Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dintre toate as merge pe c4 desi imi place mai mult coupe... daca ar fi sa aleg asa la sange nici una. cel putin fiat si spark nu.

    Comment


    • spark nu. e prea matiz. albea nu. alte fiaturi da , dar albea e prea low cost si e pentru piata est europeana. deci calitate si fiabilitate spre 0.
      c4 ala pare prea ieftin. suna si verifica-l.
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • Pai si bugetul (parca 2000 de euro) pentru ce vreti sa ajunga? Pentru asa ceva...

        Comment


        • Spuneti-mi si mie o parere despre aceste 3 variante.

          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

          Comment


          • Primul Golf:
            VOPSE ORIGINALA TOTUL IMPECAL
            Numai cand vindeai Dacia 1310 faceai afirmatia asta.
            Daca e primul proprietar (asa zic toti) imi inchipui ca poate prezenta carnetul de intretinere. Pariu ca nu are.
            Taxa de mediu: 200.00 € considerand norma de poluare euro4 prima inmatriculare 02/2006 - detalii.
            In 2006 nu se platea taxa de mediu, deci minte, el fiind singurul proprietar, cica. Samsar obosit si mincinos.


            Al doilea Golf are asa ceva, deci teoretic poti verifica kilometrii.
            - CARTE SERVICE CU REVIZIILE IN REPREZENTANTA VW
            Masina e de provenienta Germania, deci nu stii care la ce reprezentanta se refera, de afara sau din Romania.

            La Jetta sunt niste poze de toata jena, n-ai cum sa-ti faci o parere.
            Last edited by mr.K; 12 March 2014, 16:52.

            Comment


            • Originally posted by kubala7 View Post
              Praf toate...
              In ce sens praf?

              Comment


              • Arunca-te la simbolul ala. Pare ok.
                o/____\o
                (i)
                .........

                Comment


                • Dubios rau Symbolu'. Aici apare ca fiind din 2007 http://www.tocmai.ro/renault-symbol-2007-15831301.html si aici din 2009 http://www.tocmai.ro/renault-symbol-2009-15779455.html
                  Nu prea-i hotarat baiatu'. Deci sare din schema. Ce fel suna:
                  "Publicat 4 Mar 23:08 de persoana fizica beby"

                  Comment


                  • Originally posted by andreyi View Post
                    In ce sens praf?
                    Cu symbolul te-ai lamurit singur.
                    Decat sa dai banii pe Spark mai bine umblii pe jos, e aceeasi chestie.
                    Albea e probabil cea mai proasta masina care s-a vandut prin Europa (cred ca doar in cea de est), pentru ca nimeni din Vest nu ar fi cumparat rahatul ala de masina.
                    Iar C4 din 2008 la banii aia, mi se pare o gluma. Oricum nu sunt ele prea stralucite, mai ales la banii aia.
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • Vorbiti prostii cu fiabilitatea la Fiat Albea, nu ca am eu Fiat si ridic firma asta producatoare de masini, in slavi...
                      Am o cunostinta care are 4 Fiat-uri Albea pe taxi. Chiar se tin bine si au intre 250.000 - 350.000 de km + GPL montat pe ele, de cel putin 150.000 de km; Fara sa umble in motoare.
                      Intretinerea ieftina la ele, gen Logan, sau chiar mai ieftin.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by kubala7 View Post
                        Cu symbolul te-ai lamurit singur.
                        Oricum nu sunt ele prea stralucite, mai ales la banii aia.
                        in comparatie cu ce ?! fugi repede. are femeia mea c4 din 2006, si e mult mai masina decat multe dintre cele vehiculate pe aici in ultima vreme. sunt de acord ca pretul e foarte dubios, aia fiind masina de macar vreo 4000.

                        Comment


                        • Originally posted by B997NDL View Post
                          fugi repede. are femeia mea c4 din 2006, .
                          si asta inseamna ca sunt the best ? intra pe forumul lor sa vezi ;)
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • are un prieten un c4 sedan luat de nou. are sub 70.000 km cu el si o gramada de probleme de la suspensie pana la filtrul fap (e 1.6hdi 110cai) , role , fulie motor , probleme electrice ...
                            o/____\o
                            (i)
                            .........

                            Comment


                            • Ma mir...
                              Prosti belgienii, olandezii, nemtii si francezii.
                              Iau ca prostii in majoritataea lor DOAR Citroen!!! (Vb de flote, unde se fac studii serioase, nu dupa ce au citit cativa 2 forumuri)

                              Eu am avut c4 si c5, ambele rulate binisor.
                              Cand am ajuntat reprezentata faptul ca s-a aprins becul de check engine la un motor 1.6 hdi m-au chemat repede, pt ca nu s-a mai intamplat asta asa de des si erau curiosi sa vada motivul.
                              Probleme electrice? Eu n-am vazut niciuna cu astfel de probleme, si am prieteni care se ocupau cu importul de astfel de masini. Si aici vb de masini intre 180.000 si 650.000!!!
                              Suspensie? Iar povesti.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google