Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1.2 TSI, speram ca l-au imbunatatit si nu are soarta lui 1.6FSI, sa intre in miturile populare.
    In rest, noul Leon chiar e o evolutie la interior fata de vechiul model. La exterior, arata mai bine vechiul model.

    Una peste alta, Seat nu e o masina pe care sa dai multi bani, probleme de fiabilitate cronice. La banii aia cumperi un Kia Ceed SW 1.6 122CP si stai linistit cu TSI-rile nemtesti.

    Originally posted by ROY View Post
    Asta :

    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


    sau asta ?

    http://www.autovit.ro/toyota-auris-C31108100.html
    Auris. Dar la banii aia, gaesti si o Avensis buna.

    Dar daca vrei putere mare si sa arate mai bine, alege Focusul.
    Last edited by mr.K; 26 January 2014, 00:55. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • masina de 10 ani la pret de logan 2010



      mama lor dă impozite
      http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

      Comment


      • Misto BMWul, dar cam multi km. Stiu ca e o masina de calitate daaaaar...
        BMW eftin si la km mai putini
        Last edited by einstein1984; 28 January 2014, 13:00.
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment


        • Sunt pline de probleme meganurile, cel putin 3 am auzit cu probleme la partea electrica, despre dieselul binecunoscut chiar n-are rost sa mai discutam.
          In 2008 cand am avut de ales intre un megane ultramegadotat 1.6 16v, "fullobtion" care includea trapa electrica si "pele" la 14.000e nou si un astra h sedane modest, enjoy cu mult mai putine dotari la 16.200e alegerea a fost pentru opel, oricum la <7.000 km pe an orice masina e fiabila, noua sa fie.
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • Ai platit 2200+ EUR pentru o presupusa fiabilitate?
            Ca pana in 70.000km (10 ani ) nu stiu daca bagai 2200EUR in reparatii neacoperite de garantie.

            La 1.6 16v ai o fulie si niste bobine, eventual o caseta de directie. Si cam atat.

            Comment


            • De sezon
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • Mai degraba asa ceva http://www.autovit.ro/land-rover-dis...C31817901.html
                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                Comment


                • Buna masina si accesibila la pret, daca n-ar fi Euro 3 ca sa platesti timbrul de mediu mare.
                  Nu stiu ce calcule a facut ala de ii iese:
                  Taxa timbru mediu 150 euro
                  Imi plac si anvelopele.
                  Last edited by mr.K; 29 January 2014, 10:47.

                  Comment


                  • probabil e chestia cu autoutilitara...ca e papuc saraca

                    Comment


                    • Da, le declara utilitare ca e mai ieftin la impozit si la taxa, mai mare RCAul parca.
                      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                      Comment


                      • si taxa pentru euro3, dar si impozitul pe cilindree...

                        daca as avea banul, as lua-o... imi plac mult


                        sau pe asta...


                        si ceva mai ieftin... nu stiu ce hiba are de e la pretul asta
                        Last edited by B997NDL; 29 January 2014, 11:17.

                        Comment


                        • 147le e euro 4, neinmatriculata, km multi...
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • si daca e euro4 ce are ? cam 500 euro taxa de timbru. si e benzinara, nu cred ca sunt o mare problema km, atata timp cat s-a scris pe aici de loganuri taxi cu 500 de mii si fara probleme. din cate stiu, motorul ala twin spark e bunicel.

                            Comment


                            • cam 500 euro taxa de timbru.
                              900 si ceva de euro e timbrul de mediu, daca e E4 si 1.6 capacitate.

                              Comment


                              • adica 400-450 intre 1,5 diesel (loganul meu) si 1,6 benzina ?! pare aiurea.
                                calculat dupa noxe ? fara noxe si mie imi iesea mult.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google