Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa cumparat focusul ala la pretul de 3950 euro!pentru cumnatul meu!sa primit 2 randuri de cauciucuri!omu era primul proprietar,foarte tipicar masina fusese ceruita calumea pe dedesupt,reviziile facute la timp..singura chestie la interior este ca sa exfoliat vopseaua de la cd player si arata cam urat nu stiu daca se poate vopsii cumva..

    Comment


    • De la odorizantele de masina, asa patesc toate. Nu-l vopsi ca-l strici mai rau.
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • @einstein1984-poate o sa gasim alt cd player sa punem.se cunoaste putin si tastele tocite si da impresia asa de masina uzata..mai vedem insa
        @allyn_y-golf la pretul asta mai greu,poate 4.ideea e ca bugetul a fost umpic limitat,se cauta masina de la primul proprietar,benzinar si cu km cat mai putini.bugetul a fost de 4350 euro maximum

        Comment


        • Originally posted by Allyn_y View Post
          Daca te uiti fordurile sunt cele mai ieftine masini prin toate targurile auto , nu te-ai intrebat de ce?
          stai calm cu fordurile in banii aia poti gasi masini serioase ,golf ,etc, mai cauta
          si reno-urile is cele mai scumpe ! sau fiat, opel , alfa romeo , saab , hyundai , volvo , chevrolet , etc
          romanul vrea sa fie mintit frumos cand cumpara masina din targ. e masina nemteasca domle' si are km reali , a unei babe sau doctor!!! aia fac maxim 10-20.000 km pe an !!!
          invatati sa apreciati masina, modelul de masina cu plusuri si minusuri nu marca.

          v-am mai zis de audi-ul a3 mai dotat,intretinut si mai ieftin fata de golf 4? amandoua de 1.6 , acelasi motor. golful s-a vandut in primul targ , a3-ul a stat saptamani bune prin targuri...
          Last edited by Costi-bc; 24 January 2014, 14:58.
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • @bogdan BOG dc bugetul era limitat si treb sa aiba un singur proprietar inteleg, desii mai existau variante gramada net superioare oricum ,s-o stapaneasca sanatos!
            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
            Last edited by Allyn_y; 24 January 2014, 15:07.

            Comment


            • Golf:
              1.6 FSI-motor nu prea iubit, de aici si pretul mai mic.

              Astra:
              UN SINGUR PROPIETAR IN GERMANIA
              Cum dovedeste asta?
              N-arata rau Astra ala, daca o fi si bun, o sa vada cine il cumpara.


              Asta imi place.
              PANORAMIC ELECTRIC
              Last edited by mr.K; 24 January 2014, 15:31.

              Comment


              • Tot ce e adus de afara si vandut a 2-a zi sau imediat, e masluiala in peste 95% din cazuri! Astra aia probabil a fost cumparata cu maxim 2500e si o caruta de km! din 2006 si 115.000 km... basme!
                Keep walking...

                Comment


                • allyn y-astra nu era inscrisa,pentru o astra h inscrisa din ro cu un numar rezonabil de km trebuia sa scoti undeva peste 4700...iar golf la pretul ala iti garantez ca vei gasii numai cazaturi sau foarte slab echipate si motorizare de 1400cmc.ideea e ca in poze toate arata bine dar realitatea este cu totul alta!am mai testat si 2 skoda fabia break 1900 disel,insa in afara de motorizare care era ok,la capitolul interior e deplorabila,scaune inguste si urate,fete de usi simple din material,focusul parca era din alta lumea fata de aia la interior!

                  Comment


                  • Opelul ala era fara AC sau mi se pare mie? Compensa cu trapa?
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • Originally posted by mr.K View Post
                      Golf:
                      1.6 FSI-motor nu prea iubit, de aici si pretul mai mic.
                      In Romania multe motoare nu sunt iubite, si 80% din "vorbele" din popor sunt mituri...
                      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                      Comment


                      • FSI a fost un motor putin cunoscut la noi fiind si mai scump la achizitie fata de 1,6 mpi.Ce i drept era mofturos la benzina..ASTRA aia parea ok,dar tare inghesuita e
                        Last edited by micutzu666; 24 January 2014, 19:25.
                        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                        Comment


                        • De cand Astra e peste Focus la ceva, orice?
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • http://www.autovit.ro/volkswagen-golf-C31863479.html
                            Cititi descrierea vehiculului )

                            Sunt curios daca el o da aici cu 6.000 de euro , cat o fi dat pe ea in Germania?4500? cu siguranta are de 2-3 ori mai multi km decat spune el...

                            Comment


                            • Originally posted by Allyn_y View Post
                              Daca te uiti fordurile sunt cele mai ieftine masini prin toate targurile auto , nu te-ai intrebat de ce?
                              stai calm cu fordurile in banii aia poti gasi masini serioase ,golf ,etc, mai cauta
                              In pestera traiesti? Focus este recunoscut ca cea mai buna compacta, peste Golf, Astra si ce mai e pe acolo...rau e sa ai gandire limitata si mai rau e ca E multi asa in tara asta!

                              Comment


                              • PCH daca aveai Golf, Golful era cea mai tare masina ever... Stie tot forumul asta, pe 90% din threaduri ai scris ca focusul e cel mai tare... Gata, am prins toti ideea, si daca omul e de parere ca sunt masini mai bune decat marele Focus nu trebuie sa il jignesti, sa il faci limitat si altele, e strict parerea lui... Nu demonstrezi ca esti mai inteligent cu nimic daca jignesti aiurea oamenii, pentru simplul fapt ca nu sunt de acord ca cea mai buna masina din lume e FOCUS !
                                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google