Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ungur pârlit
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • Originally posted by mr.K View Post
      Masinile frantuzesti sunt prentru indrazneti/cutezatori.


      Mai ok in ce sens? Daca te referi la fiabilitate, orice masina e mai ok cu motorizare pe benzina decat una diesel, ca fiabilitate.

      Daca te referi la cuplu/consum, clar ca alegi diesel.

      Dar 9000 euro pe un Megane de 5 ani... pur si simplu nu face. Iar kilometrajul arata ca proprietarul a mers doar 8.000 de km pe an. Greu de crezut.

      La banii aia, iei clasa superioara, din acelasi an.


      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.



      sau din 2011

      http://www.autovit.ro/renault-laguna-C32411555.html
      pretul la plata cash e undeva pe la 5000euro la meganul coupe.
      nu vreau laguna, ma interesa ceva coupe. proprietarul spune ca e adusa din germania si inmatriculata in 2010, km reali verificabili dar stiu cum e cu treaba asta
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by mr.K View Post
        Altul care cere si o galagie de bani pe o masina de 30 de ani.

        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.



        Cred ca a vrut sa spuna ca a fost sablata caroseria. Citeste unul si zice ca e nu stiu ce minunatie de tratament.
        Jeep-ul Cj e dorit de cei care fac off-road.
        Sa vezi panaramele de G-class la ce preturi ajung.
        Sau toyota landcruiser scurta.
        Asta e piata Sunt unii care platesc astfel de sume pe junghiuri de genul asta.

        Comment


        • Se da urmatoarea masina:
          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


          O vad la vanzare de vreo 2 luni, initial cerea in jur de 3400 de euro pe ea.
          Sa fie teapa? Mie personal mi se pare cam ieftina. M-am uitat si pe mobile, autoscout si n-am gasit asa ceva sub 4000 de euro.
          Lasand la o parte kilometri, care sunt mult prea putini. ( se vede intr-o poza ca a fost servizata la ceva reprezentanta din Budapesta)
          Dacia Logan 85 cubic inches 2k5
          "Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect"

          Comment


          • E 2005, motor mare, benzina, fara taxă. ..cat vrei sa fie, 9000? Ala-i prețul.

            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

            Comment


            • e o masina pe care, daca o cumperi, cam ramai cu ea pe cap, macar sa nu fie cu probleme ...
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • E fix ceea ce imi doresc: coupe si benzinar. Atata timp cat nu pot vinde loganul, ramane doar o dorinta...
                Dacia Logan 85 cubic inches 2k5
                "Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect"

                Comment


                • asta cu focusu` e bisnitar! deci... e mai mult decat riscant!
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Da, ai dreptate.
                    Prea putini km.
                    CArtea aia de service e cam dubioasa.
                    Masina din germania sa-si faca service-ul in Ungaria?
                    Ca si cronologie e tare ciudat:
                    Faci revizie si o pui in dreapta (2013)
                    Apoi faci o alta revizie si o pui in stanga (2014)?

                    Comment


                    • Hai ma baieti parca nu traim in Romania, se vede clar ca e o teapa ordinara, cartea aia e facuta pe genunchi, kilometrii aia 60.000 poate sunt pe 1 an ...
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • Am dat cu google-u' si cica aia e o reprezentanta Ford din Budapesta. Dar vorba aia, de ce ai serviza o masina din DE in Ungaria....daca nu cumva e din Austria, din apropierea granitei cu Ungaria. Dar astea deja-s povesti...
                        60k in 9 ani fac si batranii cu logane luate in rate....
                        Dacia Logan 85 cubic inches 2k5
                        "Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect"

                        Comment


                        • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                          pareri ceva?
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Vopsite usile de la sofer si cea stanga spate. Volanul cam lucios pentru 94.000km.
                            In rest un AUDI clasic.

                            Comment


                            • Originally posted by kossak View Post
                              E fix ceea ce imi doresc: coupe si benzinar. Atata timp cat nu pot vinde loganul, ramane doar o dorinta...
                              Ala e hatchback de oameni saraci, cu 3 usi, nicidecum coupe. Audi TT, porsche 911 sau Laguna Coupe sunt coupeuri....
                              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                              Comment


                              • Originally posted by madhorsefuzzy View Post
                                Vopsite usile de la sofer si cea stanga spate. Volanul cam lucios pentru 94.000km.
                                In rest un AUDI clasic.
                                La masinile gri metalizat, e greu sa-ti dai seama din poze, daca sunt sau nu revopsite. Trebuie sa le vezi live.
                                Iar despre volan, va povestesc ceva recent. Cineva a dat la schimb un Cherokee care arata foarte bine, in autovit, dar volanul era cam lucios. Samsarul zice ca mai vrea o suma mai mare pentru masina data la schimb, pentru ca el trebuie sa schimbe volanul la Cherokee.
                                Ca sa se pupe cred cu km pe care ii va da inapoi.
                                Masina avea 180k la bord, dar real avea 280k, ca facuse o revizie pe la 250k cu 6 luni inainte de a fi cumparata de cunostinta mea. Sunt sigur ca samsarul o aduce inapoi la 150k. Masina din 2009.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google