Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • reallll

    Originally posted by micutzu666 View Post
    e varianta de top,nu ar fi trebuit sa aiba in standard jante aliaj?are altele..nu i-a placut modelul,asta e!! are 105 cp..ce le mai infloresc si astia...
    Are 105 in acte in realitate 110 cai ,este acelasi motor ca pe renault, este dacie nu poate fi = cu renault.
    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

    Comment


    • Poze insuficiente si in plus pare a avea luft mare intre aripa si portiera si aripa si bara pe dreapta fata. Defapt nu scrie nicaieri fara accident sau istoric... Clar nu merita 5000 in veci.masina de aproape 5 ani la jumatate de pret...
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • In banii de loganu ala, iei Golf din 2008 benzinar...
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • Da, un Golf v 1,6 mpi chel line si cu vreo 200k km.

          Comment


          • Golful ala chel a aproape varianta full la logan...

            Comment


            • Si de 8 ori mai mașină. ..

              Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

              Comment


              • I30 , megane 2 si 3 , aveo , cruze , clio , focus, octavia tour , toyota , suzuki si multe altele is la acelasi pret , masini de 5 ani ...
                Masini care au costat cam 150% din pretul unui logan full.
                o/____\o
                (i)
                .........

                Comment


                • Pentru mine nu mai exista dubiu. Daca 3.0 d nu m-a convins, 3.0 i m-a cucerit total.

                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • I-am cerut poze explicite si masina a fost pleznita binisor.
                    Nu-i functioneaza ac-ul si cutia de viteze agata.

                    Comment


                    • E, eu ma refer doar la modelul si motorizarea in sine. Am gasit una (2007) la 22950 USD in Vegas
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • Cu gaz in seara aia, am avut consum de 10.5 exterior))) adica un echivalent de 5.3.

                        Comment


                        • Lasa-ma ca avortez aici!
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Acolo macar nu merg cu ocaua mica pretul benzinei e ok. Masina merita.

                            Insa as merge pe varianta 4.8, daca as sta in state. Mult mai ok. In schimb, nu stiu preturile.
                            Last edited by Cezar; 26 December 2013, 22:53. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • E combinatie mare cu 3.0i sa-l pui pe GPL...cu 3.0d, pana la Brasov si inapoi am bagat motorina de 500 de lei ))))))))))))
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment




                              • Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                                Visit my blog: http://guitigefilmpjes.blogspot.comDoing a fuel consumption test in a BMW X5 xDrive30d (MY 2012 / E70). Aim of this test is not to give an exa...


                                In schimb, consumul unui 335i este jenant!
                                Visit my blog: http://guitigefilmpjes.blogspot.comDoing a fuel consumption test in a 2013 BMW 335i xDrive with 306hp and 4WD (Four Wheel Drive).


                                De 2.0d nu mai zic nimic, ca asta consuma mai putin ca un logan dci)))
                                Visit my blog: http://guitigefilmpjes.blogspot.comDoing a fuel consumption test in a BMW 320d Sport Line (MY 2013 / F30). Aim of this test is not to give an ...
                                Last edited by Cezar; 26 December 2013, 23:13. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google