Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mr.K View Post
    Avensis: calitate premium la pret de clasa medie.
    Povesti.
    Avensis n-a fost si nici nu va fi vreodata parte din clasa premium.
    Pana si cei care inchiriaza masini o pun la categoria mediocra

    Comment


    • am avut ocazia sa conduc vreo 350 de km "o" avensis pe benzina (modelul anterior celei prezentate mai sus) si e total nespectaculoasa la capitolul confort, interior, ergonomie, materiale... cam aceeasi apa de ploaie care e pe la ford focus/mondeo!
      Keep walking...

      Comment


      • Originally posted by jonnie007 View Post
        samsar si masluita!
        ma rog samsar sau nesamsar ai cautat nr pe google dar ce e masluit ma intereseaza, eu din poze nu am vazut nimic.

        Te rog sa ma luminezi.

        multumesc

        Comment


        • http://suchen.mobile.de/auto-inserat...eatures=EXPORT Asa ceva ar fi perfect pentru mine
          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

          Comment


          • Originally posted by andreyi View Post
            sunt de acord cu bogdan bog, evita masinile cu motoarele entry level!

            Comment


            • Ok, deci e masluita. La 5000 euro ce masina ati mai lua(mai este o varianta viabila un Logan ph2 full 1.6_16v 2010-2012, pentru ca vad atatea alternative straine mai de soi)?

              Comment


              • @andreiy-te poti orienta catre ford focus,vw polo,opel astra h..acum depinde si de tine ce iti doresti de la masina. te intereseaza sa fie break sa mai cari cu ea,sa aibe motor mare,sa aibe cutie automata/manuala sa fie cat mai noua.nu ai specificat nimic

                Comment


                • @andreyi iti poti lua OZN. Ca sa moara fetili .

                  Doamnee cum dau unii bani pe kitch-uri si apoi se chinuie sa le vanda ....
                  sigpic
                  Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                  Comment


                  • cum sa-ti pui propria masina pe portiere ?! ce meltean...
                    in tecuci asa merge...

                    Comment


                    • Era tare Calibra acu fo' 20 de ani.

                      Asta are cam 300.000 km la bord?
                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                      Comment


                      • Originally posted by B997NDL View Post
                        cum sa-ti pui propria masina pe portiere ?! ce meltean...
                        in tecuci asa merge...
                        in cazul in care nu apuci sa vezi "bolidul" din fata, mai ai o sansa in lateral .... "Duamne".......
                        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                        Comment


                        • Demna de luat in seama :

                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                          Comment


                          • da, dar urata culoare...

                            Comment


                            • Imi place si hyundai-ul de asemenea as merge si pe asta
                              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                              P.S.
                              Nu e samsar!
                              sigpic

                              Comment



                              • Asta chiar imi place, daca as avea banii, as cumpara-o sa ma distrez cu ea
                                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google