Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Astept urmatoarea nava amiral a Citroenului care mai mult ca sigur va avea confortul suprem
    Cat rafinament poate sa emane masina asta ..
    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

    Comment


    • @Cezar: Am adus din UE un C4.In romania m-a lasat servotronic-ul(directia asistata electric).Cand mergea cand volanul era "sudat".Nu se gaseste decat coloana de directie completa.Costa coloana noua mai mult deca am dat pe masina !Niciodata nu as mai lua asa ceva pe "batatura",de abia am scapat de "chiftea".
      Am mers cu C6.Intr-adevar o masina foarte confortabila ,plina de electronica si 1 km de conducte !Head Up display-ul este demential noaptea !

      Comment


      • Originally posted by Allyn_y View Post
        Astept urmatoarea nava amiral a Citroenului care mai mult ca sigur va avea confortul suprem
        Cat rafinament poate sa emane masina asta ..
        http://www.autovit.ro/citroen-c6-C26656750.html
        Ai de asteptat mult, C6 nu se mai produce datorita vânzărilor slabe.
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • Pana sa apara nava Citroen , ne multumim cu :

          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


          @ Rac , dupa aprofundarea subiectului cu Avantgarde ,iti pot zice ca ala e 100 % real .
          Arunca si tu o privire :

          Comment


          • Originally posted by Cezar View Post
            Masina buna la bani putini:
            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


            A fost lovita in fata, insa la 2500 euro imi pare o masina ok, cu care mai poti rula alti 3 ani.
            Apoi vanduta pe 500 euro si tot iesi in castig.
            imi place si mie , desi nu mai are airbag-uri frontale. is sarite si tapitate pe deasupra. inainte de cumparare i-as face un test riguros la directie si lonjeroane.

            cat despre servotronic se poate repara uneori (de cele mai multe ori). este cineva in Bacau si le rezolva cu 100 de lei. daca aveti nevoie ma cautati pe pm pentru numarul lui. la orice marca (fiat , citroen , etc)
            am riscat si am adus un fiat cu servo stricat si l-am rezolvat.
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • Da si garantie ca nu se intareste volanul pe serpentine?
              Asta e ca si cum ai repara airbagul, inlocuiesti generatorul de gaz si-l impachetezi pe ala vechi la loc.
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • @Rac :Am mers cu C6.Intr-adevar o masina foarte confortabila ,plina de electronica si 1 km de conducte !Head Up display-ul este demential noaptea ![/QUOTE]

                da ai condus ceva masini nu gluma
                Citroen le-a imprumutat si celor de la Rolls-Royce suspensia asa ca.. iti dai seama ,la ce strazi avem e confortul suprem sa conduci asa ceva..
                @Roy: superb acel Ds5
                Last edited by Allyn_y; 13 November 2013, 11:28.

                Comment


                • Ceva fin http://www.autovit.ro/bmw-318-C31255298.html

                  Comment


                  • Superb BMW-ul.
                    sigpic

                    Comment


                    • Imi plac scaunele, schimbatorul de viteze .
                      Si portiera fara rama metalica, stil american.

                      Are si timbrul de mediu relativ mic. O masina de plimbare.

                      Comment


                      • Care se duce spre 14 ani si uite in ce fel e!!!

                        Comment


                        • In ce hal poa' sa ne strice PCH ziua !!!
                          Il sun sa vad daca vrea Loganul meu la schimb.
                          sigpic
                          Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                          Comment


                          • Topitură! Logan 1.6 16v o rupe pă genunchi!
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Dny sau Viteza ii da fum, stiu


                              Din cate am vazut masina e stiuta de un membru LCB, cica e in mintile ei. M-am indragostit :|

                              Comment


                              • ca tot ne uitam dupa 'benveu-ri'
                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                                km reali?
                                cautand numarul pe gugal, nu mai are decat un clio si un apartement de vanzare, a si angazeaja nustiuce ospatari
                                http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google