Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by andreyi View Post
    Complicat, si nu prea gasesc ce vreau. Conditiile sunt clare: fara coupe-uri, maxim 2000 euro(cu tot cu taxa), bezina 1.0 - 1.2 si nu la 700 km distanta. Mai caut..
    Era aici pe forum un micra frumusel.

    Comment


    • Originally posted by kubala7 View Post
      Care asta ?
      De asta era vorba, da' eram in fuga si-am uitat sa atasez linku'.
      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


      Originally posted by Allyn_y View Post
      http://www.autovit.ro/renault-clio-C31837291.html
      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


      sau ceva mai nou putin )

      http://www.autovit.ro/mercedes-benz-...C32268197.html
      Ai trantit linkurile dar nici nu te-ai uitat la cerintele mele.
      Last edited by andreyi; 3 March 2014, 20:29. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • E ok panda aia, totusi as prefera Punto
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • Originally posted by kubala7 View Post
          Doar astazi am vazut pe strada vreo 5 matizuri toate puscate de rugina. Ai tu un singur exemplu al tau de 7 ani. Acu 2 ani si eu asa eram cu Loganul, demonstram oricui ca nu are pic de rugina la 6-7 ani, dupa iarna asta mi-e rusine cu el, peste tot a dat rugina. Dar ma rog, cum zice Cezar, fiecare ce are in posesie e cel mai bun.
          Matizul e prieten cu rugina, ca si Loganul. Nu se pune problema DACA, ci CAND va rugini. Sau mai ales, cand se va uita proprietarul mai atent la masina. O masina mica, cu motor totusi subdimensionat, care nu ofera nicio protectie in caz de accident, pe scurt, o panarama.
          De ce ti-ai dori asa ceva in 2014, cand sunt masini IEFTINE dar mult mai bune ca un Matiz? Doar daca traiesti in Indonesia, Thailanda, sa ai un Matiz acum, ca sa te simti superior alora cu scutere.
          Last edited by mr.K; 3 March 2014, 21:19.

          Comment


          • Am si eu o intrebare.Cu riscul ca nu postez unde trebuie.La un logan an 2005-2006 1.4 cat poate fi taxa.

            Comment


            • euro 3 - ~1500 eur
              euro 4 - ~700 eur
              cam cat valoarea masinii
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • Mi se par cam ieftine astea... cat au costat de noi ?!
                Boli ale copilariei au ?!

                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.




                Bine ca au 4 ani, maine poimaine fac 5... Deja sunt la jumatatea vietii cum se spune...
                Last edited by PrietenCuTine; 4 March 2014, 13:40.
                sigpic

                Comment


                • Care jumătatea vieții? Ai idee ce vârstă medie au mașinile conduse de români?

                  Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                  Comment


                  • 20 de ani? Si-a luat o cunostinta un cruze sh. Probleme la cutia de viteze , amortizoare , brate fata , etc a si gasit-o atinsa in parcare, far 1500 ron...
                    Piese foarte scumpe , doar pe original .
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • Din ce stiu de la cineva a luat cruze cu undeva la 11000 plus minus 2-3 sute fara gpl fara navi fara camera inapoi

                      Comment


                      • o parere despre acesta masina? http://www.autovit.ro/renault-megane-C31577214.html

                        si daca stiti daca au anumite bube, pret intretinere? mai ok ar fi pe benzina?
                        sigpic

                        Comment


                        • Masinile frantuzesti sunt prentru indrazneti/cutezatori.

                          mai ok ar fi pe benzina?
                          Mai ok in ce sens? Daca te referi la fiabilitate, orice masina e mai ok cu motorizare pe benzina decat una diesel, ca fiabilitate.

                          Daca te referi la cuplu/consum, clar ca alegi diesel.

                          Dar 9000 euro pe un Megane de 5 ani... pur si simplu nu face. Iar kilometrajul arata ca proprietarul a mers doar 8.000 de km pe an. Greu de crezut.

                          La banii aia, iei clasa superioara, din acelasi an.


                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.



                          sau din 2011

                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                          Last edited by mr.K; 6 March 2014, 10:08.

                          Comment


                          • la a doua o dotare super:
                            ***CHEI LET S GO , ENTRY ***

                            Comment



                            • Doamne ce cocalar sfeclit! Ridiche proasta! Caria societatii!!!
                              Daca as cumpara ceva de la astia, tu-i in gura!!!

                              Comment


                              • Altul care cere si o galagie de bani pe o masina de 30 de ani.

                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                                Jeep din 1983, motor diesel, complet renovat în urmă cu câțiva ani, carosserie suflat cu nisip

                                Cred ca a vrut sa spuna ca a fost sablata caroseria. Citeste unul si zice ca e nu stiu ce minunatie de tratament.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google