Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rac View Post
    Nu mai visati cu taxa de poluare.Nu se mai poate recupera !A fost odata s-au smecherit "organele".
    Sa-mi spuna cineva avansat cum inmatriculez o masina pe noul proprietar, ce a fost inmatriculata acum doi ani cu hotarare judecatoreasca ?
    Pai e cineva "mai avansat" ca tine pe forumul asta? nu cred.

    Partajul s-a abrogat deci nici-o sansa de inmatriculat masina fara sa platesti taxa.

    Comment


    • http://www.mobile.de/ro/marc%C3%84%C...185916735.html oare cat ar costa o reparatie ca la carte ?
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • Vad eu prost , sau e si ceva de rezistenta indoit ??? daca e de rezistenta nu se mai merita sa o repari.
        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

        Comment


        • Cotet de gaini breeee
          Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

          Comment


          • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

            de asta ce ziceti?

            Comment


            • Masina fara AC macar si cu 12 ani vechime. 1000 de euro as da pe ea. Daca mi-ar trebui.
              Last edited by mr.K; 11 November 2013, 21:41.

              Comment


              • Daca are cum sa demonstreze ca sunt reali km, eu zic ca e ok, arata binisor...

                P.S n-am vazut locatia decat dupa, dar cand am citit anuntul, stiam ca e din zona respectiva vanzatorul ma amuza oamenii astia
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • Am imbatranit eu, sau asta e chiar frumoasa ?

                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                  Comment


                  • Asa da !
                    Nu mi se pare echiparea avantgarde.Probabil elegance cu pack look avantgarde(jante si elemente cromate) ! Avantgarde are ornamente de aluminiu striat la interior,(nu lemn) geamuri albastre senzori de parcare fata/spate,ploaie,lumina,,etc.,etc!
                    Astea sunt avantgarde:
                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    Cireasa ,preferata mea :
                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    Oricum jante din fabrica(se cunosc dupa capacele valvelor,unice la Mercedes) model avanarde.Pentru cine vrea masina si are si bani !

                    Comment


                    • Originally posted by Rac View Post
                      Pentru cine vrea masina si are si bani !
                      Își cumpăra BMW ...

                      Drăguț Sprinterul, dar nu as cumpăra Mercedes!

                      Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                      Comment


                      • Ma rog.Fiecare cu gusturile sale.Am avut si BMW(5).Acum am mercedes.Din punctul meu de vedere,raman la Mercedes "forever"

                        Comment


                        • Și tata are aceeași părere. )

                          Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                          Comment


                          • Drăguț Sprinterul, dar nu as cumpăra Mercedes!
                            Eu as cumpara Mercedes.

                            Comment


                            • Originally posted by mr.K View Post
                              Eu as cumpara Mercedes.
                              Asta-i numa' bun! Da' eu raman la Logan... ZA BEST EVER !!!!!!!!!111111

                              Comment


                              • Masina buna la bani putini:
                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                                A fost lovita in fata, insa la 2500 euro imi pare o masina ok, cu care mai poti rula alti 3 ani.
                                Apoi vanduta pe 500 euro si tot iesi in castig.
                                Asta inseamna 2000 euro devalorizare in 36 luni, deci cost de rulare de 55 euro lunar + taxe si intretinere.
                                Sau, iei una de 4000 euro si speri sa o vinzi cu 2000 peste 3 ani, insa sansele sunt foarte mici.
                                De aceea, mai bine un lovita, reparata, insa la un pret mic, decat una nelovita insa care ulterior pierde la fel de mult din valoare, daca nu mai mult.
                                Last edited by Cezar; 12 November 2013, 19:41. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google