Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • in defavoarea lui 458 (Italia) ?!
    eu unul n-as alege niciodata DB 9. la ce stie sa faca "Italia"...
    @mr.K
    mai biscuite ca loganul ?! tocmai ca nu-mi trebuie una lata. nu prea sunt asa de calm in trafic
    incat sa tin o banda pana la destinatie. si la ore de varf...

    @Cezar
    daca vreau design, iau maserati granturismo
    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


    sau asta http://www.autovit.ro/maserati-ghibli-C31336473.html
    Last edited by B997NDL; 20 November 2013, 14:58.

    Comment


    • In defavoarea lui, da.
      Daca ai ocazia sa le conduci, ai sa vezi de ce ai alege un Aston si nu un Ferrari.
      Nu totul sta in cifre, ci in felul in care o masina poate fi un gt bun.

      Cine vrea rapiditate si super stabilitate isi ia un porsche 911 turbo S sau Chevrolet Corvette ZR1.
      Ferrari se cumpara din alte motive, nu pt ce stie sa faca.

      Comment


      • Originally posted by mr.K View Post
        Aia sa fie. Vezi sa nu cazi de pe pat.

        Aici pret. Daca adaugam la preul ala si timbrul de mediu care trebuie platit, poti cumpara Logan din 2010, nu din 2005.
        http://www.autovit.ro/dacia-logan-C25445987.html
        il postasem si eu mai devreme, l-am gasit cautand masini similare cu a mea.
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment


        • Sa te vand cand vei avea banuti pentru un Maserati coupe si cand te duci sa o vezi, constati cu stupoare ca acea consola centrala provine de pe un citroen C5!!!!
          Tot asa constati cu stupoare ca la nivel de calitate al executiei sta la fel de bine ca un Renault facut la turci.
          SI apoi iti vei raspunde la intrebare : "De ce e mai ieftin Maserati ca restul concurentilor?" - pt ca este o mare rabla, fals "coioasa" si tot fals luxoasa.

          Cat despre celalalt maseratti, il iei in calcul cand vrei sa-ti iei un A6 sau un seria 5 nou. Nici vorba de a intra in discutie daca te gandesti la supercar-uri.

          Cu alte cuvinte, decat Maserati care incearca sa copieze o masina, insa nu e nici performanta, nici luxoasa nici nimic, mai bine un ZR1. De la ala te astepti sa nu fie nici luxoasa, nici sa aiba super dotari, insa la capitolul performante dinamice sa fie o masina de top.
          Last edited by Cezar; 20 November 2013, 15:09. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Decat Granturismo, mai degraba asa ceva pentru familisti cu talpa grea.

            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

            Comment


            • Asta-i o scula serioasa.
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

              Comment


              • E intradevar o masina performanta , dar cati dintre noi si-o poate permite ??
                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                Comment


                • Cine vrea rapiditate..de fapt cea mai rapida masina de serie din lume nu isi ia nici un porsche si alte americanisme isi ia asa ceva direct
                  http://www.*******.ro/masini-tari/ni...ume-20745.html
                  Cand nimeni nu credea ca japonezii pot sa mai imbunatateasca ceva la aceasta magnifica masina...se pare ca japonezii le-au dat iar o palma europenilor si americanilor ,mai ales nemtilor desigur prin prisma pretului
                  ps: in locul pct e cunoscutul 4t
                  Atat am zis: Gt-R Nismo!
                  Last edited by Allyn_y; 20 November 2013, 15:30.

                  Comment


                  • La 150.000 euro deja se intra intr-o zona in care cei ce vor masini, nu-si cumpara nissan gtr.
                    La 83.0000 euro iei un vette zr 1.

                    Ps: americanilor n-au reusit sa le dea peste niciun nas. Momentan ei au creat cea mai rapida masina din lume, dpdv al acceleratiei:0-300!in 13 sec.
                    Last edited by Cezar; 20 November 2013, 16:07. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Originally posted by Cezar View Post
                      La 150.000 euro deja se intra intr-o zona in care cei ce vor masini, nu-si cumpara nissan gtr.
                      Or sa aiba destui cumparatori si la 150.000 euro. Asiaticii si in special japonezii pentru ca sunt "patrioti"(nu stiu ce alt termen sa le atribui). Rusnacii amatori de senzatii tari si arabitoii care nu au ce face cu banii(bine astia or sa cumpere si vette si gtr la pachet pentru ca au cu ce).
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • Eu unul nubvad targetul foarte bine definit.
                        E o masina deloc luxoasa, la bani de una luxoasa.
                        Omul cauta in primul rand confort si apoi performante. Daca vrea doar performante, isi ia un ariel v8.

                        Evident ca vb de lux si confort pentru tipul de masina despre care vb, ca sa nu se creada ca vb de rolls.

                        Capitol unde evident nissan sta foarte rau.
                        Last edited by Cezar; 21 November 2013, 11:05. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Nissan decat sa faca avioane mai bine ar pune mana sa redeseneze modelele de baza ca arata ca niste ciudatenii. Unde sunt modele anilor '80? Amintiri. Acum cand vezi Juke, Micra, Note, Cube, Tiida, iti vine sa o iei la fuga, nu sa dai bani pe asa ceva.

                          La sportive aveau deja 350Z, 370Z, GTR

                          Comment


                          • Originally posted by prometheus View Post
                            E intradevar o masina performanta , dar cati dintre noi si-o poate permite ??
                            Sunt masini pentru un anumit target. Insa vb aici strict de performante si nu despremposibilitate de achizitie.

                            @mr.k: sa vezi oroare la interior. Nu cred ca aloca fonduri mari pentru design.
                            De aceea nici nu vand decatbin tari emergente.

                            Comment


                            • Luati bre noul X5, alte masini nu conteaza daca vreti sa dati bine in ochii celor ce conteaza in Romania.

                              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                              Noul BMW X5, mașina pe care bavarezii o intitulează „The Boss” spre disperarea oficialilor BMW din România pentru care numele ăsta nu face decât să continue o asociere nefericită pentru marcă .
                              "Asociere nefericita" pentru marca.

                              Sefu', cat e facturieru'?

                              Comment


                              • Am si eu o intrebare. Ce ati alege intre astea 2? http://www.autovit.ro/dacia-sandero-C31235571.html si http://mercador.ro/oferta/dacia-sand...tml#b42bb5bd70 Merita diferenta de pret pentru sandero 2? De specificat ca doresc sandero pe gpl si nu ma intereseaza neaparat navigatia. Daca la sandero 2 s-ar monta ulterior gpl ar fii o diferenta de pret de 2000 euro. merita oare?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google