Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jonnie007 View Post
    Apropos de pretu' cerut pe Golfeta aia...uite aici ceva care merita 20 mii de oiro:

    Comment


    • Pretul ala in dirhami apare pe multe alte anunturi, inclusiv Bentley la acelasi pret, modalitatea de contact e de obicei o adresa publica de yahoo... succes la cumparaturi. Nu cred ca in EAU un Mercedes de top e cat un Golf in Europa.
      Last edited by mr.K; 21 February 2014, 16:20.

      Comment


      • Originally posted by mr.K View Post
        Nu are decat motorul sub licenta Mitsubishi, e chinezism fabricat de Great Wall Motors. Concitadinul meu a realizat ca a luat tzeapa cu panarama asta de masina.
        2.4 benzina la greutatea masinii, cred ca prin Iasi consuma >20%.
        Mai toate au GPL.
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment


        • Deci daca are GPL, nu mai e chinezarie. Pai ala in anunt vinde Mitsubishi, in disperare de cauza toarna gogosi cat incape.

          Comment


          • anuntul cu mertu e tzeapa !!! vorbiti cu "dansa" si la al 2-lea mail va cere o suma ca sa va rezerve masina , sau pentru transport ...

            http://www.autovit.ro/audi-a4-C32045597.html - 8 airbag-uri pe hartie. Oare care are bune ? Cum pot minti asa cu nerusinare : "Istoric: fara accident"?
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • Originally posted by Kojak View Post
              Apropos de pretu' cerut pe Golfeta aia...uite aici ceva care merita 20 mii de oiro:
              http://productslisted.altervista.org/mercedes.html
              Kojak, cum dreaq ai dat de anuntu` asta? Vrei sa-ti iei Benz? la asta nu e loc...e rezervata pentru gaste!

              Costica la ce te referi? ca a fost busita frontal si bara fata e de la dezmembrari?
              Keep walking...

              Comment


              • si foarte probabil sacii sariti. in dreapta nu pune poze , volanul il tine stramb si airbag-ul ala de volan nu arata bine. mie asa mi se pare.
                o/____\o
                (i)
                .........

                Comment


                • Oricum ar fi e o caruta cu peste 500k km hartanita si rupta in doua! masina asta e in jur de 1000-1500 maxim in "doicilanda" !

                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                  sau asa http://www.autovit.ro/volkswagen-passat-C32268736.html
                  Last edited by jonnie007; 21 February 2014, 20:57. Reason: Automerged Doublepost
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Vai, ce super e dacia aia e 1100 nu ? "ezersazos" cum se zice in zona mea
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • Salutare, loganisti!
                      Am dat peste acest anunt si ma bate gandul sa ma interesez pentru nevasta-mea. Am vazut ca multi aveti "ochi de vultur", ce spuneti despre acest twingo?
                      Am citit multe pareri despre twingo si am fost placut surprins, ca si masina de oras, dar am gasit multe oferte cu masini fabricate pana in 2000, eu caut ceva dupa 2003-2004.
                      Multumesc anticipat!

                      Comment


                      • Eu nu cred ca s-au facut astea pana in 2006, cred ca e ceva eronat in anunt.
                        sigpic

                        Comment


                        • Am studiat istoria Twingo si Twingo 1 s-a fabricat pana in 2007, anuntul e real.
                          Nedumerirea mea se leaga de faptul ca se vede tapiteria destul de murdara + a pus husa pe volan + farul dreapta fata pare putin mai inauntru.
                          Dar poate ca ma insel, de acea va astept si cu alte detalii. Ce spuneti?
                          Multumesc.

                          Comment


                          • la 1500 euro sa te astepti sa aiba probleme.
                            Pretul mic reflecta de obicei o realitate nu foarte roz.

                            Comment


                            • Nu am avut de-a face cu twingo, am de-a face cu ford ka. Ce m-ar atrage mai mult la ka e faptul ca s-au inmultit foarte mult la noi in tara in ultima vreme, pe cand twingo sunt foarte rare. Avantajul este ca gasesti piese din dezmembrari foarte usor si foarte ieftine si oameni care le stiu pe de rost sa ti le repare, orice la masina. Si iti vine omul acasa si iti pune ce piese vrei tu, sau ti le iei tu.
                              http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                              Comment


                              • Ce ma atrage la twingo e ca motorul e unul cu istoric bun, interiorul are o modularitate foarte tare(bancheta spate se deplaseaza pe sina),iar la cele dupa 2000 tabla e galvanizata.
                                Am mers zilele trecute cu una a unui coleg,era din '98, incredibil cum arata si cum se misca(plus ca avea geamuri si oglinzi electrive functionale iar trapa textila era in perfecta stare).. Iar rugina..NU EXISTA (curios e de ce Renault Romania nu a comercializat niciodata Twingo 1 ci abia Twingo2, dupa 2007...nu ar mai fi vandut lighene cate ruginesc de la 2-3 ani).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google