Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • d-aia e paket M
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • e cam scumpa oricum, afara e undeva la 9000 una din-asta + inca 2000 inmatricularea, tot mai bine iesi , + ca e rulata pe sosele adevarate, nu pe glumele astea de sosele din romania.
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • Hai ma ca arata misto pe rosu...Interiorul pare de rahat, dar in rest mie unul imi place.

        Comment


        • nu arata asa rau bmw-ul dar dupa ce speculati p-aci mi-am schimbat parerea)
          I changed her oil , she changed my life
          sigpic

          Comment


          • o stiti pe aia cu vulpea si cu strugurii??? sa imi spuna mie unu ca in loc de bmw-ul ala rosu ar prefera sa mearga cu loganul..terminati fratilor cu prostiile astea ..ca aia e asa, ca ailalta e altfel.. ca au defecte ..da toate au. dar nici loganurile nu sunt Dumnezeu pe pamant. si multe au fost facute pachet si indreptate. as prefera un bmw facut pachet si indreptat decat un logan care a suferit acelasi tratament.

            uite una care imi place mie...pacat ca nu vedeti cum arata in interior...
            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
            Last edited by spanu; 27 January 2012, 16:01.
            fara

            Comment


            • BMW-ul a devenit considerata masina de cocalar de cand umbla toti coloratii cu ele inmatriculate pe Bulgaria si il dau tare pe Guta in difuzoare.

              Se stie si in Germania ca BMW este dupa Mercedes numai ca sta nitel mai prost la fiabilitate.
              Asta cu pachet M sunt doar acareturi cu sigla. Pentru mine cand spui M trebuie sa fie ceva special sub capota.
              real power..... diesel power by

              Comment


              • cred ca exista tot atatea loganuri, cat si bmw-uri in care se asculta manele. nu asta e probl...dar sa sustii k nu iti place un bmw ca e rosu cand trebuia sa fie negru...
                fara

                Comment


                • A privit din punctul lui de vedere.Gusturile nu se dicuta, dar sa stii ca sunt masini la care le sta bine in orice culoaresi sa fie si murdare, ex .Suzuki Samurai sau Hummer.....in special cele de offroad.

                  O masina agresiva trebuie sa aibe ceva ''rau'' in culoare.
                  Un Brabus alb este masina de coca dupa parerea mea. A devenit o moda cu albul asta, si chiar am vazut ca se importa Porsche Panamera pe alb .
                  real power..... diesel power by

                  Comment


                  • albul ca albul, dar a devenit moda negrul mat, deja tot mai multi coca isi vopsesc cazanele de golf 3 in negru mat.
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • Nu le vopsesc pentru ca o sa coste vopseaua mai mult decat masina. Le colanteaza cu 600-700 lei
                      real power..... diesel power by

                      Comment


                      • da, scuze , m-am exprimat eu gresit, le colanteaza, ca sa fie si ei ''pa trend'' . cum era mai demult moda cu gri-ul metalizat.
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • Avand in vedere taxele http://www.autovit.ro/lincoln-contin...C22180537.html sau asta http://www.autovit.ro/oldsmobile-tor...C20563987.html
                          Am eu 'o boala' cu masinile americane mai vechi.
                          Last edited by KELBURTOS; 27 January 2012, 21:44.

                          Comment


                          • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                            Inca o masina in adevaratul sens al cuvantului.

                            Comment


                            • Am avut una similara. Cam puturoasa si obositoare pentru Bucuresti dar la drum lung stai ca-n sanul lui avram.
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • Originally posted by mr.K View Post
                                http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...ne&tabNumber=1

                                Uitati, masina de criza, la 10 milioane de lei vechi, fara taxe.

                                Stiu una care a trecut de 1 milion de km fara probleme, identica.
                                asta ar arata super bine cu numere de bulgaria

                                @mr. k: alfa e ok la design ?! zi-mi si mie altii care au design mai bun decat italienii... nessuno ! ma quando mai ? masinuta aia (brera) e superba. sa vezi Giulietta (succesorul lui 159)

                                Giulia... sorry.. my bad

                                daca tu vezi ceva mai frumos de atat.... http://www.topspeed.com/cars/car-new...ure313865.html love8:
                                Last edited by B997NDL; 27 January 2012, 23:28. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google