Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O fi greu cu dri metalizat, dar la haudi-ul ala in 2 poze de pe stanga apare diferenta (din 2 unghiuri diferite) iar pe dreapta nu e nici o diferenta din 2 unghiuri diferite.

    Comment


    • Astea sunt masini pentru cunoscatori.Am in familie care a cumparat una pe la 14500 euro si o mai bagat o data bani.Cand a cumparat masina avea 115 mii km si ea era din 2002.El a cumparat masina in 2008.aA fost la un service si i-au demonstrat aia ca avea cam 320 mii km.Degeaba ca tot e cea mai tare masina si nu s-a tepuit.Acum ca vrea alta masina.Tot Haudi vrea, tot asa cu piele de bizon si alte rahaturi.Sunt care se arunca dupa cercurile alea indiferent ca e din 1900 si vopsita ,e nemteasca ,ce dreaqu.
      Last edited by margelatu; 7 March 2014, 11:48.
      Welcome to the Club, We Have Jackets !

      Comment


      • asta am vazut si eu...diferente de nuanta pe fata...posibil sa fi fost trantita frontal!
        Keep walking...

        Comment


        • Cam ala e pretul la A4 2010 si afara daca scadem timbrul de mediu, doar ca acolo la majoritatea scrie ca au ~200k la bord. Asta de Romania e ca nou.

          Comment


          • daca nu e adus din germania de ce ar avea mai mult ?! crezi ca si romanul face naveta ? poate doar pana la mall. cati km pot sa fie ?!

            Comment


            • Habar n-am cati poate avea, imi inchipui ca acei km se pot verifica inainte, nu dupa ce ai cumparat masina.

              Cand a cumparat masina avea 115 mii km si ea era din 2002.El a cumparat masina in 2008.A fost la un service si i-au demonstrat aia ca avea cam 320 mii km.

              Comment


              • dar nu in romania. ca sa faci 500 km pe zi inseamna sa dormi in masina

                Comment


                • Deja Autovit-ul a devenit clubul teparilor, care mai de care cu masini "rujate", pregatite special sa ia ochii fraierilor, ca asa sunt considerati clientii de catre samsari.
                  Din toate masinile de pe Autovit, cred ca 1% sunt masini de prim-proprietar care vor pur si simplu sa le vanda, fara km dati inapoi si alte tepe.
                  Restul sunt samsari care merg in Germania, iau cea mai ieftina msina ca sa fie adaosul lor considerabil, ajung in tara si incep cu polish, curatare chimica a tapiteriei, silicon pe bord, motor spalat, silicon pe el, dat inapoi 50-100 k km sau chiar mai mult si gata, se pune la vanzare Haudi/Bmw/Metz etc. impecabil, pentru pretentiosi, cu doar 120.000 km reali, fara accident, condus de o batranica duminica. .

                  Comment


                  • Cumnatul meu a cumparat masina fara sa aibe nici macar cea mai mica experienta.S-a dus in Bucuresti si o venit cu masina acasa.Nu a intrebat pe nimeni ,l-a crezut pe samsar.O fost incantat ca arata impecabil si e masina de pensionar.Fiecare rabla de pe Autovit are clientul ei.
                    Welcome to the Club, We Have Jackets !

                    Comment


                    • nu mai retin dc ai zis,ce bube a descoperit dupa cumparare..?
                      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                      Comment


                      • Dacă pe autovit sunt doar mașinile "rujate", eu, tu sau orice om normal unde isi vinde mașina?!

                        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                        Comment


                        • Originally posted by Nepotu123 View Post
                          Din toate masinile de pe Autovit, cred ca 1% sunt masini de prim-proprietar care vor pur si simplu sa le vanda, fara km dati inapoi si alte tepe.
                          Restul sunt samsari care merg in Germania......
                          @PCH: scuza-ma ca te intreb, dar cand citesti un text cum faci, primul cuvant din fraza si ultimul?
                          A, si tocmai din cauza numeroaselor tepe date de acesti äntreprenori" daca tu ca om normal ai facut 50-60.000 km in 6 ani si vrei sa-ti vinzi masina, potentialii cumparatori deja se vor gandi ca ai dat km inapoi, ca n-are cum sa aiba asa putini km. Asa ca din cauza lor, toata lumea sufera.
                          Last edited by Nepotu123; 8 March 2014, 12:32.

                          Comment


                          • Nepotu, scuza-mi intrebarea, dar 1% înseamnă ceva mult, covârșitor pentru tine?? Acest 1% este oficial sau doar vorbe in vânt? Eu inteleg ca doar o masina din 100 ar fii ok pe acel site, deci intrebarea mea este logica....spre deosebire de a ta.

                            p.s. La acest aspect faceam si eu referire (greu cu cititul printre randuri). Daca 1 din 100 e ok, clar autovitul nu e un loc de unde sa cumperi o masina, lumea nu are incredere conform ipotezei tale, atunci oamenii de buna credință cu masini ok, unde le vand?? Pe Tocmai.ro?
                            Last edited by PCH; 8 March 2014, 12:35.

                            Comment


                            • Deobicei masinile bune, de prim-proprietar serios, se vand mai repede decat ai crede si chiar fara sa le puna pe net.
                              Nu sunt statistician, nu m-am apucat sa fac calcule si sa dau cifre oficiale, acel 1% se vrea a fi citit ca "o proportie infima" iar daca stai 30 min si te uiti pe Autovit n-ai cum sa ma contrazici, fraza de baza e "recent adusa din Germania", in nici un caz nu poti sa zici "Pe autovit jumatate sunt samsari si jumatate sunt proprietari care isi vand masina personala fara sa vrea sa dea teapa"
                              Deci da, Autovit si-a pierdut increderea, fiind acaparat de samsari.
                              Poti sa-ti vinzi masina pe Autovit, daca ai noroc sa-ti zareasca anuntul tau din zecile de anunturi "impecabila adusa din Germania" vreun cumparator mai deschis la minte.

                              Comment


                              • Am vandut Loganul acum doi ani. Masina era practic noua, avea 44.000 km in bord. Majoritatea idiotilor care sunau ma intrebau cat mai las din preț, ca au văzut ei alta mai ieftină si poate de 2 ori mai muci. Lucrez in vânzări din 2006 si stiu ca românului ii place sa fie mințit grav.

                                Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google