Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu mi-as lua o d-asta
    sigpic

    Comment


    • Parerea mea e ca nu are nimic special ca sa merite banii aia, o masina banala de 12-13 ani... Scumpa
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • Iubita mea are ford ka din 2001 si mi se pare super ok, ca pret de achizitie, din prisma faptului ca e incepatoare si poate o mai trosneste, are aripi de plastic, si per total merge foarte bine si a costat 1300 de euro. Doar ca e luata printr-o cunostinta, adica a avut noroc la pretul asta ca e in stare foarte buna, are ceva piese schimbate de curand, 128.000 km si inmatriculata.
        Initial nici mie nu prea imi placeau masinile mici, nici prea mari, pt oras, dar de cand merg si eu cu ka-ul ca iubita mea inca nu are permis m-am cam indragostit. Prin oras se conduce si parcheaza super usor, mergi mai putin stresat, si de cand o conduc portofelul se simte mult mai bine de cand nu mai merg cu loganul 1.6.

        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

        Doamne fereste! Si cica e facuta de nemti asa.
        http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

        Comment


        • Masina asta nu a aparut in videoclipul lui Smiley? (melodia aceea care o canta cu Uzzi.)
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by rudy_grf View Post
            Masina asta nu a aparut in videoclipul lui Smiley? (melodia aceea care o canta cu Uzzi.)
            Care? Aia cu "o masina parcata pa dos"?

            Seamana, da' nu cred ca e totusi aceasi masina.

            Comment


            • Da, melodia aia. ))
              sigpic

              Comment


              • aia nu e o masina PARCATA pe dos, mai degraba e FACUTA pe dos, kitch
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • @827sam, de acord cu tine...da' asa ie versurili la song.

                  @rudy_grf, m-am uitat acu' la clip, aia e masina.

                  Si da, pare masina de cioroi la cum e preparata.

                  Comment


                  • Mi se parea mie cunoscuta de undeva, oricum nu imi place acel kit deloc.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Allyn_y View Post
                      ( 60 cp in 2013 cred ca sunt unici )))
                      glumesti nu ?

                      "chilometri reali " ) si kiloti de firma )

                      http://www.autovit.ro/mercedes-benz-...C30616390.html
                      Last edited by Costi-bc; 2 December 2013, 14:12. Reason: Automerged Doublepost
                      o/____\o
                      (i)
                      .........

                      Comment


                      • Originally posted by L3on_rgby View Post
                        E frumoasa, insa mi-i se par cam matuite farurile pentru kilometrii aia. Mai e si intretinerea scumpa si fiabilitatea scazuta. Dupa 100.000 km alfele si fiaturile parca se imprastie.
                        dar tot asta e mai frumoasa si mai practica (4 usi). nu ma intereseaza ce se spune de fiabilitatea lor. asa se spune si de logan diesel, si vad pe aici multe cu sute de mii km. prefer sa mai repar la ea, dar sa fie frumoasa. nu mai postez Brera ca i-am innebunit pe baieti inainte...
                        dar nu ma pot abtine prea e "gigea"
                        http://www.autovit.ro/alfa-romeo-brera-C31314702.html cum poate arata mai bine de atat o masina ?!
                        Last edited by B997NDL; 2 December 2013, 15:25.

                        Comment


                        • Brera arata superb.

                          Comment


                          • Originally posted by B997NDL View Post
                            [...] cum poate arata mai bine de atat o masina ?!
                            Uite asa: http://www.autovit.ro/bmw-inny-seria-4-C31439140.html
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • Eu am luat o masina de 1000 euro, din 1997, Hyundai coupe, si am rulat cu ea pana acum 48.000 km, din martie! Are in bord 190.000 km. Nu stiu daca sunt reali.
                              Revizia a fost facut de 3 ori, si a fost schimbata o curea de accesorii.
                              Acum o folosesc pt iarna.
                              Deci, cine vrea masina ieftina si solida, la 2 lei, sa ia un Hyundai coupe.

                              Troaca dintr-asta: http://katalogus.medija.hu/original/p0001961.jpg

                              Am mers cu ea pe A2 si A1, constant cu 210 si n-a sughitat. Si nu o data.

                              consumul este decent: declarat de cei care o conduc - 12 in oras, 8 afara. Experimentat de mine: 10 in oras, 9-12 afara.
                              Last edited by Cezar; 3 December 2013, 15:09. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • nu arata rau, dar aia e o masina cu aspect agresiv, nu una frumoasa in adevaratul sens al cuvantului. mai ales ca toate sunt cam la fel.
                                si mie imi place bmw pentru ce face, dar nu post spune niciodata ca e cea mai frumoasa masina. iar la design, desi scot supermasini, nemtii nu i-au egalat ever pe italieni. dimpotriva, au apelat la ei in repetate randuri. inclusiv pentru bmw zagato.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google