Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dar la taxa de 2800 s-a uitat cineva? plus ca e cred cea mai ieftina versiune...
    apropo vezi ca o are si pe asta:
    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

    Comment


    • pai se mentioneaza ca se poate circula cu nr de buc...deci fenteaza taxa! o fi ieftina versiunea...dar ce ai vrea sa aibe!? masaj in scaune?

      na` si una mai potenta http://www.drumeacompany.autovit.ro/...C32109319.html
      Last edited by jonnie007; 25 February 2014, 21:47.
      Keep walking...

      Comment


      • daca nu ai nevoie de optiuni ia-o pe asta:
        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

        sigur ii creste valoarea nu ca la laguna aia sa fie peste un an 1000

        Comment


        • Da ma Sorinache...e simpatica dihania aia! am postat`o si eu ceva mai sus!

          http://www.autovit.ro/mercedes-benz-...C32314335.html vedeti ceva suspect in poze?
          Keep walking...

          Comment


          • Laguna aia nu e cea mai ieftina. Cheala nu are 4 geamuri electrice si pilot automat. E ok. Taxa se rezolva cu 200 euro. Insa km aia........ Cu o pagina in urma am oostat laguna alba ce am avut-o eu si e la un pret real. Astea 2 is sub pretul meritat. De cea de 2.2 se cam plange lumea. Ajunge si cea de 1.9.

            Comment


            • in afara ca nici cauciucuri nu are la fel si volanul pare imbracat ce ar mai fi?
              cum se rezolva taxa cu 200 de euro?

              Comment


              • Nu stiu cum ti-ai dat seama de cauciucuri din pozele alea. Stiu pe cineva in cluj care intre 8 si 10 luni cu 200 euro te scapa de taxa. Da statul un judecata. Ii dai actele si 200 lei avans.

                Comment


                • aaa cu judecata ... am inteles acum.

                  Comment


                  • ce ai vazut tu la anvelope? lasa taxa de 200...aia sa fie problema!
                    Keep walking...

                    Comment


                    • Originally posted by L3on_rgby View Post
                      Nu stiu cum ti-ai dat seama de cauciucuri din pozele alea. Stiu pe cineva in cluj care intre 8 si 10 luni cu 200 euro te scapa de taxa. Da statul un judecata. Ii dai actele si 200 lei avans.
                      Stii pe unul care da tepe.
                      Stii pe cineva 'rezolvat'? Caz real , cu taxa noua ?
                      o/____\o
                      (i)
                      .........

                      Comment


                      • Il stiu demult. Nu ar indrasni sa ma tepuiasca. Nunse murfareste pt 200 lei cat avansul. Ii place sa se judece cu autoritatile. I-a dat in judecata pana si pt un stalp de iluminat amplasat aiurea si a castigat. Stiu si pe altcineva care a recuperat taxa noua. Tupeu si ceva rabdare iti trebuie.
                        Last edited by L3on_rgby; 25 February 2014, 22:56.

                        Comment


                        • Originally posted by jonnie007 View Post
                          ce ai vazut tu la anvelope? lasa taxa de 200...aia sa fie problema!
                          pe spate sunt diferite

                          Comment


                          • doar cel din stanga spate e diferit. o fi rezerva.

                            Comment


                            • Voi la care va referiti?

                              Comment


                              • la mertzan. anvelopa stanga spate e diferita de celelalte trei.
                                cele trei par a fi michelinuri en saver. iar al patrulea pare "conti".
                                Last edited by B997NDL; 26 February 2014, 00:29.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google