Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Io'te acilea inc' un samsar care se pierde in minciuni:

    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


    fabricatie: 2006; data primei inmatriculari 12/2005...euro 4 my ass!

    "EDS, cadru de protectie"??!

    Comment


    • GEAMURI ELECTRICE
      Si la alea din spate ce-i cu manerul macaralei, in poza?
      Doar la 1.6 mpi Ambition erau geamuri electrice si pe spate, in 2005.

      Si la asta e tot:
      Istoric:

      primul proprietar, fara accident
      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

      Comment


      • posibil sa fie primul lui lighean pe care il are la vanzare.primul propritar la toate.
        Welcome to the Club, We Have Jackets !

        Comment


        • Are si un A4 si multe altele.


          ROYAL AUTO MOTORS

          Tocmai de aia e deranjant ca o da in barci cu norma Euro 4 la Loganul ala. Sa para ca ai timbrul de mediu mai mic, sa te deplasezi acolo, si apoi sa te agate cu alta masina.
          Ca Loganul 1.4 e 2250, poate il scoti la 2000, dar cu timbrul de mediu de plata, ajungi la 3500 de euro, iar in banii astia gasesti Logan mai nou, cu taxa platita.

          Comment


          • Nu stiu de ce, da' am senzatia ca loganu' ala e praf, lego...desi e lucios p-afara, revopsit probabil.
            De km...nu mai zic.

            Da' tot nu inteleg, ce dracu e "EDS" si "cadru de protectie"?

            Comment


            • EDS
              Blocarea electronică a diferenţialului. Dacă o roată motoare pierde aderenta, in conditii grele de deplasare, inpiedicand deplasarea autovehiculului, printr-o forta de frânare definită, roata fara aderenta este frânată, astfel forta de tractiune asupra roţii se deviază catre roata cu aderenţă mai bună, permitand deplasarea .
              e un tcs.control tractiune etc.
              cadrul de protectie ...ala de la masinile de teren din fata.toti samsarii spun ca au cadru de protectie .
              Welcome to the Club, We Have Jackets !

              Comment


              • eu stiu ca acel cadru de protectie este "roll cage" si anume structura de bare din interior care protejeaza celula pasagerului la rasturnari...vezi masini de curse, masini off-road.

                Comment


                • Mda...deci samsaru' ala e neam cu ponta.
                  A dat copy-paste de alte masini pe care le vinde.

                  Comment


                  • Cred ca a si dat-o la vreun guster pardon client, nu mai e valabil anuntul, asta e... parca tepele au fost facute pentru romani .
                    Numai cand vedeai "Ëxtra Full" in anunt trebuia sa-l injuri si sa mergi mai departe .

                    Comment


                    • S-a dat?
                      Care mi-ati luat-o inainte?

                      Comment


                      • sa nu mai zic de faptul ca toti cumpara si pun pe masini parbrize incalzite de Ford

                        Comment


                        • Originally posted by mr.K View Post
                          S-a dat?
                          Care mi-ati luat-o inainte?
                          Te batea gandu'...cu asa dotari!

                          Comment


                          • Clar, eram in drum spre Constanta deja.


                            Asta n-a avut bani de benzina sau n-a avut unde merge, de are doar 35k in ultimii 6 ani?
                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                            Comment


                            • E benzinar, astia merg putin.
                              Last edited by Niki; 19 March 2014, 14:08.

                              Comment


                              • Dar ~18.000km in 6 ani cum vi se pare ?) La tara bunicul meu are un logan mcv 1.6 chel cei drept.Si nu, nu duce lipsa de bani pentru benzina,doar ca prefera sa mearga pe jos iar loganul il tine doar sa mai care 2-3 saci de ceva de 2 ori pe luna ).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google