Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Adevarat graiesti , ''Romanului ii place sa fie mintit grav'' .

    Comment


    • Am mai zis si eu de multe ori.|Pe mine nu ma crede nimeni ca am 57 mii km cu ligheanul,asta pe firma si din 2007.Am vrut sa-l vand si cei care au avut de gand macar sa se intereseze, ziceau ca am cam 100-120 mii km .Faza e ca eu uleiul il schim singur si alte cacarele.Distributia apare schimbata la Automoldova in 2010 la aproximativ 40 mii.Dca ziceam ca are 150 mii km probabil ca ama credea si poate o dadeam cu 3500 euro.
      Welcome to the Club, We Have Jackets !

      Comment


      • Pe cei care spuneau ca ai macar 120 000 , trebuia sa ii iei de guler si sa mergi la un service, sa le spuna acolo mecanicul ca motorul este tanar si fara urme de uzura. La app 60 000 merge brici. Tata are 44 000 din 2009 ... anu asta in mai face 5 ani masina, dar merge perfect. Asta e ... cum mai spunea cineva pe aici, din cauza hotilor care mesteresc masiniile avem noi ... cei corecti de suferit. Din pacate

        Comment


        • Capcana sau nu ?

          Comment


          • dubios anunt...si are aproape o luna. din poze nu pare vreo bomba...dar dreaq stie!
            Keep walking...

            Comment


            • Originally posted by ROY View Post
              Parerea mea, 99% sanse o sa te puna sa dai un acont intr-un cont western union, ca el e plecat cu familia in Iraq, si sa nu vina degeaba de acolo, teapa clasica folosita si refolosita .
              Parca mi-e teama sa-i dau si 1% sanse sa fie real anuntul, dar na... nu strica un telefon, macar sa fi impacat, desi daca chiar era pe bune, in 2-3 zile era vanduta masina la pretul ala .

              Comment


              • Anunt penibil de dubios ala cu passatu` din 2011.
                Asta e din ala de va pune sa puneti o suma de bani intr-un cont pentru rezervare, ca el si tacso e plecat in strainatate ?!



                Chestia cu volanu lucios eu nu o inghit. Am avut un Hyundai Accent in familie cumparat de nou cu un sac de bani.
                L-am vandut dupa 6 ani si vre-o 90.000 de km... vreau sa va spun ca arata volanul ala, ca al unei masini cu sute de mii de km, nicidecum de 90.000 km...
                sigpic

                Comment


                • Daca vezi ca volanul masinii tale da semne de dezintegrare, mai bine ii pui o husa. Masinile de genul asta cu probleme la volan sunt totusi o exceptie, in rest la majoritatea iti poti da seama daca au fost dati km inapoi la modul nesimtit, adica cu sutele de mii, doar uitandu-te la volan.
                  E normal sa nu te creada viitorul cumparator ca masina are 90.000 km, daca volanul i se dezintegreaza in maini, pentru ca nu e ok sa faca asa la km aia.
                  Material prost, stil de condus aiurea, toata chestia e ca sunt putine masini la care se deterioreaza volanul asa de repede, asa ca lumea generalizeaza si devin suspiciosi.

                  Comment


                  • Ce parere aveti de asta http://www.autovit.ro/chevrolet-lacetti-C31479467.html?
                    O fi mult taxa pentru ea?

                    Comment


                    • Faza cu dezintegratul (deterioratul) volanului la logan PH2 pot sa o confirm eu la al meu la pe la 50.000 km a fost inlocuit pe garantie ca se cojise acum am 140.000 km si s-a cojit si asta in conditiile in care de cand il am a stat numai cu husa pe el.Concluzia materiale mai proaste folosite de "Dacia" la PH2 volanul de PH1 era mai bun la compozitie de ce la inlocuit Dacia ????

                      Comment


                      • Originally posted by andreyi View Post
                        Ce parere aveti de asta http://www.autovit.ro/chevrolet-lacetti-C31479467.html?
                        O fi mult taxa pentru ea?
                        Exact n-ai de unde sti, fara emisii CO2. Probabil e intre 500-800 de euro, masina are deja 9 ani.
                        Last edited by mr.K; 11 March 2014, 11:08.

                        Comment


                        • Undeva la 570e e taxa la chevrolet-ul ala.
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • Da, e ceva de platit. Am plecat de la Matiz si am ajuns la Lacetti. Nu gasesc nimic cat de cat acceptabil pana in 2000 euro(minim 2004, benzina, 4-5 usi, fara coupe-uri, pana in 1200 cmc si nu la Cluj). Mai caut.

                            Comment


                            • la 2000 euro e greu de gasit,doar daca o fi terminata in asa hal de mai trebuie bagat bani in ea inca o data bani pe cat cere.probabil mai trebuie si taxa platita.
                              Welcome to the Club, We Have Jackets !

                              Comment


                              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                                Fiat Punto, gasesti o gramada.
                                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google