Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ia da-i Quote unde se lauda Loganul in detrimentul Alfa Romeo, de la postul 517 pana acum.
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • Originally posted by B997NDL View Post
      ati innebunit coaja de logan de cat o laudati su acum alfa sunt masini proaste sa fim seriosi.
      Alfa costa mult si pe parcurs apar tot felul de bube la ele care nu te lasa sa te bucuri de placerea de a fi sofer, nu client al serviceurilor.
      De ce sa dai 25-30 de mii pe o Alfa cand poti cumpara o Avensis de banii astia? Poti admira un poster cu Alfa daca iti place atat de mult designul.

      Comment


      • Pai aici suntem in Club Med, de fapt si discutam la un pahar de coniac si c-un Vegas Robaina de 90 euro, in gura
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • Concret, asta vara un amic cu o Alfa 159 a venit la Iasi. Ei bine, masina a ramas la service si el a plecat acasa cu un Clio.
          Ba era ambreiajul, ba un injector. Nota de plata a fost mare de tot, era masina de servici dar dupa o luna a dat-o unui subaltern.
          A zis ca nu-i mai trebuie italianca in viata lui. Prima si ultima.

          Comment


          • @mr. K: cine stie cati or fi calarit-o si in ce conditii?! si nu e scumpa pt ca n-are rost sa-ti iei una noua


            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

            daca prosteam pe cineva sa ia loganul.... mai puneam 3000 si asta era

            si ce sa fac cu avensis?! urate rau

            Comment


            • Originally posted by B997NDL View Post
              iar vorbesti din filme n-o sa ajungem sa facem masini ca ei nici in 100 de ani. cine detinea pistele de curse '20 -'60 ? alfa , bugatti, ferrari...
              adu-mi un 159 sau brera si-ti dau loganul meu cel fiabil



              eu am zis ca sunt scule nu ca te duci cu ele la stana sa mulgi oi. nu-mi trebuie asa ceva. nu merg paris dakkar. am zis ca mergeam superbine la peste si cu berlina. de tractorul meu nu mai zic,,, logan stoc dci. nu e nevoie de 4x4. si singurele scule adevarate pt coclauri sunt defenderul si landcruiser
              bugatti si lambo sunt din gurpul vag deci st faute germani ;)
              I changed her oil , she changed my life
              sigpic

              Comment


              • @mr. K: cine stie cati or fi calarit-o si in ce conditii?! si nu e scumpa pt ca n-are rost sa-ti iei una noua
                Avea Alfa aia de la 0 km. Nu era singura problema aparuta pana atunci, dar prima mai grava.

                si ce sa fac cu avensis?! urate rau
                E design creat pentru Europa, special. Nu cum e Corolla, ca o brosca cu ochii bulbucati.
                Avenis e o masina de calitate. Nu gasesti multe care se ridica la nivelul ei, in jurul a 25-30 de mii de euro.
                Last edited by mr.K; 28 January 2012, 22:33.

                Comment


                • @ stapande logan
                  hai ca esti copil daca citesti vbeam de anii '20-'60. si au fost italiene pana acum cativa ani. si din cate stiu se fac tot in italia si multi dintre ingineri sunt tot italieni. si in mod sigur italieni la design. nemtii nu sunt in stare

                  @ mr,K: cu banii aia de care ziceai mi-as lua clar un m3 sh

                  Comment


                  • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    Frumoasa jucarie
                    sigpic
                    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                    Comment


                    • Originally posted by mr.K View Post
                      Avea Alfa aia de la 0 km. Nu era singura problema aparuta pana atunci, dar prima mai grava.



                      E design creat pentru Europa, special. Nu cum e Corolla, ca o brosca cu ochii bulbucati.
                      Avenis e o masina de calitate. Nu gasesti multe care se ridica la nivelul ei, in jurul a 25-30 de mii de euro.
                      Ya vezi ce bine este Toyota fata de altele . Ma uit la Tyota si este pe aceeasi scara cu Loganul in anumite privinte
                      http://www.youtube.com/watch?v=IWzAEPZ760k
                      Cel putin la partea cu portbagajul este identica cu Loganul
                      Last edited by cosmindan; 29 January 2012, 02:31.
                      real power..... diesel power by

                      Comment


                      • totusi are si ea calitate japoneza dao-n...
                        I changed her oil , she changed my life
                        sigpic

                        Comment


                        • darkside aici cam ai drept, nu prea se baga multi la masinile italienesti.., dar in ult timp cum a zis si Cezar nu prea mai este nevoie;oricum Citroen C5 si Alfa 159 raman preferatele mele cosmindan : dar la fiabilitate in ult timp i-a luat fata lui vw.. app ,,pune si u clipu asta la misto pe site fanilor made in japan sa vezi de curiozitate cate injuraturi iti iei /glumeam ;)
                          Last edited by Allyn_y; 29 January 2012, 22:11.

                          Comment


                          • Mie mi-a placut tare mult cum se conduce Alfa aceea, caci era si ea printre optiunile mele. Doar ca-i prea agresiva, si aboreaza un cu totul alt stil. Insa C5-ul mi s-a parut ca se muleaza fix pe mine

                            Comment


                            • Avand in vedere strazile din Romania cred ca ai facut alegerea perfecta iar alfa..... se conduce f bine doar e del cuore sportivo

                              Comment


                              • Originally posted by cosmindan View Post
                                Ya vezi ce bine este Toyota fata de altele . Ma uit la Tyota si este pe aceeasi scara cu Loganul in anumite privinte
                                http://www.youtube.com/watch?v=IWzAEPZ760k
                                Cel putin la partea cu portbagajul este identica cu Loganul
                                Eu vorbesc de Avensis si ma iei cu Corolla.
                                Fratilor, daca tot nu conteaza pentru voi si intretinerea, carburantul, taxele, asigurarile, sunt sigur ca putem gasi o masina de legenda, ca Ferrari Testarossa cu 25 de mii de euro.
                                Va tine cureaua? Astept sa-mi spuneti ca gasiti bielete si altele la un pret doar putin mai mare ca la Logan.



                                Uite una la 43.800$, in Europa se gasesc si mai ieftine, asta vine in euro aproximativ 30.000.




                                Una la 25.900$, deci sub 20k euro.

                                Sper sa nu spuneti ca e un CAZAN de 20 de ani vechime.
                                Last edited by mr.K; 30 January 2012, 10:27. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google