Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mr.K View Post
    Clar, eram in drum spre Constanta deja.


    Asta n-a avut bani de benzina sau n-a avut unde merge, de are doar 35k in ultimii 6 ani?
    http://www.autovit.ro/toyota-corolla-C32417627.html
    Daca e masina de prim-proprietar, cumparata de el din reprezentanta, si are tot istoricul la service-ul de marca, e credibil. Mai sunt si genul asta de oameni care au masina de firma si cea personala sta in garaj cu praful pe ea, sau pur si simplu nu circula decat in concedii si de 2 ori pe an pana la tara, de la ei sa tot cumperi masini SH, ca practic o iei ca noua

    Comment


    • sunt si de-astea...da' se dau repede de obicei "in cercuri restranse", nu ajung pe autovit sau alte site-uri de genu'.

      Comment


      • Parca incepe sa ma manance in dos....:|

        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

        Comment


        • Hai, fa un pret frumos la flocoshenie.
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • Stai linistit, din punctul meu de vedere mai frumos e flocusu'
            sigpic

            Comment


            • Mie imi place si Mondeo, dar il consider prea mare pentru Bucuresti. Cred ca e o placere sa mergi cu el pana in Germania! )
              Last edited by PCH; 19 March 2014, 22:41.

              Comment


              • Cu siguranta e, mai ales cu dieselul ala, dai a 6-a la iesire din Romania, si mai schimbi viteza cand ajungi la destinatie ) ... iar scaunele alea, sigur nu ai dureri de spate de la ele.
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • si in bucuresti e ok de utilizat daca nu mergi in aglomeratie.
                  are asa un stil la a se aseza la drum masina aia... astept una cu scaune sport + alcantara si parbriz electric

                  Comment


                  • Ca fapt divers in caz ca cineva se gandeste sa cumpere un megane ieftin euro 4.
                    In anunt scrie ca-i diesel. Turometrul la megane diesel are zona rosie pe la 4500. Asta are serigrafie de benzinar. Probabil a fost reparat la un gigel. Atentie cand cumparati
                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    Comment


                    • Originally posted by skd_ozenel View Post
                      si in bucuresti e ok de utilizat daca nu mergi in aglomeratie.
                      are asa un stil la a se aseza la drum masina aia... astept una cu scaune sport + alcantara si parbriz electric
                      E foarte ok, nu zic nu, doar ca la parcari e chinuitor si Focusul dar Mondeo.

                      Comment


                      • Originally posted by pahwoon View Post
                        Ca fapt divers in caz ca cineva se gandeste sa cumpere un megane ieftin euro 4.
                        In anunt scrie ca-i diesel. Turometrul la megane diesel are zona rosie pe la 4500. Asta are serigrafie de benzinar. Probabil a fost reparat la un gigel. Atentie cand cumparati
                        http://www.autovit.ro/renault-megane-C31187776.html
                        eu stiam ca doar 1,9 dci are turometrul cu zona rosie.ala de 1.5 dci stiam ca nu are zona rosie, la fel ca la Loganuri turometrele sunt identice.
                        Welcome to the Club, We Have Jackets !

                        Comment


                        • @Margelatu - Si modelele 1.5 dCi au zona rosie Fie ca-i facelift sau nu.

                          Comment



                          • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • @pahwoon : probabil ca sa nu mai dea kilometrii inapoi i-a schimbat ceasurile... aia sigur a fost masina de firma.

                              Comment


                              • Imi pare extrem de scumpă...ma tem ca este E3 si nu are nici taxă. 1.4, 2006...3700€ :|

                                Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google