Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e de cacalar, eu vreau un abarth, fie el si punto
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • Eu vreau un ///M, pentru ca, da, sunt cocalar.
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Si eu care credeam ca M vine de la MOTORSPORT

        Comment


        • sincer si eu as vrea un m3 nu ma intereseaza ce crede lumea. cocalar esti cand deschizi gura sau dupa cum te porti. nu dupa masini. ne-am creat stereotipii dar cum masina in general reflecta nivelul de trai o sa raman deocamdata la logan, mici si bere la " grasele" baietii din militari "stiu de ce"

          Comment


          • Originally posted by Nytro View Post
            A nu deloc...dar daca iti fura oglinzile in bucuresti la pariu ca dai un logan sh pt altele noi... dar noah...iti permiti...ai Ferrari nu???
            Cu un motor de 4.9 L si 390 CP, pana la oglinzi raman fara bani dupa ce platesc impozitul. Plus ca la cat consuma, o las acasa.

            Am sa o cumpar daca ma mut in USA. Acolo guvernul mai tine si cu cetatenii.

            Comment


            • Reveniti la subiect, va rog

              @NDL-ule, vad ca ai o tendinta permanenta de a te incapatana sa ne convingi ca vorbesti vorbe. In primul rand, spre deosebire de tine, am avut si europene si americane si japoneze(intradevar, doar una). In al doilea rand, sa vorbesti despre alte state cand o sa stii cu ce se mananca realitatea de acolo ca de youtube si blogosfera e lumea satula. In al treilea rand, am BMW E90 si l-as da oricand pe un Citroen C5 de la 2009 pana in prezent, de ce? Ca mi s-a pus mie pata, ai vreo problema?
              Last edited by darksid3; 31 January 2012, 15:51.
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                Varianta la Duster.

                Comment


                • 2005 -147.000 km - Germania...masina aia are minim 250.000 km
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • Originally posted by B997NDL View Post
                    hai ca deja va pute totul . Daca veanea unu sa va dea vaporul la schimb pe logan il dadeati cu totlu , secunda doi. lasati si pampersul copilului in portbagaj

                    @ Cezar: eu stiu ca sunt pe aici doua curente majore. daca nu e citronel e egala cu zero pt tine. si daca nu e americana e kk pt darkside . Hai sa fim seriosi totusi un citroen nu e la nivelul unui bmw, mai ales 730... cocalari-necocalari...."faptili vorbeste" bmw e mai bun si de aceea tind cocalarii sa se doteze ca atare. acum daca cocalarii "e plini" de aur" o sa va luati ca verighete saibe grover? trebuie sa recunoastem ca multi dintre cocalari au inclinatii ilegale de unde rezulta "mult malai". aia nu se duc la munca de la 8 la 17 ca sa faca rate la un logan. tema cocalarilor nostrii e la fel cu cea a ciorilor din state unde ii vezi in cela mai tari masini in timp ce "romanii" lor , rup japonezele mici si coreenele sa stam totusi cu picioarele pe pamant. in general japitele si cocalarii dau cei mai multi bani pe toale. asta inseamna sa ma imbrac in zdrente din spirit de fronda?!

                    @samy: si nu cred ca unui audi din 2000 ii curge tabla. asta inseama ca un logan in 10 ani sa dispara complet. te duci in parcare si vezi o gramajoara ruginie pe locul ei
                    Cine a comparat Citronul cu BMW-ul? Sa fim seriosi, nu sunt din aceeasi gama. Eu faceam comparatie cu masinile "semi-premium", in genul VW passat. Pana la seria 5, E-Classe mai e cale lunga.

                    Cat despre ce zice intunecatul, el se va razgandi, cand va vedea ce barca imensa este c5-ul, ca nu mai poate lua curbele cu viteza si ca nu poate merge cu 250 km/h. Insa poate merge cu 110 km/h cu 4.5.

                    Comment


                    • 2005 -147.000 km - Germania...masina aia are minim 250.000 km
                      Tot ce se poate. Dar in afara de ambreiaj care cam la 80-100k se duce, fara a te usura insa foarte mult la bani, masina e destul de fiabila, rezistenta.

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        mie-mi plac ceasurile si bordul acolo ca sunt ca la aro 10 masina e smechera. un defender ar fi si mai bun pt cine are oi.

                        Comment


                        • Ma omori cu oilea alea.

                          Asta e SUV care consuma 9-10 in oras, trece majoritatea obstacolelor binisor ca e 4WD. Interiorul e destul de simplut, spartan, asta e stilul englezoilor, dar e de bun gust. Vrei multe butoane, ia o japoneza.
                          Piesele pentru masina asta sunt relativ ieftine fata de alte SUV-uri.

                          A, si motorul e de la BMW, ca tot iti plac bavarezele asa mult.

                          Comment


                          • eu n-am zis ca nu e buna. dar de ce sa merg su suv in bucuresti?! ca tot vbeati de cocalari :lol si daca tot e offroad am zis ca mai smechera e defenderul . mai duci lana la colectat, mai cu miei si branza in targ atat ! n-am zis altceva
                            si ce obstacole ai asa prin bucuresti?! o iei direct peste fantani la unirii? si lumea ma condamna pe mine ca nu vreau sa las loganul mai jos vad ca nu e suficient nici ala
                            Last edited by B997NDL; 31 January 2012, 17:29.

                            Comment


                            • 4WD n-ajuta deloc pe vremea asta, ce-i drept.

                              Comment


                              • ee lasa ca nu e asa grav eu am vazut-o pe una cu smartulcand era mai rau si mai si fuma cu o mana. probabil ca tocmai inchisese telefonul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google