Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LOOOL tebuie sa te duci tata sa le vezi...ai sa ne prezinti 100 de masini degeaba! cu 3 lei masina buna nu gasesti!
    Keep walking...

    Comment


    • si-a luat o cunostinta un cruze de 1.8 benzina + gpl cu 6500 luna trecuta. masina impecabila cu 80.000 km. mostenirea de daewoo se regaseste in consum care e maricel , in rest face toti banii.
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • De banii aia iei focus de an similar, 1.6 benzina cu ESP si AC.
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment


        • Originally posted by jonnie007 View Post
          LOOOL tebuie sa te duci tata sa le vezi...ai sa ne prezinti 100 de masini degeaba! cu 3 lei masina buna nu gasesti!
          Pe principiul asta nu mai posteaza nimeni

          Comment


          • posteaza lumea...posta si inainte sa apari tu...dar deja vii cu N masini si intoxici aiurea topicul! tu vrei si ieftin si bun si daca se poate sa vina vanzatorul la tine la usa... eu am vandut 2 masini in luna august si oamenii au venit sa vada masinile...nu m-am dus eu la ei!
            si eu caut sa-mi iau un diesel...dar nu postez intr`o veselie link`uri de pe autovit ca sa ma aflu in treaba! in stilul asta ne vei bate la cap vreo 2-3 ani!
            Keep walking...

            Comment


            • Originally posted by Rac View Post
              Personal mi-as cumpara masina cu 4-5 elemente revopsite,decat cu 1.000.000 rulati !Ca sa vopsesc integral rabla la o reprezentanta ma costa 1200 euro.Ca sa repar o cutie automata sau un motor cu piese noi ma costa 2500 euro !
              Poate cat traiesti ai sa inveti ca mai putin conteaza starea motorului (ca ala se face/schimba), in schimb tabla si, implicit, structura de rezistenta nu mai ies la fel ca la o masina noua. Nu iau aici in calcul masinile revopsite in urma zgarieturilor, ci una revopsita in urma vreunei daune, caz in care elementele de caroserie nu se mai aliniaza in veci, cum ar trebui.

              Originally posted by PCH View Post
              Eu mi-am luat si mașină noua si mașină sh. Masina sh am ales-o dupa câteva luni bune in care am "sapat" si m-am documentat. A fost si este (inca o am) impecabilă, deci stiu ca sunt multe masini sh foarte bune. Nu traiesc cu nicio impresie negativa legata de sh, ba din potriva. Daca stii sa alegi si nu te duci ca vita ai toate șansele sa prinzi o mașină ok. Rămân la părerea ca te înșeli in legătură cu acel Mondeo.
              Din potriva si din potrive am vazut masini sudate, facute din bucati, si tot aratau mai bine decat acel Mondeo.

              Saptamana asta am avertizat un coleg sa nu cumpere un Focus albastru din 2001 pe care voi l-ati fi catalogat drept "impecabil". Sa vezi si sa nu crezi, masina iesise din fabrica gri, pacat ca a aflat asta abia dupa ce a cumparat-o si am vazut seria de sasiu. Trebuie sa traiasca si samsarii astia, cu oameni creduli ca voi.
              Last edited by Niki; 28 October 2013, 16:02. Reason: ironii

              Comment


              • Si eu am vazut masini sudate. Si eu am vazut masini lovite, etc etc....eu ma refeream strict la acel mondeo tu o dai in diverse. Culoarea respectiva, cum a spus si colegul RAC este perlata (stii ce e aia) si din poze te poate insela, de aia am spus DOAR ca e indicat sa mergi sa o vezi live si dupa sa iti dau cu presupusul!! Vad ca esti cam greu de cap....

                Comment


                • Nu stiu cine e greu de cap, fiindca nu m-am legat doar de nuanta, ci si de felul in care stau elementele de caroserie pe masina aia. Daca era vorba doar de nuanta - puteam admite ca a fost revopsita din cauza zgarieturilor si n-aveam nimic de zis. Dar masina aia nu mai are linie.

                  Si nu o mai dati de gard cu vopseaua perlata, ca nu are nicio treaba cu acel Mondeo. E un amarat de Moondust Silver, metalizat si atat.
                  Last edited by MyKe; 28 October 2013, 15:37. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • De asta ce spui?
                    Attached Files

                    Comment


                    • Nu pot spune nimic despre puiul ciorii, fiindca a fost deja laudat ca fiind "impecabil". Pune-l pe autovit si comentez.

                      Comment


                      • Multumit?

                        Parca difera putin usa din fata, asa-i??

                        Comment


                        • Pozele sunt foarte slabe. Cu toate astea, pare sa aiba un luft mai mare intre usile de pe stanga, fata de cele de pe dreapta (in partea de jos, aproape de prag). Si o diferenta de textura/tenta pe stalpul negru dintre usi, care nu apare in dreapta.
                          In orice caz, daca a avut incidente/interventii, nu sunt atat de evidente. Pentru asta poate as bate drumul, nu are poze dezarmante.
                          Attached Files

                          Comment


                          • Inseamna ca luftul ala e din fabrica
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Haide, bre, incercam sa-i ridic moralul. :P Of, of.

                              Comment


                              • eu cred ca pe dreapta sta mai bine decat pe stanga. probabil le-au aranjat aia mai bine decat din fabrica
                                o/____\o
                                (i)
                                .........

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google