Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Avand in vedere ca au acelasi motor ,diferente nu sunt cam deloc intre ele.Personal nu as alege motor de 1.2. Dar daca doresti strict intre astea 2, sandero 1 e destul de dotat, arata f bine ,plus ca are si gpl asa ca pt ce sa merite diferenta? iar la ce km are vei merge multtt si bine cu el de acum incolo.
    Last edited by Allyn_y; 21 November 2013, 21:54.

    Comment


    • Nu neaparat dintrea astea 2, dar sunt cele mai ok dintre cele de pe net. Pt o fata incepatoare ajunge 1.2. eu o voi conduce mai putin.Mai ales ca de dieselurile noi cu FAP nici nu mai vreau sa aud. Sandero 2 e mai nou cu un an si mai frumos, dar si 2000 sunt bani.

      Comment


      • Si sandero 1 e frumos,ba chiar mai deosebit pt ca il recunosti din fata ca e Sandero, fata de Sandero 2 care arata identic cu loganul 2 ; iar daca nu vrei sa fie mai sprinten normal ca ajunge si 1.2 chiar e f silentios
        ps: parca e mai deosebit pe culoarea asta ;
        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

        Bafta orice decizie vei lua!
        Last edited by Allyn_y; 21 November 2013, 22:20.

        Comment


        • decat asta ultimul argintiu, mai bine cel visiniu pt gpl si km mai putini. e si mai nou cu 2 ani. intai sa dau laguna si apoi vad daca nu se vinde cel visiniu. ms pt sfaturi

          Comment


          • http://mercador.ro/oferta/dacia-sand...tml#52ec52e510 ce parere aveti de anuntul asta? pretul e prea mic si nu se intelege mai nimic din anunt

            Comment


            • 1.4 mpi fabricatie pe Sandero 2 in 2013? Anunt la plesneala.
              Last edited by mr.K; 23 November 2013, 21:37.

              Comment


              • Nu doar la motor ma refeream, ci si la incoerenta

                Comment


                • Astea's anunturi puse la misto, sa traga piata in jos.
                  sigpic

                  Comment


                  • ce parere aveti de asta ca alternativa pentru sandero 1.2? pe unele site-uri am vazut ca e pe lant distributia. nu stiu sigur. http://www.autovit.ro/opel-corsa-C31303223.html

                    Comment


                    • caruta asta parca a mai fost postata pe aici....era ceva dauna totala...
                      Keep walking...

                      Comment


                      • Aia e tavalita rau frontal. Daca ar fi buna ar fi o alternativa...
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • macar e de "apreciat" ca nu a bifat (fara accident) in anunt!
                          Keep walking...

                          Comment


                          • sunteti siguri? d-aia e asa ieftin?

                            Comment


                            • nu e ieftin! e plasa! daca te uiti atent la poze nu vei mai avea nevoie de lamuriri!
                              Keep walking...

                              Comment


                              • asa e. mi-a scapat. ma uit de pe un laptop de 10 si la rezolutia asta...... oricum m-am uitat la piese si sunt duble preturile fata de sandero. unele chiar mai scumpe. rulment presiune undeva la 8-900 lei si la sandero 80-90. 500 lei amortizor.....si altele destul de scumpe. nu stiu unde au disparut toate sandero 2. erau 3 ieftine. unul la 7500 si 2 la 7300 si au disparut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google