Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Costi-bc View Post
    sau fac 5000km pe an da' le trebe cauciucuri premium si clima "bizonica"...
    Asta inseamna ca, cauta confortul si siguranta maxima.

    Sa-i blamam deci ca nu folosesc cauciucuri entry level si nu deschid geamurile sa se racoreasca vara la 40 de grade.

    E usor sa exagerezi si sa ii judeci pe altii.

    Comment


    • Originally posted by Costi-bc View Post
      .............

      si in concluzie , da , reno e cam nasol ... (stii bancu cu semnu de la reno ?)
      M-ai adus aminte de el.
      L-am pus la bancuri.

      Un Symbol dci de firma tine fara investitii mari intre 120-200k. Dupa aia se vand, ca nu investeste nimeni 1000-1500 de euro sa le repuna pe linia de plutire.

      Comment


      • Eu stiu unul cu pompa picata la nici 80.000 Cum iti e norocul.

        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

        Comment


        • Originally posted by mr.K View Post
          Un Symbol dci de firma tine fara investitii mari intre 120-200k....
          Mai taie-le da-le dreacu ). Nu pe bune, mai taie din km, cam la jumatate asa si te apropii de adevar.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • Eu mai tai, dar iese iures pe aici ca am ceva cu Renault.
            Ultimele 2 Symbol de firma ale unor prieteni atat au tinut inainte de a li se da vestea ca e kaput injectia si pompa. Motorina de la Rompetrol, ca acolo aveau card.
            Acum unul are Fiesta iar celalalt Jetta.

            Comment


            • Cand spui de faimosul 1,5 dci 70CP nu prea ai ce exagera, prietenii tai au avut chiar noroc. Daca symbol-urile ar fi fost benzinare ar fi fost ghinion curat.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • Symbolu' pe care am facut eu Scoala de soferi acu 2 ani, 1,5 dci , a ajuns la 160k si nu a avut absolut nici-o problema la turbina, injectoare sau chestii de genu', nici macar ambreiajul, SI E RULATA IN REGIM DE SCOALA DE SOFERI ... prea generalizati.
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • Generalizam ca impreuna stim 3-5 masini iar tu cu un exemplu ai rupt mitul asta ))

                  Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                  Comment


                  • Ce spuneti de acesta Skoda ?

                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                    Scuze are volanul pe dreapta de aceea e mai ieftina , acum am vazut
                    Last edited by prometheus; 28 October 2013, 11:59. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                    Comment


                    • http://www.autovit.ro/dacia-logan-C25445987.html Logan 2005 cu bot de faza 2, 4200 de euro? Astia la eurial nu au vazut spatele masinii cand au pus pretul?
                      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                      Comment


                      • Ce mai conteaza fata/spatele, cand pe un Logan 2005 fara taxa platita ceri pretul ala?

                        Comment


                        • Si cu taxa platita, am dat mai putin pe unul similar cum 4 ani jumate!
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • epava buna de remat!
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Originally posted by einstein1984 View Post
                              Si cu taxa platita, am dat mai putin pe unul similar cum 4 ani jumate!
                              Exact. Logan 1.6 2005 mai mult de 2500 de euro nu face. Dar ala cu fata schimbata probabil ca a fost facut zob, nu face decat pretul pe epava la dezmembrari.

                              Comment


                              • Sunt curios ce o avea asta in afara de pretul suspect (oare e fara TVA?

                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google