Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stiu mai multe cuvinte in 5 litere.

    Asta are si GPL, pret de Logan.

    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

    Comment


    • Almera e cu 3-4 clase peste Logan, nu prea ar fi termeni de comparatie, mai ales la tinuta de drum, confort, dotari, siguranta, chiar si la fiabilitate si pretul pieselor e cam la egalitate cu loganul, imi place mult motorul de 1.8 benzina de pe almera chiar daca consuma un pic cam mult, dar cu GPL se rezolva... Varumeu si acum plange dupa ea, din pacate a fost facuta dauna totala.
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • Decat almera aia.. parca mai bn ar merge asa ceva
        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

        Comment


        • pai mazda 323 e cam acelasi lucru cu Almera, doar ca asta ce ai pus-o e diesel si probabil are 3-400000km, si nu cred ca e inmatriculata , si o sa ai de investit o gramada de bani in ea. Mazda "a copiat cu nesimtire" in acele vremuri multe masini, asta e copiata dupa almera, stiu ca este o mazda care e exact ca ford fiesta inainte de 2000...
          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

          Comment


          • Originally posted by mr.K View Post
            Stiu mai multe cuvinte in 5 litere.

            M-a cenzurat automat forumul.
            Last edited by IancuMIC; 12 February 2014, 17:46.
            sigpic

            Comment


            • @Allyn_y : poate o mazda ca aia dar aia nu scrie in anunt ca e perfecta si bara fata e varza plus rugina la pasaj spate etc etc
              @kubala7: ai dreptate e vorba de mazda 121 dar nu cred ca a fost copiata...poate au avut un parteneriat ceva, ca e total identica

              Comment


              • si ce ai vrea sa scrie ?! la banii aia iei o dacia 1310.
                sa fim seriosi...

                Comment


                • http://www.tocmai.ro/vw-golf-3-1997-...-15117614.html una cu putini km, zice vanzatorul

                  Comment


                  • "cum se poate vedea si in poze e aproape noua" ... da, pai la ce poze de calitate a pus, ne dam seama ca e aproape noua !
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • maine pomaine face 20 jde ani...si e aproape noua!
                      Keep walking...

                      Comment


                      • Ne arata si garajul in care a stat. Si la 24k in 17 ani, e practic necirculata.
                        Cu toate astea, 1000 de euro merita. Golf 3 are sasiu zdravan, daca nu rugineste tabla, mai tine inca 15 ani. Dar fara AC, cutie automata veche..iti complici viata inutil.

                        Comment


                        • Aia are silicon pe volan.... Era sa fac accident dupa ce a dat un bou la spalatorie cu silicon pe covorase, nici j-mi imaginez cum e pe volan.
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • e aproximativ 700 euro taxa de inmatriculare la aia, ce sa faci cu ea ?
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • Mai bine un "LamborgIni"


                              Sau un Ferrari.

                              Comment


                              • cat e taxa de timbru la o dacie "zambetul lui Iliescu" din 2000, sau 2001, cu injectie si gaz ?
                                mi-a ramas una mostenire si vreau s-o vand. se mai vinde asa ceva ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google