Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


    mie personal nu imi place 406-le , oricum gusturile nu se discuta .
    BMW asta il stiu , am fost cu el, e impecabil , pacat ca are motor mare si sunt mari taxele. dar aia 163 cp isi fac treaba perfect.
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • Ambele Peugeoturi masini de cocalari, din care unul nu stie sa scrie iar altul ii pune huse si spune ca are tapiserie, si ultima masina a fost lovita serios pe stanga spate unde are un luft frumusel care nu a iesit din chit .
      real power..... diesel power by

      Comment


      • Pegeout 405.O masina ca arata foarte bine , dar pt o masina de 11 ani eu nu as da atatia bani.
        Si bemveu ala nu merita nici 2000.Dupa ce ca dai pe ea 4000 mai dai pe inmatriculare inca 4500, poi la 8500 ai Nspe posibilitati sa alegi ceva mai bun ca asta.aaa...si la motorizare de 2.5 te usuca impozitu , asigurarea etc.
        Fara Semnatura.

        Comment


        • Acsta este bestiala si zic eu ca merita la cum arata http://www.autovit.ro/bmw-320-C21075539.html .

          Motorizarea este ok ca nu sare de 2l.
          real power..... diesel power by

          Comment


          • 5000 de euro? hai sa fim seriosi, oricum parerea mea ca masinile cabrio astea ieftine sunt masini de cocalari, gen seria 3, golf 3, megane ala mai vechi, 306cc ... baieti care vor sa fie si ei ''pa trend'' sa mearga cu pletele in vant si cu manelele la maxim pe bani putini, multe exemplare din-astea am vazut ;)
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • Hahaha, fix la asta ma gandeam si eu.
              De fiecare data cand vad cate o pisica dintr-asta raioasa, cu un cocalar sarac la bord, ma bufneste un ras... Cocalari sarantoci cu pretentii. Si mai haiosi sunt cand sunt la semafor si de fiecare data vrea cate unul dintr-asta sa ne dam. Cine dracului sa-l bage in seama cu lepra lui cu tot? Sa o duca dracului la gerontolog s-o mai unga pe la articulatii

              Cat despre peugeotul ala si celalalt bmw...duca-se invartindu-se.

              Uitati-va la ceva decent, nu leprele alea.

              Comment


              • La ceva de genul asta, bre?
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • cred ca o culoare mai naspa pentru bmwul ala nici ca exista
                  macar de interiorul era asortat la rosul ala aprins ... dar nici asa, cine a cumparat sorcova asta de noua are grave probleme ... in orice domeniu
                  negru, crem, mahon, rosu, mi se dezlipeste retina
                  Last edited by 827sam; 27 January 2012, 12:37.
                  Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                  Comment


                  • Frumoasa. Daca o vede PCH, o cumpara instant si-i trage 2 dungi albe de la bot la portbagaj.

                    Totusi, mie imi place un Enzo, culoarea asta. BMW-urile le prefer negre sau argintii.

                    Comment


                    • Trecand cu vederea culoarea, am facut soc! Mama!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • @samy: dp meu dv interiorul unei masini nu trebuie sa se asorteze cu exteriorul. A, ca omul ala a facut o combinatie nu tocmai placuta la interior, asta'i partea a doua, dar gusturile sunt impartite.

                        @K: daca mai vad multe masini argintii, cred ca o sa vomit. Pur si simplu, argintiul ala metalizat mi se pare de mare porc. Diferitele nuante de rosu/visiniu, mi se pare ca dau bine pe masinile mai scumpe, cu o forma placuta ochiului.

                        @Eu4yas: 200 jouli, tati!
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • BMW-ul din link-ul postat de Niki are 177 de cai, nu 163, fiind vorba de facelift, iar versiunea EfficientDynamic, are 184 de cai.
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Niki, sa fie negru atunci.

                            Comment


                            • plus ca n-are doar atati km ... am o problema mare cu numarul de km, nu neaparat ca ar fi multi cat ca ma vad in posibilitatea de a fi mintit ...
                              daca mi-ar spune pe cinstite in fata, ba are 190 de mii sau are 158 de mii n-ar fi o problema ca as sti la ce sa ma astept, dar asa sa aibe pe bune vreo 250 de mii si sa mi-o vanda mie cu 110 e cam de porc si din cauza vreunei posibilitati dintr-astea as prefera sa dau 13 mii pe o masina noua, fie ea si logan

                              @dark, o fi facelift dupa vreun accident facuta acordeon
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • E posibil sa fi fost si acordeon si apoi reparata cu capota fata/spate de face lift
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google