Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cea mai vanduta masina din Romania in 2012... Suntem un popor de "bastani" !
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • Mai bine un X6, ca e mai scump, bre.
      Cum vand "bastanii" masinile, ca nu mai au bani nici sa le scoata din parcare...

      Ca si comportament off road din partea unui SUV, sunt aproape zero, si X5 si X6-le. Doar la consumul de carburant, putem vorbi ca se incadreaza la SUV.

      De ce ai cumpara X5 in detrimentului unei berline BMW cu xDrive? Doar pentru garda inalta la sol?

      Sau pur si simplu sa arati ca esti "bastan"?

      Ca amuzament, cum "urca" un X6 o rampa, la min 4 si 20".
      Iar la min 5 si 10" cum "urca" o strada cu ceva zapada.

      In the midst of the credit crunch, Jeremy Clarkson's undertakes a modest and low budget 'worldwide' review of the BMW X6.Subscribe for more awesome Top Gear ...


      Un X5 macar arata bine, dar un X6 e cocosat si urat cu spume si scump cu draci de nou.

      Sa il roage pe ala de a desenat Serie 6 grancoupe sa ajute designerul de la SUV-urile BMW.

      La oferta, arata inca bine. Pentru cine sta la munte si are oi. Ca trebuie sa vand multaaaa branza pentru taxe si carburant.

      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
      Last edited by mr.K; 18 November 2013, 10:54. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Misto rangeurile din generatia aia dar la anii aia iei A8 full... si mai ramane si de taxa.
        Primul are suspensia manarita (trebuie sa aiba perne de aer), al doilea are cutie manuala.
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment


        • Mi-au placut intotdeauna. E adevarat ca-s scumpe la intretinut, asa ca e musai sa cumperi una care sa nu necesite investitii mari.
          Unde lucram acum 10 ani aveam in parc 3 Land Rover Discovery si am o oarecare idee despre costuri.

          Faza simpatica e ca timbrul de mediu pentru dita' motorul al unei masini aduse din extern, e la juma' fata de timbrul de mediu pentru Loganul meu, PRODUS IN ROMANIA.
          Last edited by mr.K; 18 November 2013, 11:17. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Si loganu are motoru pe jumate cat camionul ala
            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

            Comment


            • mr.K, fara anvelope adecvate nu urca nici Land Roverul, pe iarba uda s-au pe zapada poti sa ai mama tractiunii daca esti cu roti de strada ca tot nu urci.
              sigpic

              Comment


              • Daca te uiti atent, pe iarba aia X6-le e depasit de un Range Rover.
                La faza din statiunea de iarna, nu imi dau seama daca are sau nu anvelope de iarna.

                Comment


                • X5, X6, Q7 nu sunt masini Offroad, de ce le comparati cu Navara sau Y60?

                  Comment


                  • X5, X6, Q7 nu sunt masini Offroad
                    Pai nici de sosea nu-s, ca acolo exista M3, M5, M6.

                    Atunci, ce-s mah? Masini de parcat pe bordura inalta?

                    Comment


                    • Cum ma? Sunt masinile preferate ale fumeilor. Se simt mai in siguranta daca sunt la volanul unui X5,X6, etc..
                      sigpic

                      Comment


                      • Sun un soi de fitza Cum e si GT5 de la BMW

                        Comment


                        • BMW GT5-urata masina, mai ales din spate. Eu nu inteleg cum pot sa arate asa bine berlinele noi, iar produsele de nisa, exceptie X5, sa arate horror. Pana la urma, cand platesti o roaba de bani pe masina, vrei sa-ti placa si estetic, nu doar ce tine de tehnica.

                          1.8 cu GPL
                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                          Last edited by mr.K; 18 November 2013, 14:29.

                          Comment


                          • Discutabil subiectul "5GT - urat sau nu". Personal, imi place.

                            On-topic: este cunoscut faptul ca italienii sunt mari consumatori de GPL. In Romania, daca pui gaz pe Logan 16v ii strici motorul, esti zgarcit, prost etc...
                            Last edited by Niki; 18 November 2013, 14:39.
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • De la anul, cu cei 7 centi in plus la litru de benzina/motorina, or sa reconsidere si romanasii GPL-ul.

                              Comment


                              • In talia sunt cei mai scumpi carburanti din Europa parca... de aia si au scutere.
                                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google