Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PCH View Post
    In pestera traiesti? Focus este recunoscut ca cea mai buna compacta, peste Golf, Astra si ce mai e pe acolo...rau e sa ai gandire limitata si mai rau e ca E multi asa in tara asta!
    focus pestegolf ?! aberam... nicio compacta nu e peste golf

    Comment


    • Tare faza cu Focusul ala ceruit pe dedesubt. De intact ce a fost.

      Comment


      • @myke-sunt multi care fac treaba asta,mai ales ca omul mergea pe dn1 unde se da cu nisip/sare sau alte materii pe carosabil...oricum masina a fost studiat/testata destul de atent inclusiv ridicata pe elevator...daca vroia sa o sa ii dea alta fata masinii ii dadea prima oara o cosmetizare interior,exterior zic eu

        Comment


        • Originally posted by PCH View Post
          In pestera traiesti? Focus este recunoscut ca cea mai buna compacta, peste Golf, Astra si ce mai e pe acolo...rau e sa ai gandire limitata si mai rau e ca E multi asa in tara asta!
          La "Mașina Anului în Europa" scorul e 2-1 in favoarea VW Golf (1992, 2013), Ford Focus a castigat 1 singura data in anul 1999.

          Ca o paranteza, Renault Clio a castigat de 2 ori premiul, in anii 1991 si 2006.

          Comment


          • Originally posted by PCH View Post
            In pestera traiesti? Focus este recunoscut ca cea mai buna compacta, peste Golf, Astra si ce mai e pe acolo...rau e sa ai gandire limitata si mai rau e ca E multi asa in tara asta!
            Ai laudat Fordul ala de ai tocit tastatura!. Pe majoritatea threadurilor apari tu si Focusul tau!Altceva nu mai sti sa zici, toate postarile tale sunt ori despre Focus cat e de bun ori scurte observatii...fara rost. Ai ajuns sa jignesti si forumistii, ca indraznesc sa zica ceva de limuzina aia de Ford . Crezi ca ai vreo super-masina ?

            http://www.autovit.ro/renault-megane-C31979968.html ->se prezinta destul de bine.
            sigpic
            !

            Comment


            • Originally posted by einstein1984 View Post
              Opelul ala era fara AC sau mi se pare mie? Compensa cu trapa?
              einstein1984 are plafon panoramic electric insa normal ar trebui sa aiba si Ac

              pch -se pare ca trebuie sa-ti regandesti optiunile de comunicare,nu ma obosesc sa-ti acord atentie
              Baieti relax..se pare ca are si el un ford de care incearca sa scape acum trebuie sa-l intelegeti ;
              vdmihai-chiar arata frumos masina aceea
              Si pe vremea asta parca masinile de genu ar fi mai potrivite


              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
              Last edited by Allyn_y; 25 January 2014, 16:56.

              Comment


              • Originally posted by kubala7 View Post
                PCH daca aveai Golf, Golful era cea mai tare masina ever... Stie tot forumul asta, pe 90% din threaduri ai scris ca focusul e cel mai tare... Gata, am prins toti ideea, si daca omul e de parere ca sunt masini mai bune decat marele Focus nu trebuie sa il jignesti, sa il faci limitat si altele, e strict parerea lui... Nu demonstrezi ca esti mai inteligent cu nimic daca jignesti aiurea oamenii, pentru simplul fapt ca nu sunt de acord ca cea mai buna masina din lume e FOCUS !
                Nu am zis eu nimic, eu doar am preluat ce spun cei care sunt se specialitate....pe forumuri sunt multi care isi dau cu părerea si nu au habar unde e joja de ulei si cauta carburatorul la passat.

                Asa, săriți cu toții frustratilor, unde am scris eu de masina MEA? Macar nu pun linkuri cu mașini si salivez la ele.

                Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                Last edited by PCH; 25 January 2014, 17:21.

                Comment


                • Originally posted by bogdan BOG View Post
                  @myke-sunt multi care fac treaba asta,mai ales ca omul mergea pe dn1 unde se da cu nisip/sare sau alte materii pe carosabil...oricum masina a fost studiat/testata destul de atent inclusiv ridicata pe elevator...daca vroia sa o sa ii dea alta fata masinii ii dadea prima oara o cosmetizare interior,exterior zic eu
                  Oricum vorbim vorbe, masina a fost cumparata.
                  Dar, multi care fac treaba asta nu sunt, tocmai pentru ca masina are un strat foarte bun de antifon inca din fabrica, si nu e nimeni nebun sa creada ca face o treaba mai buna decat inginerii de acolo. La varsta ei, putea sa mearga si pe lacul sarat, ca nu avea nici pe dracu'.
                  V-a aburit bine samsaru'.

                  Comment


                  • Originally posted by kubala7 View Post
                    In Romania multe motoare nu sunt iubite, si 80% din "vorbele" din popor sunt mituri...
                    Masinile cu 1.6 FSI sunt mai ieftine la vanzare, te-ntrebi si de ce, mituri din popor.
                    S-au vandut putine masini cu 1.6 FSI, se pare ca miturile din popor au fost un factor esential pentru potentialii cumparatori.

                    Comment


                    • Originally posted by vdmihai View Post
                      La banii aia iti iei ford )
                      E cea mai buna ! si atat.
                      My Ride ! B - 29 - TmT

                      Comment


                      • @andrei TMT-am mers cu renault megane2,au mai multi prieteni,am citit si la ei pe forum si au destule probleme,insonorizare slaba,motorizari cu probleme,piese scumpe!singura parte buna e pretul de achizitie!ford e mult mai inchegata si mai ok din punctul meu de vedere.daca ar fi sa aleg intre golf5 si focus2 as alege golf

                        Comment


                        • A fost o mica ironie.
                          Ma asteptam sa apara pch'u cand am vazut ca se vorbeste de ford. Nu comentez nimic despre ford,doar ca devine amuzant cand 70% din posturile lui ridica Fordu-n slavi.

                          Si eu as merge pe "mana" golfului.

                          Sent from my MB525 using Forum Runner
                          My Ride ! B - 29 - TmT

                          Comment


                          • Asta :

                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                            sau asta ?

                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                            Comment


                            • @ROY asta: http://www.autovit.ro/seat-leon-C29550590.html
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment


                              • CLar, fordul ROY, auris YACH...e urata cu spume
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google