Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Voi cum vreti sa arate un volan de 10 ani? :|

    Daca fac o poza la volanul masinii vecinului, un Logan din 2010 cu 70.000 km la bord, va faceti cruci cu doua maini.
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • mie mi se pare ca e o idee si din cauza pozei...

      Comment


      • Chiar 11 ani Niki ,iar masina arata f bine pt varsta ei

        Comment


        • Am terminat profil uman, dar nu despre asta vorbim aici.
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • Vorbim ca nu o vinde de fo' 2 anisori, deci nu e cuser...

            Un Opel decent:
            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

            Comment


            • E lux volanul asteia, doar ca nu e de 2 ani la vanzare.

              Diesel, 8 ani, import Germania... 140.000 km. Superb.
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • Are un vecin una d'asta, 6-7 ani, cumparata de noua in Italia, cu 400k la bord facuti de el si n-are nici pe naiba. Cumnata-su are modelul de 2.2 diesel si tot asa, fara probleme, doar ca o are de 5 ani si doar 250k la bord.

                Comment


                • http://www.autovit.ro/honda-civic-C31856037.html Alterntiva la focus, f dotata masina.
                  Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                  Comment


                  • Sunt preturi bune la Civic si Accord. Iar masinile, doar niste capete de bara mai pica la ele, in rest, carburant sa fie.

                    Comment


                    • Nu stiun insa daca e CVT sau automata obisnuita.
                      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        Iar masinile, doar niste capete de bara mai pica la ele
                        Am schimbat 3 seturi de capete de bara la Logan in 70.000km, deci nu e mare tragedia...
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • ce parere aveti despre focusul asta?am mers cu el era ingrijita putine urme de uzura la volan si cd player in rest la tabla impecabila!inmatriculata si taxa nerecuperata

                          Comment


                          • Din poze este foarte ok. Preț foarte bun....daca are km reali este si mai ok. Merita văzut, testat. Per total, ca mașină este foarte ok, fiabila, închegată, fara greieri, etc. Am modelul cu facelift, tot 1.6 16v de aproape 2 ani si nu cere decat benzina si lichid parbriz ))

                            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                            Comment


                            • In 2 ani de zile poate ii schimbi si tu uleiul, sau doar se completeaza la astea?
                              E misto focusul din anunt.
                              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                              Comment


                              • Originally posted by bogdan BOG View Post
                                ce parere aveti despre focusul asta?am mers cu el era ingrijita putine urme de uzura la volan si cd player in rest la tabla impecabila!inmatriculata si taxa nerecuperata
                                http://mercador.ro/oferta/ford-focus...tml#f838a6ec8a
                                Daca te uiti fordurile sunt cele mai ieftine masini prin toate targurile auto , nu te-ai intrebat de ce?
                                stai calm cu fordurile in banii aia poti gasi masini serioase ,golf ,etc, mai cauta
                                Last edited by Allyn_y; 24 January 2014, 12:17.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google