Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iti dai seama , o fi zis "praf , frate motorul asta , gata o dau , nu mai rezist"
    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

    Comment


    • Zic si eu.
      O fi zis ca a gresit dand banii pe masina si acum ii vrea aproape pe toti inapoi. Si a bagat-o pe aia cu probleme financiare. Masina are numere de BC, e achitata probabil, deci nu e cazul sa nu aiba bani de rata la 3 luni de la achizitie.
      1800 de km prin gropile din Onesti inseamna mult.

      carlig de remorcare,
      Pe un Logan 1.2 carligul ala lipsea.
      Last edited by mr.K; 1 November 2013, 23:47.

      Comment


      • In poze nu pare a avea carlig , in fine vad ca apar din ce in ce mai multe pe autovit cu motorizare de 1.2
        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

        Comment


        • comenzi volan
          pe volan sau sub volan? sau comanzi directia masinii din volan?

          acum serios. vedeti pe undeva scris "fara accident" ? dupa pitesti si bucuresti , poate in Onesti is cei mai multi combinatori pe metru patrat. nu exista intersectie in Onesti fara cateva masini pe colturi cu afise mari in geamuri.
          totusi asta nu pare "aranjata" la prima vedere. pretul e enorm. pe la 7500 E ar merge...
          ps:nici o poza pe partea dreapta??? acolo e buba...

          pps :
          Chiar cumpara cineva masini pentru mai putin de 3-4000EUR? Ce naiba faci cu ele? Ca nu te poti baza 2-3 ani pe nici una.
          is cele mai tranzactionate in targuri. sau macar erau pana la taxa lu' peste de timbru. mergi 3-4 luni , stai una in service ca la piticot .

          macar n-au dat multi bani pe ea si pana se invata sa conduca ... (asa gandesc multi)
          Last edited by Costi-bc; 2 November 2013, 02:10. Reason: Automerged Doublepost
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • Originally posted by madhorsefuzzy View Post
            ........................................
            Chiar cumpara cineva masini pentru mai putin de 3-4000EUR? Ce naiba faci cu ele? Ca nu te poti baza 2-3 ani pe nici una.
            Se cumpara in draci la 3500-4000 Eur sh-uri, e bugetul clasic la multi romani.

            Reno in speta sunt ieftine la sh, posibilitati mari sa gasesti in stare decenta la un 3500 Eur un Clio, Megane chiar si Laguna nerulat pe la noi.
            Doar ca nu se inghesuie lumea la Reno

            Cele mai cautate la banii astia sunt Opel (Astra G-H), Ford (Flocus2) , VW (Golf 4-5) vezi si in piata ca e plin de ele si desigur sunt cele mai manarite la kilometraj.

            PS: de curand fuse frate-meu sa ia cu/pt cineva un Polo dizal, a fost lasat sa puna laptopu pe ea, cica 135000 km reali pe bord, in realitate 240000 km, propitaru facuse spume, cica si pt el a fost o surpriza, a inceput sa dea pe telefoane sa faca scandal la nu stiu cine )

            Mai sunt altii care nu te lasa in nici un fel sa faci vreo investigare cu laptopu, atunci ce folos mai au negocierile, mars!
            Oricum daca e manarita cum trebuie, nu vezi km reali nici cu computeru.
            Last edited by Octavian; 2 November 2013, 09:54.

            Comment


            • 3000-4000 de euro un Astra H sau un Golf 5 sau un Focus 2? Vreau si eu

              Oricare dintre cele 3 la banii aia e TOPITURA!
              Last edited by PCH; 2 November 2013, 11:22.

              Comment


              • Originally posted by M.FLORIN View Post
                Dar ce parare aveti voi de ACEST MINUNAT LOGAN II.
                NU stiam ca Dacia a tinut la secret motorizarea de 1.4 pe noul logan.
                ... habar nu are ce masina are nenica asta la vanzare.

                L.E. cititi cu atentie ce scrie in descriere ... eu il sun pe nenea/tanti asta maine si intreb de motorizare ... ii dau dublu daca are motor de 1.4
                Deci i-auzi "covorase originale logan,tapiterie culoarea masinii" ...WTF ... are tapiseria albastra??
                Omu' a ramas la motorul de pe vechiul Logan hahaha, cat despre faza cu "tapiseria", no comment! Mi se pare ciudat totusi sa cumperi o masina noua si sa o vinzi in aproximativ doua luni...
                Last edited by Sifredi; 2 November 2013, 21:15.

                Comment


                • Mai tare decat motorul este ca a cumparat-o pe 20 august si a inmatriculat-o in... iunie.

                  Comment


                  • Originally posted by prometheus View Post
                    @Rac nu compara o masina care a fost lovita si reparata profi cu acel logan care practic ii lipsesc elemente din caroserie....si se vede de la o posta ca a facut o treaba de mantuiala ....cu toata masina...sa fim ...seriosi....ce vrei sa zici ca dai 2500 ron daca si ala accepta si te alegi cu ce......????cu o epava .....veritabila.... nu stiu nici daca il vinzi pe piese sa scoti vreun profit....
                    N-ai inteles ? Ma aleg cu profit de pe urma masinii.Nu o tin sa ma plimb.Nu investesc un leu in reparatii costisitoare !Va produce bani in fiecare zi !In maxim 2 luni scot banii pe rabla ! In alte doua luni sunt in profit si pot sa o repar cu totul nou(suspensii,becuri,etc,etc) sa tina inca un an !
                    I-am trimis mail omului,dar nu raspunde !
                    Sincer iau rabla daca o lasa la 2500 ron !

                    Comment


                    • Nu vrea nimeni o Dacie 1310 noua la pret de Logan2 (tot nou) ?

                      http://mercador.ro/oferta/unicat-ID1...tml#c3bfbf21d3
                      Oare unde-a tinut-o pana acum - in sufragerie?

                      si una la pret de Logan SH cu taxa platita:

                      http://www.autovit.ro/dacia-1310-C31153888.html

                      Comment


                      • Cromatic, dacia aia la 10.000 de euro a mai fost postata, sigur omul a gresit pretul si voia sa ceara 10.000 de lei.
                        Oricum, am un vecin care are o dacie 1300 rosie si vreau sa-ti spun ca masina arata impecabil. Omul e pensionar, si face cam 10k km pe an cu ea. Daca o vezi, zici ca-i noua.

                        Comment


                        • de sandero asta ce spuneti? nu e dubios? http://www.autovit.ro/dacia-sandero-C31158010.html

                          Comment


                          • Nu mi se pare nimic dubios la el.
                            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                            Comment


                            • http://www.autovit.ro/dacia-sandero-C31050423.html asta fara navigatie e mai scump cu 900 euro. De ce sa cumperi o masina cu 9300 si dupa cateva luni sa o vinzi cu 6600?

                              Comment


                              • Probabil s-a lamurit cu motorul de 1.2 si vrea sa scape repede de ea.
                                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google