Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darksid3 View Post
    Trebuie sa vezi si partea pozitiva a lucrurilor: in lumea drujbelor, acest 1.2 e un adevarat monstru
    Cred ca asta e concluzia.
    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

    Comment


    • Sunt unii oameni carora le este de ajuns un motor de 1.2 oricat de "lent" ar fi acesta. Pana la urma e prostie sa cauti doar 1.2 (diferente aproape zero de consum, impozit, intretinere fata de un 1,4-1,6) dar si daca gasesti unul in stare buna si cumperi masina pt cineva caruia ii e tot una ca are 1.2 sau 1.6, atunci nu e nicio problema 1.2
      Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

      Comment


      • Corect ! Doar sa nu fie in 3 pistoane sau pe lant. De la 1.2 la 1.6 nu-s diferente majore.
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • de asta ce parere aveti?
          http://www.autovit.ro/bmw-116-C31670081.html

          Comment


          • nu sunt poze la scaun sofer , pedale si volan. nu cred ca-s km reali , dar pare o masina buna pentru 6000 de euro.
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • Nu prea reusesc sa imi dau seama de nimic din pozele alea, dar dupa ce m-am uitat putin mai bine cred ca este ceva in neregula cu ea, el scrie anul fabricatie 2007 si anul primei inmatriculari 2006, am avut ocazia sa vad zilele astea un seria 1 mai in detaliu si mi-a placut.

              Comment


              • Parca l-am vazut pe undeva pe forum :-?
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                I changed her oil , she changed my life
                sigpic

                Comment


                • jantele stiu ca erau pe o masina in Piatra Neamt parca
                  sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                  Comment


                  • masina a fost a unui baiat din piatra neamt intra si el pe forum mai demult!inainte avea kitul de la pilot pus fara spate de ph2 si autocolant pe capota/plafon..era ok masina,foarte ingrijita..avea ceva q UFO nr

                    Comment


                    • Unic proprietar???!!! (sau e combinatie masina?)

                      Comment


                      • Masina am mai vazut-o prin Cluj, nu stiu cum vine faza cu unic proprietar, dar e la un "dealer" de la mine de pe strada...
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • Unic proprietar in acte ....
                          sigpic
                          Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                          Comment


                          • Pentru un Logan, masina arata bine, ala de a facut-o sa arate asa a fost un fraier in final, investind bani si nefiind hotarat sa o pastreze.
                            Pentru o masina...ramane doar un Logan. 3750 de euro sunt bani pentru o masina mai buna, in ziua de azi, nu un forash de 6 ani cu pretentii de aratare WRC si cai putere cat masina de tuns iarna a unui yankeu.

                            Asta are ceva mai multi CP, tot in bugetul ala. Decat sa vopseasca LOganul ala, tipul de a avut-o trebuia sa-si cumpere ceva asemanator, nu sa puna kituri WRC pe masinute cu 75CP.

                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.




                            Altul care a bagat bani aiurea intr-o masina. Zici ca e "DA curse", dar are 80CP.
                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                            Last edited by mr.K; 7 January 2014, 22:50.

                            Comment


                            • pai la orice tuning stii c-o sa pierzi bani. si 1.4 benzina ala de pe citroen parca e de 90 nu de 80 de cai. 1.4 16v sub 90 nu prea e , decat pe vw...

                              si acum sincer mi-ar fi putin jena sa merg cu scrisurile alea pe masina ...
                              o/____\o
                              (i)
                              .........

                              Comment


                              • Eeee jena ,sunt multi botezati in apa tulbure.
                                Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google