Post
    Bre cosmine, cine isi ia logan de 1.2 e clar ca are un buget limitat atat pt masina cat si pt intretinerea ei.
    Ce se face respectivul cand ii vine revizia si trebuie sa scoata din buzunar de 3 ori mai mult? Ce te faci cand vor incepe sa mai cada diverse, ca doar na, e masina de 8 ani, mai schimbi si tu un cap de bara, un pivot, un amortizor, ca doar nu-i noua.
    Cine are putini bani, isi ia masina noua.
    Cine isi doreste mai mult si n-are bani de una noua premium, isi ia SH (cazul meu).
    Si cine are bani cu lopata, isi ia noua, ca n-are chef si timp sa caute SH
    Ai omis-o pe aia cu impozitu.....la 2.4 ai impozitu cam 10mil
    Fara Semnatura.

    Comment


    • Originally posted by Logan 4 ever View Post
      http://www.autovit.ro/ford-mustang-C15409740.html
      De vis mustangul asta Desi taxa de mediu iti taie respiratia...
      mai taie din taxa da-o dreeeacului )
      asta da masina da o rezolvam si cu taxa la vecinii bulgari )))
      I changed her oil , she changed my life
      sigpic

      Comment


      • asta mustangul cu numere de bulgaria e ca hummerul ala cu gpl.

        Comment


        • Nu frate nu ai inteles.
          Pasul 1 o inmatriculeaza in Bulgaria.
          Pasul 2 ii pune G.P.L.
          Pasul 3 se plimba cu el pe Dorobanti sa moara dusmanii de ciuda si sa lesine pitzipoancele

          Comment


          • )))) heh radem degeaba asta-i realitatea
            I changed her oil , she changed my life
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Nytro View Post
              Nu frate nu ai inteles.
              Pasul 1 o inmatriculeaza in Bulgaria.
              Pasul 2 ii pune G.P.L.
              Pasul 3 se plimba cu el pe Dorobanti sa moara dusmanii de ciuda si sa lesine pitzipoancele
              Da stim...sunt cam acri deh.
              Fara Semnatura.

              Comment


              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                Ce bijuterie e Vel-satisul. Ador modelul asta.
                sigpic
                Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                Comment


                • o bijuterie urata rau. no offense dar e o parere personala. interiorul acceptabil dar cam spartan. designul exterior lipseste cu desavarsire. tipic renault. era sa zic "tipic francez" dar peugeot si citroen se descurca totusi.
                  daca vrei sa vezi cu adevarat o bijuterie. uite aici: http://www.autovit.ro/alfa-romeo-brera-C20579114.html asta chiar o ador nu comentez motorul
                  Last edited by B997NDL; 25 January 2012, 00:28.

                  Comment


                  • Masinuta arata chiar bine, dar nu stiu cum este la intretinere, ca nu am vazut prea multe circuland pe starzile noastre.
                    real power..... diesel power by

                    Comment


                    • am vazut una si mi-a ramas gandul... sunt destule in tara. ideea e ca motorul e cam lenes, dar cui ii pasa?!
                      asteia ar fi un sacrilegiu sa-i faci "clean" orice sau badboy

                      Comment


                      • Velsatis a fost un concept prea avansat pt vremea lui si lumea nu l-a primit bine, fie ca erau prea conservatori sau, cel mai probabil, virusati de gioaglele nemtesti.
                        Bine, a avut si ceva probleme dar s-ar fi rezolvat daca s-ar fi continuat productia, ca era din clasa premium, peste laguna, nu symbol sau dacia sa "mearga si asa".
                        La fel a patit si safrane.
                        Despre brera ce sa zic...raman la parerea ca italienii, in afara de bolizi, nu stiu sa faca altceva...poate macaroane.
                        Brera asta din link e inutila d.p.m.d.v...nu e nici bolid, nici masina de oras, nici masina de familie, nici masina de zi cu zi, nici pt. plimbare, nici de fite.
                        Dar platesti pt. ea taxa de lux din cauza cilindreei si cam atat.
                        Keyboard error or no keyboard present.
                        Press F1 to continue or DEL to enter setup...

                        Comment


                        • @ndl: are 210 ponei, cum sa spui ca-i lenesa...
                          Velsatisul mie nu-mi place, nu stiu de ce. Nu pot spune de ce e urat, insa retina mea protesteaza.

                          Comment


                          • Originally posted by Logan 4 ever View Post
                            http://www.autovit.ro/renault-vel-satis-C22514000.html
                            Ce bijuterie e Vel-satisul. Ador modelul asta.
                            De bijuterie ce e, a avut un succes fulminant la vanzari. Cei care au luat teapa cu ele, le au la vanzare.
                            PS: pretul e prea mare pentru masina aia, are dotari dar eu as plati mai putin pe ea decat pe un Megane 2.

                            Cat despre Brera, doar sa agati gagici cu ea, ca design Alfa a fost tot timpul ok. Catnd te apuci sa bagi bani in ea, o sa iti ramana pentru gagicile agatate fix de o apa plata cu lamaie, intr-o bomba mai retrasa.
                            Last edited by mr.K; 25 January 2012, 12:47.

                            Comment


                            • Cele mai urate masini ever pentru mine sunt:
                              Renault koleos
                              Sangyong actyon
                              Renault velsatis....asa ca numai bijuterie nu o pot numi.
                              Fara Semnatura.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google