Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De pe tableta nu am vazut diferenta. Poate a fost taiat cauciucul sau masina lovita.

    Comment


    • mie imi pare farul stanga ceva mai matuit! posibil sa fi fost trantita! si e 2007, nu 2008! dezinformare grupa mare! multi deja trec la tara de origine Ro...chiar daca e adusa din F, D, NL sau Tajikistan! s-a cam prins lumea ca astia aduc numai bombe!
      Keep walking...

      Comment


      • Pai cum sa nu aduca bombe ? Daca aduci masina buna , la pret real , km reali , te iau in ras. Nu o cumpara nimeni. Ieftineli cosmetizate cauta romanii ca sa se dea mari in fata vecinilor ce 'bolid' si-au luat .

        Care mai au habar cum sta treaba se duc singuri si-si cauta sau cumpara masini noi.
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • Originally posted by sorin1983 View Post
          daca nu ai nevoie de optiuni ia-o pe asta:
          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

          sigur ii creste valoarea nu ca la laguna aia sa fie peste un an 1000
          Da-i cumva Ferrari 250 GTO ca sa-i creasca valoarea la trascaleta aia?
          Nu orice masina veche devine de colectie, cu valoare in crestere. Trebuie sa mai fi fost si un model deosebit, si mai ales, sa existe putine exemplare. Ori rable de 1100, sunt destule.
          Last edited by mr.K; 26 February 2014, 10:40.

          Comment


          • Ce-mi place mie de samsarii astia care le fac frumoase peste noapte si din exces de zel vopsesc si cauciucul odata cu janta .
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • Pai daca dejanta cauciucul pentru a face operatiunea cum trebuie, se dezmembra naibii cauciucul, la cati ani o fi avand.

              Comment


              • Alternativa la logan nou
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                da, e mai scump cu vo 3 mii euro insa e cu totul alta masina, nu prea se compara nimic la ele.
                Daca as avea banul cash as lua-o.
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • Găsești și mai ieftine în stare impecabila... Din 2013 cu garanție cu tot...
                  Asa ca da, dacă ai banu' cash nu iei Logan sigur

                  Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                  sigpic

                  Comment


                  • La chevroleturi ar trebui sa bage oferte la greu daca tot termina stocul.
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • Originally posted by 827sam View Post
                      Alternativa la logan nou
                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                      da, e mai scump cu vo 3 mii euro insa e cu totul alta masina, nu prea se compara nimic la ele.
                      Daca as avea banul cash as lua-o.
                      PRETUL ESTE CALCULAT CU PROGRAMUL RABLA PERSOANE FIZICE SI TICHETUL ESTE INCLUS IN ACEST PRET.
                      Adica, mai aduc tichet sau nu? Ca eu sunt mai greu de cap.

                      A fi inclus tichetul in acest pret pentru mine inseamna mai degraba ca pretul e rezultatul : pret intreg-pret tichet RABLA. N-am tichet, tre' sa mai scot bani fata de aia 12.490 euro.

                      Comment


                      • am sunat eu si am intrebat ieri, vii cu 12.500 si pleci cu masina, tichetul il au ei in banii aia, nu mai vii cu niciun tichet, asta da oferta buna la o masina chiar dotata
                        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                        Comment


                        • Atunci, merita si mai mult banii aia.

                          Comment


                          • Originally posted by Costi-bc View Post
                            Pai cum sa nu aduca bombe ? Daca aduci masina buna , la pret real , km reali , te iau in ras. Nu o cumpara nimeni. Ieftineli cosmetizate cauta romanii ca sa se dea mari in fata vecinilor ce 'bolid' si-au luat .

                            Care mai au habar cum sta treaba se duc singuri si-si cauta sau cumpara masini noi.
                            Nu merge sa trimiti un samsar dupa o masina din afara? Adica una precisa cu VIN cu verificari facute in Germania? Adica samsarul are comisionul lui si ti-o aduce. Dar fix masina pe care i-o indici tu, nu sa caute el ceva pentru tine.

                            Mai e o viziune: ai bani de masina noua, dar vrei sa cumperi un SH de 2-3 ani pentru a nu pierde devalorizarea din acesti 2-3 ani. Ai evident si dezavantajele unui SH: nu te besi primul in ea, are km facuti, etc.
                            Daca mergi pe masini echipate si peste medie ca pret, dealeri mari, riscul sa iei tzeapa scade considerabil.


                            Care e diferenta intre clasa compacta si cea medie d.p.d.v. al confortului la volan? Ma refer la ergonomie si silentiozitate la viteze de 150-180km/h, nu la putere.
                            Aici comparatia e strict: focus vs. mondeo, golf vs. passat, astra vs. insignia, c4 vs. c5, octavia vs. superb, etc.

                            Comment


                            • Masina este noua?? La 12500?? :|

                              Comment


                              • Da' bre, da-i model vechi, 2013. Nu mai bine un Logan nou-nout 2014, tot in banii aia?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google