Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fi serios, sunt masini care in 2,3 ani fac 3 sute de mii km
    crezi ca asta rulata in strainezia vreo 10 ani, are doar 145 de mii ?
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • Lexus va place? Mie da.

      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


      Taxa de mediu 1,171.80 euro zice el, n-am calculat-o eu, dar e acceptabila pentru un motor de 2000 cc.
      Last edited by mr.K; 31 January 2012, 12:16.

      Comment


      • conteaza cati are ? conteaza si cum arata si mai ales sa nu fi fost lovita. caroseria e din Haluminiu ...

        oricum e 1.8 turbo benzina 4x4 . nu-i facuta pentru naveta ...

        Originally posted by mr.K View Post
        2 l diesel ? da... si marmota invelea ciocolata ...
        Last edited by Costi-bc; 31 January 2012, 12:17. Reason: Automerged Doublepost
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • lexus e frumos, dar as prefera o honda sau o toyota
          Mie imi place putin asta
          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


          sau putin mai mult asta :

          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
          Last edited by 827sam; 31 January 2012, 12:28.
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • 2 l diesel ? da... si marmota invelea ciocolata ...
            O fi pus doar 2 litri sa iasa taxa mai mica, ori nu stie exact ce masina are.

            Impreza aia e singura masina care imi place pe albastru ala, daca e sa ma iau numai de aspect.

            Focusurile RS nu erau portocalii din fabrica? Proprietarul cred ca-l iubeste pe Ken prea mult.
            Last edited by mr.K; 31 January 2012, 12:37.

            Comment


            • K'ule ce conspiratii ai in minte...

              Focus RS se poate comanda si verde.
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • Si portocala si verdeata aia sunt naspa.
                Ma gandeam si la o Acura. Au niste interioare si borduri (nu de alea de-a lui Videanu) de-ti vine sa locuiesti in masina.

                Comment


                • De asta ce ziceti tovarasi ?
                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                  Cezare te astept cu o parere.
                  Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                  Comment


                  • Stai potol cu Passat-urile TDI, pica injectoarele pe capete
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • Km par sa fie aia cu care se lauda...pacat ca e motorul ala cu injectoare de plastilina (de Logan)

                      Comment


                      • Km destui pentru un 2.0 common rail. Acu nah, cum ti-o fi norocul, lasi 2000 de euro deoparte pentru cand o pica injectia+turbo.
                        Pretul e bun, daca si masina e buna, zic sa te bagi sa o cumperi.

                        Am un coleg cu un A4 2.0 diesel. Are cam aceeasi km cu asta, inca nu sughite. El o are cam de un an/25k. Sunt curios sa vad cat il tine fara belele.

                        Comment


                        • exceptand motorul, masina arata impecabil, imi place culoarea dar imi displace faptul ca e break
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • Consoleaza-te cu ideea break-urile sunt mai scumpe de noi.

                            Comment


                            • E ok. Motorul ala nu cred ca are bube, fiind cel de 2.0 si 110 ponei.
                              Mie unul nu-mi place, dar asta nu o face o masina proasta.
                              E la pret de citroen c5 break, ce are mult mai multe optiuni in standard decat are Passat-ul in lista de optionale. Si decat 2.0 110, parca ar merge mai bine 2.0 160 sau 140 de la PSA. Sa nu mai zic de diferentele monstruoase intre modalitatea de rulare si confortul la rulare. Sa nu mai amintesc de antifonare, unde Citroenul este la nivel de Mercedes, fara sa exagerez nici macar putin.

                              Daca vrei Passat Break, am un prieten cu una 1.6 blue rahat (are nu stiu ce facilitate la motor), cu km reali, adusa de afara. Merge parfum.

                              Comment


                              • ...si mai ieftine sh. Culoarea aia n'o suport nici daca inghit un kil' de hellas.
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google