Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by einstein1984 View Post
    Consumul, pretul pieselor (numai la anvelope cand ma gandesc), faptul ca e in 3 usi, suspensiile dure pentru drumurile noastre. In rest sigur e o masina foarte buna, doar ca nu pentru mine.
    + 1

    plus ca daca tot vrei sportiva macar sa arate ca una iar aia ...
    Unul din cele mai misto monovolume cu care am mers
    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
    Last edited by Allyn_y; 10 December 2013, 15:17.

    Comment


    • Pacat ca 5008-ul ala are cel putin 100.000km in plus.

      Comment


      • Originally posted by Allyn_y View Post
        + 1

        plus ca daca tot vrei sportiva macar sa arate ca una iar aia ...
        Unul din cele mai misto monovolume cu care am mers
        http://www.autovit.ro/peugeot-5008-C31489361.html
        Sau poate unora le place discretia, si daca au 200 cai nu vor sa aiba 10 tobe, 5 eleroane si alte elemente "reising" pe masina. GTI-ul e lupul deghizat in oaie, genul de masina cu care-i dai fum unuia care se incordeaza langa tine crezand ca ai 1.9 tdi sau vreun 1.6 .

        Comment


        • Sa fie sanatosi aia , prefer o laguna 3 discreta cu 150 de cai 5 usi si portbagaj.
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • Adevarul ca un GTI nici nu arata la exterior ca e puternic, jante mari, frane mari, pachetul optic e la locul lui
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • Originally posted by einstein1984 View Post
              Sa fie sanatosi aia , prefer o laguna 3 discreta cu 150 de cai 5 usi si portbagaj.
              La care pica in veselie motoare ...vezi reno.ro ;)

              Comment


              • Crede-ma ca stiu mai bine decat reno.ro ce si cand pica la lagunele alea.
                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                Comment


                • Intra unu' cu bicicleta in tine ti-a plans radiatorul....asa de bine sunt gandite! Si laguna si megane 3....

                  Eu as lua una dintre dansele in dauna VAG-ului!

                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                  Ce scor are ultima :|

                  Comment


                  • Originally posted by einstein1984 View Post
                    Sa fie sanatosi aia , prefer o laguna 3 discreta cu 150 de cai 5 usi si portbagaj.
                    Desigur, cred ca oricine prefera Renault in locul Volkswagen, mai ales acum in decembrie, e placut sa ai toate beculetele din bord aprinse, intri in spiritul sarbatorilor .

                    @827sam: cate kituri din astea optice de GTI am vazut pe Golf-uri cu banalul 1.9/2.0 tdi cred ca n-am fire de par in cap. La o prima vedere, e greu sa deosebesti un GTI veritabil de un kit GTI.
                    Last edited by Nepotu123; 11 December 2013, 13:01.

                    Comment


                    • http://www.autovit.ro/renault-laguna-C31491686.html kilometraj adevarat, o bara fata schimbata fara radiator sau faruri
                      Sa ne fie clar, nu am zis ca golful e o masina proasta, doar ca nu e pentru mine. Poate e pentru altii mai tineri sau mai nelinistiti, ei sa fie sanatosi.
                      Last edited by einstein1984; 11 December 2013, 13:22.
                      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                      Comment


                      • Nu poti compara laguna cu golful, sunt din alte clase... Laguna aia si mie imi place As prefera un benzinar turbo de 2.0 170cp
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • Alte clase, acelasi pret pentru varste similare. Laguna are mai mult loc, deci?
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • Pentru unii nu conteaza cantitatea...
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Iar pt altii conteaza designul si in speta imaginea iar aceia nu aleg masini germane ..respectiv golf ?! totusi
                              Last edited by Allyn_y; 11 December 2013, 17:51.

                              Comment


                              • Imagine, in sensul de cioara vopsita? Renourile din ultimii ani sunt mai de unica folosinta, decat media. Si ieftin si bun, nu se poate. Dar evident, fiecare ia ce considera ca-l coafeaza.

                                Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google