Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca o vrei cu optiuni, te duce la 10 000, 11 000. O sa-ti dau sa o conduci Niki, sa vezi de ce am ales Citroen

    Comment


    • sa nu uiti, da?

      Postul meu era raspuns la cel al lui mr. K.
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Originally posted by Niki B View Post
        ...si mai ieftine sh. Culoarea aia n'o suport nici daca inghit un kil' de hellas.
        O vopsesti verde.

        Si mai ieftine sh, nu toti vor break. Eu unul nu vreau.

        Comment


        • nici mie nu-mi plac breack-urile

          de asa ceva ce ziceti ?
          bmw-730
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • Mie imi place Opel Signum, masina proiectata ca si break veritabil.
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • Ehei, nu ne ispiti.

              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

              Asta e mai ieftina si zice si km pe care-i are.

              Comment


              • bmw ala e masina fara nicio utilitate, ba mai mult o vad in posesia vreunui cocalar care e mandru cu branza-ntre dinti ca si-a luat biemveu ... ca cine are nevoie de o asa limuzina nu cred ca se uita la sh
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • Frumoasa dar cu 250-300 000 km cum ti se pare???

                  Comment


                  • Samy, cocalarii au 316 si 318 ursulet sau rechin. Nu isi cumpara seria 7, ca raman fara bani de seminte dupa 1000 de km.

                    O cunostinta avea un seria 7, fosta masina a patronului firmei unde era angajat. Supermasina, pana cand a fost nevoie de niste reparatii. Stiu ca au vandut-o si i-au cumparat o Mazda 6 noua.

                    Comment


                    • BMW-ul ala cu 10 000 euro cred ca s-a balbait proprietarul si la cum luceste volanu are 324 000 km.
                      Avem in oradea un cocalar cu un 730 d cu numere de bulgaria asta e COCALAR ORIGINAL.

                      Comment


                      • e mare, consuma mult, costa de te indoaie ca intretinere, de reparatii clar nu incape vorba, trebuie sa ai bani fara numar pentru a putea utiliza si intretine o masina din clasa de lux, ca aia ... plus ca la drept vorbind, ce dracu faci cu ea ? e maxim masina de fita, dar ce fita ? cu o masina din 2000 ?
                        90% din posesorii de masini d-astea sunt cocalari, am mai vazut unul cu a6 de prin ~2000, motoarele alea de 2.7 inmatriculata pe bulgaria, n-are rost sa zic cum i se scurgea tabla

                        masina de mosneag ? ? ?

                        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                        Last edited by 827sam; 31 January 2012, 14:30. Reason: Automerged Doublepost
                        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                        Comment


                        • Decat sa-ti rupi rinichii intr-un Ferrari pe drumurile noastre mai un septar sau un S-Klass

                          Comment


                          • hai ca deja va pute totul . Daca veanea unu sa va dea vaporul la schimb pe logan il dadeati cu totlu , secunda doi. lasati si pampersul copilului in portbagaj

                            @ Cezar: eu stiu ca sunt pe aici doua curente majore. daca nu e citronel e egala cu zero pt tine. si daca nu e americana e kk pt darkside . Hai sa fim seriosi totusi un citroen nu e la nivelul unui bmw, mai ales 730... cocalari-necocalari...."faptili vorbeste" bmw e mai bun si de aceea tind cocalarii sa se doteze ca atare. acum daca cocalarii "e plini" de aur" o sa va luati ca verighete saibe grover? trebuie sa recunoastem ca multi dintre cocalari au inclinatii ilegale de unde rezulta "mult malai". aia nu se duc la munca de la 8 la 17 ca sa faca rate la un logan. tema cocalarilor nostrii e la fel cu cea a ciorilor din state unde ii vezi in cela mai tari masini in timp ce "romanii" lor , rup japonezele mici si coreenele sa stam totusi cu picioarele pe pamant. in general japitele si cocalarii dau cei mai multi bani pe toale. asta inseamna sa ma imbrac in zdrente din spirit de fronda?!

                            @samy: si nu cred ca unui audi din 2000 ii curge tabla. asta inseama ca un logan in 10 ani sa dispara complet. te duci in parcare si vezi o gramajoara ruginie pe locul ei
                            Last edited by Cezar; 31 January 2012, 15:57. Reason: Prea multe icoane.

                            Comment


                            • Eu tot vreau Testarossa aia. O fi masina de cocalar?

                              Comment


                              • A nu deloc...dar daca iti fura oglinzile in bucuresti la pariu ca dai un logan sh pt altele noi... dar noah...iti permiti...ai Ferrari nu???

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google