Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stiu ca anuntul urmator nu este dupa autovit dar am vazut ca are stiker-ul loganclub.
    Nu vreau sa jignesc proprietarul dar nu vi se pare putin cam mult?Masina arata foarte bine.
    Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

    Comment


    • 1.4, eleron, GENȚI si ea abia se taraie... E mare prețul.

      Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

      Comment


      • 1,4 105 CP, buna asta.
        sigpic

        Comment


        • nu stii nimic,a obtinut din GENTI,eleroane,din perla aia scumpa cei 105 cp
          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

          Comment


          • Originally posted by Alex Matei View Post
            Stiu ca anuntul urmator nu este dupa autovit dar am vazut ca are stiker-ul loganclub.
            Nu vreau sa jignesc proprietarul dar nu vi se pare putin cam mult?Masina arata foarte bine.
            http://mercador.ro/oferta/dacia-loga...a5957;promoted
            Arata foarte bine ? La exterior arata fix ca o masina ratata din nfs ... poate doar un alt cocalar la fel ca el sa o cumpere si sa se bucure de ea. Auzi, 2 kg de perla , mare-Ti e gradina Doamne.
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

              suspect anuntul. in speta pozele. la motor carcasa filtrului de aer arata ca cele din 2004+ iar la calculator are acea protectie de tabla specifica modelelor pana in 2006 cred.
              sigpic

              Comment


              • Ai dreptate, in 2008 cutiile de filtru de aer erau deja negre...
                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                Comment


                • sper sa nu se considere off topic, dar daca vreti sa va luati o masina sh v-ar fi bun asa ceva. am primit sie eu newsletter de la lidl.

                  Comment


                  • Mașină sh nelovita si baba virgină, mai rar! )

                    Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                    Comment


                    • A mea la 4 ani era nelovita. Zgarieturi mai avea, insa vopsea originala peste tot.
                      Important e sa nu aiba 3 tone de chit, o aripa reparata nu e un capat de tara.
                      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                      Comment


                      • Si loganul meu a fost nelovit 5 ani...dar cu doua usi schimbate din cauza ruginii

                        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                        Comment


                        • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                          http://www.autovit.ro/dacia-logan-C32626764.html
                          suspect anuntul. in speta pozele. la motor carcasa filtrului de aer arata ca cele din 2004+ iar la calculator are acea protectie de tabla specifica modelelor pana in 2006 cred.
                          E DIN ARGES,ce va mira,acolo se dau cele mai multe tepe!
                          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                          Comment


                          • Logan diesel de cumparat ! Zic eu...


                            Nu cunosc proprietarul, nu ii fac reclama. Pur si simplu am dat peste ea...
                            sigpic

                            Comment


                            • Daca are si cum sa dovedeasca ca sunt reali kilometrii aia, il cred. Husa aia pe volan nu ma incanta
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment


                              • La motor pare totul in regula: antigel curat, borcan la fel, scaunele nu sunt lasate, etc.



                                edit: Daca iti aratam volanul meu la hyundai dupa 90.000 de km, scaunele fata, cel putin cel de la sofer, pedalele, te jurai ca are lejer 250.000.


                                edit2: De asta ce parere aveti ?!

                                Last edited by PrietenCuTine; 24 March 2014, 21:32.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google