Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chiar sunt curios cum te-ai distra cu asta :-/
    My Ride ! B - 29 - TmT

    Comment


    • Se merge la liceul cu puicutze si se "claNsoneaza"
      sigpic

      Comment


      • Nu cred ca se urca puicutele de liceu in Micra aia.
        sigpic

        Comment


        • De era un 325i mai vechi,sau un 4x4 ceva puternic mai ziceam distractie,dar năpastia asta mica... ) Mai e si urata
          My Ride ! B - 29 - TmT

          Comment


          • Micra aia e chiar vioaie, iar prin oras chiar se descurca. Toata chestia e sa simti ca ti se potriveste. Eu am simtit ca nu incap bine, cand am mers cu una.

            Comment


            • Micra aia e mai dotata decat multe loganuri de pe forum, singurul minus ar fi spatiul. Eu si acum ravnesc la o fiesta 2003-2005, au avut vreo 2 prieteni niste fieste pe motorina foarte fiabile, alergate in draci carora nu le-a cazut nimic, la 300.000 km trageau in parametrii si de rugina nici nu se discuta.
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • Eu mai merg cu masina iubitei, un ford ka 2001. La inceput nici mie nu mi-ar fi placut masinile mici deloc, pana am mers cu acest ka si mi se pare foarte tare sa mergi cu ea prin oras, mergi mult mai releaxat, te bagi peste tot si gasesti loc de parcare imiediat. Cand merg cu ea prin oras nu trec 5 minute fara sa imi zic in gand ”pe aici nu as fi trecut cu loganul” sau ” ce ma mai chinuiam cu loganul sa trec pe aici” sau ”aici nu parcam loganul” )). Si unghiul de bracaj e sensibil mai mic. Si e ok masina, eu am 1.80 m si incap in ea fara probleme, si e masina de 1200 de euro. Culmea mai e si mult mai stabila in curbe decat loganul.
                http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                Comment


                • Lasa-i Mr.K ei viseaza la 325i din 1900 toamna da' nu au bani de benzina la logan
                  Am 1,70 incap si in masina lu mr bean
                  @sam eu as completa, are mai putina rugina decat 95% din loganurile de pe forum, dar lasam lumea sa viseze la 325i, cu numere de TEXAS daca se poate, ca "e scumpe" asigurarile si impozitele in Romania.
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • pentru impresie artisitca la puicute mai nou se prefera asta : http://www.autovit.ro/subaru-impreza-C31826133.html
                    nici puicutele nu mai sunt proastele de alta data care puneau botu` numai la bmw/mercedes
                    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                    Comment


                    • Originally posted by ionescu liviu View Post
                      Eu mai merg cu masina iubitei, un ford ka 2001. La inceput nici mie nu mi-ar fi placut masinile mici deloc, pana am mers cu acest ka si mi se pare foarte tare sa mergi cu ea prin oras, mergi mult mai releaxat, te bagi peste tot si gasesti loc de parcare imiediat. Cand merg cu ea prin oras nu trec 5 minute fara sa imi zic in gand ”pe aici nu as fi trecut cu loganul” sau ” ce ma mai chinuiam cu loganul sa trec pe aici” sau ”aici nu parcam loganul” )). Si unghiul de bracaj e sensibil mai mic. Si e ok masina, eu am 1.80 m si incap in ea fara probleme, si e masina de 1200 de euro. Culmea mai e si mult mai stabila in curbe decat loganul.
                      E stabila o lae, are doar mai putin ruliu.
                      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                      Comment


                      • @ Mr, K , nici in asta nu incapi bine ,iti zic io ....

                        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                        Comment


                        • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                          Last edited by Allyn_y; 10 February 2014, 21:50.

                          Comment


                          • Originally posted by kubala7 View Post
                            Lasa-i Mr.K ei viseaza la 325i din 1900 toamna da' nu au bani de benzina la logan
                            .
                            Prietene,cam mult tupeu sa comentezi fara sa fii informat. Asa faci mai mereu ?
                            Am specificat ca nu vad distractie in a merge cu masina aia. Cu o javra veche din 90 ai sanse mai mare de distractie decat cu micro aia.

                            Stai dupa fundu' meu o saptamana si dupa sa iti permiti sa comentezi ce bani bag eu in benzina la logan. Pricepi ? Sau nu..
                            My Ride ! B - 29 - TmT

                            Comment


                            • Originally posted by ROY View Post
                              @ Mr, K , nici in asta nu incapi bine ,iti zic io ....

                              http://www.autovit.ro/fiat-500-C30570651.html
                              Asa e. Dar masina e simpatica.

                              Comment


                              • Frumos asa, imi place Fiat-ul mai ales pentru o ***** !
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google