Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu exclud varianta asta daca mai e programul rabla...o schimb anu asta!
    Keep walking...

    Comment


    • Pai cat trebuie sa tii o masina, 15 ani?

      Comment


      • Sau poate are nevoie de bani.
        Daca vreti povesti din categoria ciudatenii - un unchi de-al meu are un passat tdi de vreo 4 ani, l-a scos de cateva ori din garaj. Nu are nici 2000 km. In rest merge cu un logan. Luat de nou, a dat o gramada de bani la vremea respectiva. Asa facuse si cu loganul cu care merge acum, inainte a avut logan pe benzina, a luat logan diesel si l-a pus la munca abia dupa vreo 2-3 ani. Cum ar fi sa isi vanda acum passatul?
        Un prieten de-al meu are un volvo 460, din 97, luat de nou de la noi din tara de un unchi de-al sau care ulterior a plecat din tara, de masina a avut grija tatal prietenului meu, acum are ceva kilometrii ca a inceput sa mearga mai mult cu ea, acum are vreo 60.000. Acum 2 ani avea 40.000. De-ar fi sa il vanda nici la pretul pietei nu s-ar vinde, trebuie sa ii dea kilometrii inainte.
        http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

        Comment


        • Originally posted by PCH View Post
          Pai cat trebuie sa tii o masina, 15 ani?
          In conditiile din Romania e foarte greu sa tii o masina cumparata de noua doar 2-3 ani , daca iti permiti asta ori ai bani facuti prea usor, ori iti bati joc de ei bagandu-i numai in masini, ori, in procent foarte mic, castigi un salariu mare pe merit si-ti permiti sa-ti bati joc de munca ta...
          Cand banii nu sunt munciti e extrem de usor sa arunci cu vorbe, adica daca o tii 15 ani, ce ? Tata foloseste un opel cumparat nou acum 6 ani cel mult 5-6.000 pe an, de ce sa nu o tina 20 de ani?
          Last edited by 827sam; 18 February 2014, 15:51.
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • Originally posted by PCH View Post
            Pai cat trebuie sa tii o masina, 15 ani?
            Daca ai bani, poti sa o tii doar o luna, din punctul meu de vedere. O vinzi cat inca mai are numere rosii si autorizatie de circulatie.

            Nu stiam ca suntem o tara de nababi, sa schimbam masina cumparata de noua la 2 ani. Mai ceva ca nemtalaii, avem valoare!

            Ma uitam cu atentie daca n-am intrat pe forumul Ferrari, ca aia schimba masina cand apare un model nou.
            Last edited by mr.K; 18 February 2014, 16:14.

            Comment


            • Asta e din categoria " itri faci revizii la reprezentanta cu piese de origine? Ori esti prost ori nu ai muncit pentru banii aia, pune mana pe cheie si fa-le pe bordura".
              Ce griji mai au si unii.... Acu vine vitriol si da medlaii de offtopic.
              Luati si cautati pe autovit masini sub 2 ani.
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • Doar tu stii ce ai vrut sa zici.
                Masini sub 2 ani sunt la vanzare tot felul de avioane pentru care posesorii au calculat gresit posibilitatea de a plati ratele.
                Mai sunt si masini ieftine, a caror stapani au saracit si mai mult fata de acum 2 ani si nu mai au bani pentru ratele de leasing.

                Comment


                • einstein termina cu bazaconiile! iar te faci de ras! revino`ti!

                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                  ce pareri aveti?
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Pare destul de dotata asta, jante de aliaj ii mai trebuie.
                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    Comment


                    • daca-ti zic ca skoda aia imi pare botita ? are lufturi mari.

                      ps:eu scot consum de 5.5-6 in exterior cu 1.6 tdi )
                      o/____\o
                      (i)
                      .........

                      Comment


                      • Eu nu vad nimic iesit din comun in a schimba masina odata la 3-5 ani. Daca as fii pus sa cumpar o masina veche de 2 ani as cumpara.o cu mare drag.

                        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                        Comment


                        • Dintre ultimele masini postate aici, doar touranul pare sa aiba kilometri reali

                          Comment


                          • una...mai tanara cu interior mai pretentios
                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Pacat de "gentile" alea pa 18" ca una e muci si una e zgariata destul de rau.

                              Comment


                              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                                pretul e socant!
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google