Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.agriaffaires.ro/second-ha...9/porsche.html Uite tractor Porsche!

    Originally posted by B997NDL View Post
    cat e taxa de timbru la o dacie "zambetul lui Iliescu" din 2000, sau 2001, cu injectie si gaz ?
    mi-a ramas una mostenire si vreau s-o vand. se mai vinde asa ceva ?
    Da, cumpara la remat in draci!
    Last edited by einstein1984; 13 February 2014, 16:34. Reason: Automerged Doublepost
    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

    Comment


    • Nu stiati ca Lamborghini facea tractoare inainte sa faca masini ?
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • Stiam de Lamborghini, doar ca numai tractoarele lor ni le putem permite acum.
        De Porsche nu stiam ca fabricau tractoare.

        Comment


        • Inca mai fabrica, se numesc Cayenne alea de cereale , Macan alea de livada etc. Se gasesc si pe Autovit unele.
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


            anunt clasic de samsar masluitor! masina e inmatriculata in 02.2010 dar e fabricata in viitor (2011) ...2.0 tdi in poze...dar 1.6 in detalii... nici teapa nu e organizata cum se cuvine!
            Keep walking...

            Comment


            • Aia sigur are vreo 200.000 km o cunostinta a luat golf 6 1.4 TSI(160 cp) fabricat in 2011 de la o doamna care spunea ca locuieste in germania fiind casatorita acolo , a fost cu masina la verificare in autovit din ce am inteles si a fost totul in regula, bordul indica 74.000 km, dupa 3 saptamani l-a lasat in drum, s-a spart pistonul nr 3, plus alte probleme ce l-au costat vreo 1.500 euro, la ultima intrare in service masina avea 173.000 km, asta cu aproape 1 an inainte sa o cumpere el , marea lui greseala a fost ca a cumparat o masina suspect de ieftina fara carnet de intretinere, s-a bazat doar pe acele verificari facute in targ, asa ca mare atentie la ce cumparati...

              Comment


              • Sunt niste parcuri auto pe varianta Constantei (Bd. Aurel Vlaicu), in unul din ala e masina asta.

                AdryanMarius, inainte de achizitionarea unei masini SH, prima data se verifica istoricul masinii in reprezentanta pe baza VIN-ului si dupa aia se fac celelalte verificari de rigoare.

                Comment


                • Stiu, nu eu am cumparat masina, dar am fost de fata cand povestea intamplarea, s-a bucurat de pretul relativ mic si s-a lasat pacalit de aparente , din poze as fi putut sa bag mana in foc ca masina nu are mai mult de 70.000 km.
                  Last edited by AdryanMarius; 17 February 2014, 17:16.

                  Comment


                  • in poze majoritatea sunt bibelou! ei mizeaza si pe faptul ca odata facuta deplasarea sa vezi masina, fie te imbarliga, mai lasa la pret si etc! multe gaste asa iau tzeapa! daca dai un search pe mobile.de...autoscout24 etc... la o masina din 2010 incoace si km sub 100k...nu te apropii de preturi! sunt cu cateva mii bune mai mult fata de ce aduc astia!
                    Keep walking...

                    Comment


                    • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                      Rulata doar in Romania,
                      Nu stiam ca asta e de bine. Pai unde mai putea fi rulata, ca sa fie mai rau? Ucraina, Republica Moldova, Rusia, poate.

                      Sunt curios de km, daca sunt reali, ala n-a stiut ce motor sa-si cumpere, pentru 16k pe an.

                      Asta minte mai putin, chiar de e pe benzina masina.

                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                      Last edited by mr.K; 17 February 2014, 18:14.

                      Comment


                      • asta ultima e de import... si presupune riscurile de rigoare! cea rulata in Ro e mult mai buna decat multe aduse din afara, cel putin teoretic pana o iei fir a par! e groparet si in Occident, stai linistit!
                        Keep walking...

                        Comment


                        • Mult mai buna o fi cea din Romania doar daca are facute reviziile la reprezentanta si poate proba ceva din ce afirma.
                          Last edited by mr.K; 17 February 2014, 19:06.

                          Comment


                          • k, in reprezentanta nu inseamna si bun! sau cel mai optimist scenariu ar fi... scump, dar bun! ceea ce nu prea se identifica in politica reprezentantelor de pe la noi, cel putin eu asta am constatat! ideea e urmatoarea...daca vrei masina sh de afara, te duci personal...nu iei tinichelele aduse de altii! e adevarat ca sunt si exceptii, insa sunt pe cale de disparitie!
                            Keep walking...

                            Comment


                            • De acord cu ce ai zis referitor la masinile aduse de afara.
                              Nu-s de acord cu ce ai zis referitor la masinile cumparate de noi, din Romania si troncanite pe drumurile noastre.
                              Pai numai daca ma refer la Toyota, reprezentanta de la Iasi-Omega Tehnoton, a vandut zeci de masini cu probleme (masini venite cu probleme, de noi).
                              E aproape o axioma ca in tarile din est se vand masinile cu cele mai slabe performante la teste, de la orice producstor auto vestic. Aici se vand caracudele, bre.
                              Last edited by mr.K; 17 February 2014, 23:15.

                              Comment


                              • Asta e clar. Stiu pe cineva care ducea contra cost automobile noi cu 0 km din Romania in Germania pe trailer. Lucra pentru niste turci intreprinzatori de acolo...
                                o/____\o
                                (i)
                                .........

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google