Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


    Arata bine...

    Comment


    • Pai ce mai stai, e ~5300E si cred c-o scoti la 5000E...masina e in circulatie de 2.5ani si la km. aia e un chilipir...

      Comment


      • Prea putini kilometri ...
        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

        Comment


        • De ce-s putini? eu dupa 2,5 ani de la achizitie tot atatia km. aveam.

          Comment


          • ma uitam la majoritatea cu 1.6 16v care sunt sariti de 50k...asta e cam rarisim cu 24k sau cat are
            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

            Comment


            • prometheus, vrei sa-ti aduc logan din 2007 cu 20k km ?
              24 de mii in 2 ani nu mi se pare putin daca masina a circlat doar in oras, casa-job

              Comment


              • nu vreau ma sa-mi aduci nici una ca nu cumpar nmk momentan...spun doar pur subiectiv....logan de 105 cp cu 20 - 30k nu prea am vazut de obicei care isi iau motorul asta il alearga nu gluma...sunt atat de rarisime astea incat...incep sa mi se par suspecte cu atat de putini kilometri
                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                Comment


                • Eu stiu Sandero cu 3000 de km, in 3 ani. Probabil, daca omul o vrea s-o vanda, ar trebui sa dea km inainte, sa fie plauzibil
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • Pai aici e marea problema...din cauza samsarilor..un om normal nu mai poate sa o vanda...sau o vinde mult mai greu si la un pret mai redus ....datorita acestor samsari care manaresc kilometri si le aranjeaza de zici ca azi au iesit de pe poarta uzinei.
                    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                    Comment


                    • Poate masina a fost achizitionata in leasing (proprietar Busteni -> nr. de Buc.), a achitat-o si acum vrea s-o dea sa-si ia altceva cat nu-i scade valoarea si mai mult.

                      Comment


                      • Cerere si oferta. Samsarii ofera. Daca gastele nu s-ar arunca ar muri de foame samsarii sau s-ar reprofila. Mai zicea cineva sa face diferenta intre samsari si tzepari. Dar cumparatorilor le place o masina 'ca noua' cu putini km in bord si fara nici un defect (optic cel putin) mai mult decat una normala , cu uzura si defectele normale.
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • Ce a-si face eu ca sa vand masina ? doar o spalare exterioara + curat prin interior si atat...fara sa fac polish ....sau sa spal motorul....mai ales cand m-am hotarat sa o vand...puii mei deci cand vad motor spalat la cei care vand....e clar ca sunt sanse mari ca acel motor sa aibe ceva...scapari de ulei....tot felul de hazarduri
                          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                          Comment


                          • eu am vandut masina prafuita...iar la interior stadiu mediu ca si curatenie! si avea 14.000km in aproape 2 ani!
                            Keep walking...

                            Comment


                            • dar ce motor avea ? 1.2 ? sunt multe de 1.2 de vanzare cu putini km . Cauza ? s-au pacalit cu acest motor ...iar acum vor sa scape de ele.
                              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                              Comment


                              • Si daca e 1.6 16v ce motive ar avea sa-l vanda?
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google